logo
Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
Paylaş:
26 Eylül 2020 Cumartesi 01:54:22
basketbol
01:25Timberwolves - HornetsCanlı
tenis
01:05Nikita Medenko - Nikita EgorovCanlı
futbol
01:00Associação Chapecoense de Futebol - América Futebol Clube Minas GeraisCanlı
futbol
01:00Botafogo FC Ribeirao Preto - MaceioCanlı
tenis
00:59Igor Yanushkevich - Vladislav StrugachCanlı
futbol
00:45Guairena - 12 de Octubre FutbolClubCanlı
futbol
00:15Huachipato - Deportes La SerenaCanlı
futbol
00:15Club Deportivo El Nacional - Orense Sporting ClubCanlı
futbol
23:45Chattanooga - York CosmosCanlı
futbol
23:45Pioneros de Cancun - ZitacuaroCanlı
tenis
02:00Timofey Basalygo - Gleb Baklanov
futbol
02:00Greenville Triumph - North Texas
futbol
02:00Criciúma Esporte Clube - Sao Jose Porto Alegre
futbol
02:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Equidad
futbol
02:00Sport Boys Warnes - Club Centro Deportivo Municipal
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
futbol
03:00Logrones - Azul
futbol
03:00Rebels - Bafana United
futbol
03:00California United Strikers - Los Angeles Force
basketbol
03:30Boston Celtics - Miami Heat
basketbol
03:30Leones Alcaldia de Managua - Real Esteli
futbol
03:30Puebla - Querétaro
basketbol
03:30Lagomar - Verdirrojo Montevideo
futbol
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Avaí Futebol Clube
basketbol
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
tenis
04:00Vladimir Filippovich - Roman Gumenyuk
basketbol
04:00Chinandega - Brumas Jinotega
futbol
04:05Once Caldas - Club Atlético Nacional
futbol
04:45South Hobart - Tazmanya Üniversitesi
tenis
04:55Alina Konchakova - Elvira
tenis
05:00Mark Pashukevich - Yuriy Maksimenko
futbol
05:00Indios Denver - Olimpia Colorado
futbol
05:30Juarez - Atlas
tenis
05:30Vadim Raitsov - Gest
futbol
05:30Waterside Karori - North Wellington
futbol
05:45Weston Molonglo - Brindabella Blues
futbol
06:00Honiara City - Central Coast Honiara
tenis
06:15Ivan Abramov - Renat Sakhabutdinov
futbol
06:45Wellington Olympic - Petone
tenis
07:00Konstantin Tsvetkov - Ruslan Lavrentiev
futbol
07:00South Hobart - Hobart Olympia Warriors
futbol
07:15Devonport City Strikers - Kingborough Lions United Soccer Club
futbol
07:15Launceston City - Burnie United
futbol
07:15Taroona - Olympia Warriors
futbol
07:30Lambton Jaffas - Lake Maquarie
futbol
07:30Clarence United - Riverside Olympic
basketbol
08:00Goyang Orions - Egis
futbol
08:00Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse
futbol
08:00ANU - O'Connor Knights
futbol
08:00Suwon Samsung Bluewings - Seoul
futbol
08:00Fukushima United - Blaublitz Akita
futbol
08:00Albirex Niigata - Ventforet Kofu
futbol
08:00Aldariin Daichid - DMU
futbol
08:00Solomon Warriors - Laugu United
futbol
08:30Yoogali - Canberra White Eagles
futbol
08:30Adelaide Victory - Sturt Lions
futbol
08:30Fulham United - Playford City Patriots
futbol
08:30South Adelaide Panthers - Western Strikers
futbol
08:30White City FutbolClub - Adelaide Vipers
futbol
08:30Adelaide City - Modbury Jets
futbol
08:30Adelaide Comets - Adelaide Raiders
futbol
08:30Cumberland United - Adelaide Olympic
futbol
08:30North Eastern MetroStars - Croydon Kings
futbol
08:30Para Hills Knights - Campbelltown City
futbol
08:30Maitland - Edgeworth Eagles
tenis
08:50Roman Loskutov - Daniil Zakharov
futbol
09:00Nerang Soccer Club - Broadbeach United
futbol
09:00Surfers Paradise Australian FutbolClub - Palm Beach Sharks
futbol
09:00Marconi Stallions - Manly United
futbol
09:00Metro Claremont - Glenorchy Knights FC
futbol
09:30Darwin Hearts - Casuarina
futbol
09:30Adamstown Rosebud - Valentine Phoenix
futbol
09:30Launceston City - Glenorchy Knights
futbol
09:30Clarence Zebras - Town Eagles
futbol
09:30Devonport City Strikers - Ulverstone
futbol
10:00Armadale - Sorrento
futbol
10:00Bayswater City - Perth FutbolClub
futbol
10:00Cockburn City - Joondalup
futbol
10:00Gwelup Croatia - Floreat Athena
futbol
10:00Rockingham City - Inglewood United
futbol
10:00Forrestfield United - Western Knights
futbol
10:00Joondalup United - Mandurah City
futbol
10:00Olympic Kingsway Sports Club - Fremantle City
futbol
10:00Quinns - Stirling Lions
futbol
10:00Swan United - Ashfield
futbol
10:00University of Western Australia-Nedlands - Subiaco FutbolClub
futbol
10:00Taringa Rovers Soccer FutbolClub - Bayside United
futbol
10:00Gap - Sent-George Willawong
futbol
10:00Anyang - Bucheon FC 1995
futbol
10:15Capalaba FutbolClub - Redlands United FutbolClub
futbol
10:30Brisbane City - Brisbane Strikers
tenis
11:00Marc-Andrea Huesler - Tomas Martin Etcheverry
tenis
11:00Alexander Erler - Luca Potenza
tenis
11:00Alexander Shevchenko - Stuart Parker
tenis
11:00Miriam Kolodziejova - Georgina Garcia-Perez
futbol
11:00Hırvatistan Canberra - Gungahlin United
futbol
11:00Centenary Stormers - North Star
futbol
11:00Mitchelton FutbolClub - Rochedale Rovers FutbolClub
futbol
11:00South United - South West Queensland Thunder
futbol
11:00Taizhou Yuanda - Guizhou Renhe
futbol
11:00Haukiputaan Pallo - RoPo
futbol
11:00Deren - Khovd
futbol
11:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
futbol
11:00Poli Timisoara - Ripensia Timisoara
futbol
11:00Aerostar Bacau - Csikszereda Miercurea Ciuc
futbol
11:00Gloria Buzău - Resita
futbol
11:00Unirea Slobozia - Farul Constanța
futbol
11:00Pandurii Targu - Mioveni
futbol
11:15Viktoria Otrokovice - Vrchovina
futbol
11:15Zbuzany 1953 - Jablonec
futbol
11:15Aritma Prag - Cesky Brod
futbol
11:15Loko Vltavín - Jiskra Domažlice
futbol
11:15Frýdek-Místek - Slovan Rosice
futbol
11:15Odra Petrkovice - Fastav Zlín
futbol
11:15Rakovnik - Benešov
futbol
11:30Burleigh Heads - Robina City
futbol
11:30Povltavska akademy - Motorlet Praha
futbol
11:30Prepere - Slovan Velvary
futbol
11:30Dynamo - Tatran Sedlcany
futbol
11:30Břeclav - Sokol Lanzhot
futbol
11:30Ballerup-Skovlunde Fodbold - Frederikssund
futbol
11:30Police Commissariat - Electricite du Cambodge
tenis
11:30Darya Astakhova - Yuliya Hatouka
tenis
11:30Shalimar Talbi - Anna Kubareva
futbol
11:45FC - Penang
futbol
12:00Southside Eagles - Logan Lightning
futbol
12:00Western Pride - Holland Park Hawks FutbolClub
futbol
12:00Sydney Olympic - North Shore Mariners
futbol
12:00Blacktown Spartans - Hills Brumbies
futbol
12:00Northem Tigers - Hakoah Sydney City East
futbol
12:00George Saints - Spirit
futbol
12:00Hantharwady United - Magwe
futbol
12:00Sagaing United - Yadanarbon
tenis
12:00Elena Rybakina - Elina Svitolina
tenis
12:00Grace - Valentini Grammatikopoulou
basketbol
12:00Gold Coast Rollers - Northside Wizards
basketbol
12:00Logan Thunder - Toowoomba Mountaineers
futbol
12:00Urawa Red Diamonds - Yokohama
basketbol
12:00Anyang - Seoul SK Knights
futbol
12:30Adelaide Hills Hawks - Seaford Rangers
futbol
12:30Suwon - Seoul E-Land
futbol
12:30Kyoto Sanga - Omiya Ardija
futbol
12:30Comuna Recea - Rapid București
basketbol
12:30North Gold Coast Seahawks - Ipswich Force
futbol
13:00Eilenburg - Martinroda
futbol
13:00Avedøre - Boldklubben Union
futbol
13:00Vändra Vaprus - Kohtla-Järve JK Järve
futbol
13:00Läänemaa JK Haapsalu - Viimsi MRJK
futbol
13:00Nomme Kalju - Keila
futbol
13:00Viljandi Tulevik - Kuressaare
futbol
13:00Ehime - Zweigen Kanazawa
futbol
13:00Tokushima Vortis - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Lietava - Šiauliai
futbol
13:00Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai
futbol
13:00Hetman Zamość - Ostrowiec Swietokrzyski
futbol
13:00Covilhã - Varzim
futbol
13:00Orenburg - Volga Ulyanovsk
futbol
13:00Chi Minh City - Dinh
futbol
13:00Quang Nam - Hanoi T&T
futbol
13:00Nang - Vicem Hai Phong
futbol
13:00Song Lam Nghe An - Hoang Anh Gia Lai
futbol
13:00Than Quảng Ninh - Becamex Binh Duong
futbol
13:00Thanh Hoa - Hong Linh Ha Tinh
futbol
13:00Viettel - Sai
basketbol
13:00Fenerbahçe - Ormanspor
futbol
13:00Vissel Kobe - Consadole Sapporo
basketbol
13:00CSKA Moskova - Parma Perm
basketbol
13:00RedCity Roar - South Western Metro Pirates
basketbol
13:00Southern Districts Spartans - Sunshine Coast Phoenix
tenis
13:00Lorenzo Musetti - Thiago Monteiro
futbol
13:00Taraz - Tobol Kostanay
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Hellenic Athletic - University Azzurri
futbol
13:30Kayserispor - Erzurumspor
futbol
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:40Miedz Legnica - Korona Kielce
futbol
13:45Lampang - KhonKaen
futbol
13:45Muangthong United - Ratchaburi
futbol
14:00Deportivo Alavés - Getafe
futbol
14:00Tambov - Spartak Moskova
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor
tenis
14:00Melichar/Schuurs - Carter/Stefani
futbol
14:00Hannover 96 - Oberneuland
futbol
14:00Phonix Lubeck - ETSV Weiche
futbol
14:00Wolfsburg - Oldenburg
futbol
14:00Werder Bremen - Leher Turnerschaft
futbol
14:00Blau-Weiss Zorbau - International Leipzig
futbol
14:00Blau-Weiss 90 Berlin - Eintracht 1949
futbol
14:00Energetik-BGU - Isloch
futbol
14:00Dinamo Minsk - Vitebsk
futbol
14:00Sydvest 05 - Jammerbugt
futbol
14:00Vanløse - Avarta
futbol
14:00B-1913 - Tarup-Paarup
futbol
14:00Allerød - Gentofte-Vangede
futbol
14:00Skjold Birkerød - Vordingborg
futbol
14:00Karlslunde - Fremad Valby
futbol
14:00Ledøje-Smørum Fodbold - Roskilde Boldklub af 1906
futbol
14:00OKS - Horsens
futbol
14:00Otterup B&IK - Greve Fodbold
futbol
14:00Vejlby-Risskov Idrætsklub - Vejgaard Boldspilklub
futbol
14:00Viby IF Fodbold - Ringkøbing
futbol
14:00Barca - LehPa
futbol
14:00Örebro Syrianska - Vasalunds
futbol
14:00Rosengard - Prespa Birlik
futbol
14:00Vinbergs - Halmia
futbol
14:00Ahlafors - Amal
futbol
14:00Norrby - Degerfors
futbol
14:00National Defense Ministry - Phnom Penh Crown
futbol
14:00Lech Poznań - Gornik Polkowice
futbol
14:00Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród
futbol
14:00Polisi Tanzania - Dodoma
futbol
14:00Samut Sakhon - Nong Bua Pitchaya
futbol
14:00Police Tero - Chonburi
futbol
14:00Minaj - Dynamo Kyiv
futbol
14:00Eintracht Braunschweig - Holstein Kiel
futbol
14:00Fortuna Düsseldorf - Würzburger Kickers
futbol
14:00Darmstadt 98 - Jahn Regensburg
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Alaves - Getafe (spor SMART HD)
futbol
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
futbol
14:15Blumenthaler - Borgfeld
futbol
14:15Lyseng - Kjellerup
futbol
14:30Brighton & Hove Albion - Manchester United
futbol
14:30Viktoria 1889 - Chemie Leipzig
futbol
14:30Carl Zeiss Jena - 63 Luckenwalde
futbol
14:30Babelsberg 03 - Tennis Borussia Berlin
futbol
14:30Auerbach - Meuselwitz
futbol
14:30Germania Halberstadt - Lichtenberg 47
futbol
14:30Weiche Flensburg - Kronshagen
futbol
14:30Atletico Academy - Inter Star
futbol
14:302000 - Slagelse B&I
futbol
14:30Aarhus - Holbæk B&I
futbol
14:30EsPa - Finnkurd
futbol
14:30Savedalens - Stenungsunds
tenis
14:30Andrey Rublev - Casper Ruud
futbol
14:30Watford - Luton Town
futbol
14:30Wycombe Wanderers - Swansea City
futbol
14:30Wycombe - Swansea (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
14:35Jiangxi Liansheng - Guizhou Zhicheng
futbol
14:45Academica Clinceni - Gaz Metan Mediaș
futbol
15:00Belediye Vanspor - Kırklarelispor
futbol
15:00Gümüşhanespor - İnegölspor
futbol
15:00Saarbrucken - Hansa Rostock
futbol
15:00Viktoria Köln - Wehen Wiesbaden
futbol
15:00Hallescher - Ingolstadt 04
futbol
15:00Duisburg - Zwickau
futbol
15:00Verl - Bayern Munich
futbol
15:001860 München - Magdeburg
futbol
15:00Borussia Mönchengladbach - Wuppertaler
futbol
15:00Schalke 04 - Straelen
futbol
15:00Fortuna Düsseldorf - Sportfreunde Lotte
futbol
15:00Weiss Ahlen - Wiedenbrück 2000
futbol
15:00Rot-Weiß Oberhausen - Homberg
futbol
15:00Fortuna Köln - 1 FC Cologne
futbol
15:00Lippstadt 08 - Rot-Weiss Essen
futbol
15:00Bayern Alzenau - Mainz 05
futbol
15:00Hessen Kassel - 08 Homburg
futbol
15:00Eintracht Stadtallendorf - Elversberg
futbol
15:00Stuttgart - Frankfurt
futbol
15:00Werder Bremen - Borussia Hildesheim
futbol
15:00Freiburger - Astoria Walldorf
futbol
15:00Ravensburg - Pforzheim
futbol
15:00Sandhausen - Nöttingen
futbol
15:00Dorfmerkingen - 08 Villingen
futbol
15:00Freiberg - Linx
futbol
15:00Stuttgarter Kickers - Neckarsulmer Sport-Union
futbol
15:00Ilshofen - Bruchsal
futbol
15:00Brinkumer - Habenhauser
futbol
15:00Aumund-Vegesack - Bremer TS Neustadt
futbol
15:00Grimma - Union Sandersdorf
futbol
15:00Ludwigsfelder - Einheit Rudolstadt
futbol
15:001921 Krieschow - Oberlausitz Neugersdorf
futbol
15:00Staaken - Torgelower SV Greif
futbol
15:00Eintracht Trier 05 - Hassia Bingen
futbol
15:00Flensburg - Husumer
futbol
15:00Avusturya Lustenau - Juniors
futbol
15:00Sport Union Mauer - Avusturya XIII
futbol
15:00Sichuan Jiuniu - Changchun Yatai
futbol
15:00Skive - Fremad Amager
futbol
15:00Dalum - Boldklubben Frem
futbol
15:00Middelfart G&BK - Næsby
futbol
15:00Herlev - Taastrup Fodbold Club
futbol
15:00Kfums Boldklub - Husum
futbol
15:00Odder - Varde
futbol
15:00Atlantis Helsinki - Jazz
futbol
15:00Espoo - Kaarinan Pojat
futbol
15:00Kiisto - Kemi City
futbol
15:00Vaajakoski - JIPPO
futbol
15:00Viikingit - MiPK
futbol
15:00JaPS - EPS
futbol
15:00Pallo-Iirot - Grankulla
futbol
15:00PK-35 Helsinki - Pallokerho Keski-Uusimaa
futbol
15:00SalPa - Parainen
futbol
15:00LaPa - Edustus
futbol
15:00Liry - Ri-Pa
futbol
15:00Union Plaani - HAPK
futbol
15:00Brescia Calcio - Ascoli Calcio 1898
futbol
15:00KPV - Vaasan Palloseura
futbol
15:00Cosenza Calcio - Virtus Entella
futbol
15:00GVVV Veenendaal - Spakenburg
futbol
15:00Delfino Pescara 1936 - ChievoVerona
futbol
15:00Karlshamn - Dalstorps
futbol
15:00Frosinone Calcio - Empoli
futbol
15:00Nosaby - Tord
futbol
15:00Lecce - Pordenone Calcio
futbol
15:00Olympic - Ängelholms
futbol
15:00Salernitana 1919 - Reggina Calcio
futbol
15:00Eslovs - Västra Frölunda
futbol
15:00Malmö - Assyriska
futbol
15:00Ullareds - Limhamn Bunkeflo
futbol
15:00Grebbestad - Oddevold
futbol
15:00Tidaholm - Gauthiod
futbol
15:00Vargarda - Lidköpings
futbol
15:00Enskede - Fanna
futbol
15:00Karlbergs - Stockholm Internazionale
futbol
15:00Kungsangens - Lidingö
futbol
15:00Friska Viljor - Sandviks
futbol
15:00Skellefteå - Östersund
futbol
15:00Dinamo Riga - Rēzekne
futbol
15:00Panevezys - Dainava Alytus
futbol
15:00Huragan Morag - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
futbol
15:00Khon Kaen United - Customs United
futbol
15:00Uthai Thani - Chiangmai United
futbol
15:00Trat - Port
futbol
15:00Krystal Kherson - Metallist 1925
futbol
15:00Polissya Zhytomyr - Prykarpatye
basketbol
15:15Bursaspor - Beşiktaş
basketbol
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
futbol
15:30BAKspor - Turgutluspor
futbol
15:30Hacettepe - Ergene Velimeşe Spor
futbol
15:30Kırşehirspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
futbol
15:30Zonguldak Kömürspor - Niğde Belediyespor
futbol
15:30Donau Klagenfurt - Sele Zell
futbol
15:30Hardenberg Heemse Combinatie - Amsterdamsche
futbol
15:45Heerenveen - Haag
futbol
15:45Paksi - Budapest
futbol
16:00Tatran Prešov - Pokrok SEZ Krompachy
futbol
16:00Nove Mesto nad Vahom - Slovan Duslo Šaľa
futbol
16:00Fomat Martin - MŠK Rimavská Sobota
futbol
16:00Tanzania Prisons - Azam
futbol
16:00Kasetsart Üniversitesi - Siam Navy
futbol
16:00Buriram United - Suphanburi
futbol
16:00Agrobiznes Volochisk - Alliance Lipova Dolina
futbol
16:00VPK-Agro Magdalinovka - Hirnyk-Sport Komsomolsk
futbol
16:00Torino - Atalanta
futbol
16:00Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Kastamonuspor
futbol
16:00Manisa - Kocaelispor
futbol
16:00Sakaryaspor - Eyüpspor
futbol
16:00Sarıyer - Afjet Afyonspor
futbol
16:00Utaş Uşakspor - Ankara Demirspor
futbol
16:00Göztepe - Gaziantep
futbol
16:00Hatayspor - Kasımpaşa
basketbol
16:00Lokomotiv Kuban - Basket Zielona Góra
basketbol
16:00Alvik - Trelleborg
futbol
16:00Toulouse - Auxerre
futbol
16:00Örebro - Sirius Fotboll
futbol
16:00Cracovia - Raków Częstochowa
futbol
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Bremerhaven - Bremer
futbol
16:00Hessen Dreieich - 1931 Eddersheim
futbol
16:00Viktoria Griesheim - Erlensee
futbol
16:00Rot-Weiß Hadamar - Hunfelder
futbol
16:00Lehnerz - Ginsheim
futbol
16:00Dornbreite Lübeck - Union Neumünster
futbol
16:0013 - First Vienna
futbol
16:00Pershiy Regien - Dynamo II Brest
futbol
16:00Gorodeya - Slavia-Mozyr
futbol
16:00Royal de Muramvya - Bujumbura
futbol
16:00B.93 Copenhagen - Brabrand
futbol
16:00Nykøbing - Brønshøj
futbol
16:00Skovshoved - Tårnby
futbol
16:00Djursland - Skjold Sæby
futbol
16:00Norresundby - Tjørring
futbol
16:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
futbol
16:00Nurmijärven Jalkapalloseura - Kultsu
futbol
16:00Korsnäs - Saaripotku
futbol
16:00IJsselmeervogels - Volendam
futbol
16:00Roda JC Kerkrade - Excelsior
futbol
16:00Karlskrona - Qviding
futbol
16:00Torns - Motala
futbol
16:00Vänersborgs - Nordvärmland
futbol
16:00Kvarnsvedens - Gamla Upsala
futbol
16:00Skiljebo - Hudiksvalls
futbol
16:00Notvikens - Gottne
futbol
16:00Stode - Morön
futbol
16:00Dalkurd - Akropolis
futbol
16:00Black Stars Basel - Sportclub Cham 1910
futbol
16:00Borec - Rabotnički
futbol
16:00Lokomotiv Daugavpils - Smiltene BJSS
futbol
16:00Super Nova - Auda Riga
futbol
16:00Vilniaus Vytis - Nevėžis
futbol
16:00Darul Takzim FC - Perak
futbol
16:00Pahang - Kedah
futbol
16:00Selangor - UiTM
futbol
16:00Qanah - Al-Nasr Kahire
futbol
16:00Coca Cola - Petrojet
futbol
16:00Alameen - Aluminium
futbol
16:00Fayoum - Beni Suef
futbol
16:00National Bank of Egypt - Sohag
futbol
16:00Nojom Al Mostabel - Daklyeh
futbol
16:00Telephonat Bani Sweif - Minya
futbol
16:00Tersana - Zarqa
futbol
16:00Dacia Buiucani - Dinamo-Auto Tiraspol
futbol
16:00AGMK - Kızılkum Zarafşon
futbol
16:00Wasilkow - Ursus Warszawa
futbol
16:00Polonia Bytom - Kluczbork
futbol
16:00Stal Brzeg - Goczalkowice-Zdroj
futbol
16:00Stal Kraśnik - Sokol Sieniawa
futbol
16:00Unia Janikowo - Jarota Jarocin
futbol
16:00Olimpia Zambrów - Wikielec
futbol
16:15Vængir Júpíters - Huginn Hottur
futbol
16:30Curslack-Neuengamme - Hamm United
futbol
16:30Alemannia Waldalgesheim - Koblenz
futbol
16:30Wormatia Worms - 07 Diefflen
futbol
16:30Markt Allhau - Oberpetersdorf
futbol
16:30Budućnost Banovići - TOSK Tesanj
futbol
16:30Orašje - Čapljina
futbol
16:30Bratstvo Gracanica - Slaven Zivinice
futbol
16:30Yantra Gabrovo - Septemvri Simitli
futbol
16:30Sokol Živanice - Chlumec
futbol
16:30Boskovice - Tatran Rousinov
futbol
16:30Bosonohy - Mutěnice
futbol
16:30Cefn Druids - Cardiff Metropolitan University
futbol
16:30Pen-y-Bont - Bala Town
futbol
16:30Koninklijke - Noordwijk
futbol
16:30Sparta Rotterdam - Quick Boys
futbol
16:30Tielse Eendracht Combinatie - Excelsior Maassluis
futbol
16:30Jezero Plav - Titograd
futbol
16:30Zakakiou - Omonia Psevda
futbol
16:30Akritas Chlorakas - Achyronas Liopetriou
futbol
16:30Anagennisi Dherynia - Xylotympou 2006
futbol
16:30Ayia Napa - Thoi Lakatamias
futbol
16:30Digenis Akritas Morphou - Kouris Erimi
futbol
16:30Digenis Ypsonas - Aris Limassol
futbol
16:30Onisilos Sotira - Othellos Athienou
futbol
16:30Veleshta - Korabi Diber
futbol
16:30Tikvesh - Bregalnica Štip
futbol
16:30Vardari Forino - Kadino
futbol
16:30Slavoj Trebišov - Komarno
futbol
16:30Dubnica - Košice
futbol
16:30Mainz 05 - Stuttgart
futbol
16:30Tabor Sežana - Maribor
futbol
16:30Arminia Вielefeld - Köln
futbol
16:30Bayer 04 Leverkusen - Leipzig
futbol
16:30Borussia Monchengladbach - Union Berlin
futbol
16:30Augsburg - Borussia Dortmund
futbol
16:30Zenit Saint Petersburg - FC
tenis
16:30Stefanos Tsitsipas - Christian Garin
futbol
16:30Leverkusen - Leipzig (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Augsburg - B.Dortmund (A Spor HD)
futbol
17:00Crystal Palace - Everton
futbol
17:00Atlas Delmenhorst - Schwarz-Weiß Rehden
futbol
17:00Hagen-Uthlede - Rotenburger
futbol
17:00Schwalbe Tundern - Arminia Hannover
futbol
17:00Ramlingen-Ehlershausen - Germania Egestorf
futbol
17:00Koma Elektra - Wienerberg
futbol
17:00Spratzern - Langenrohr
futbol
17:00Valencia - Huesca
futbol
17:00Stadlau - Slovan
futbol
17:00Fach Donaufeld - Mannsworth
futbol
17:00Sabail - Sabah Bakü
futbol
17:00Sutjeska Foca - Drina Zvornik
futbol
17:00Zvijezda 09 - Modrica
futbol
17:00Olimpic Sarajevo - Borac Banja Luka
futbol
17:00Figueirense Futebol Clube - Guarani
futbol
17:00Strumska Slava - Sportist Svoge
futbol
17:00Septemvri Sofia - Dobrudzha Dobrich
futbol
17:00Rukinzo - Messager
futbol
17:00PEPO Lappeenranta - Kiffen 08
futbol
17:00Kajaani - MYPA
futbol
17:00Musan Salama - Mikkelin Palloilijat
futbol
17:00Auxerre - Reims
futbol
17:00Kustosja - Hrvatski Dragovoljac
futbol
17:00Sesvete - Solin
futbol
17:00HASK Zagreb - Trešnjevka
futbol
17:00Maksimir - Ponikve
futbol
17:00Vodice - Kamen Ivanbegovina
futbol
17:00Vrapče Zagreb - Dugo Selo
futbol
17:00Vrbovec - Bistra
futbol
17:00Zagorec Krapina - Spansko
futbol
17:00Uskok - OSK Otok
futbol
17:00Totton - Bideford
futbol
17:00Bristol Manor Farm - Highworth
futbol
17:00Didcot Town - Thame United
futbol
17:00Accrington Stanley - Oxford United
futbol
17:00Crewe Alexandra - Milton Keynes Dons
futbol
17:00Doncaster Rovers - Bristol Rovers
futbol
17:00Fleetwood Town - Wimbledon
futbol
17:00Gillingham - Blackpool
futbol
17:00Ipswich Town - Rochdale
futbol
17:00Northampton Town - Hull City
futbol
17:00Plymouth Argyle - Shrewsbury Town
futbol
17:00Portsmouth - Wigan Athletic
futbol
17:00Sunderland - Peterborough United
futbol
17:00Swindon Town - Burton Albion
futbol
17:00Barrow - Colchester United
futbol
17:00Bolton Wanderers - Newport County
futbol
17:00Bradford City - Stevenage
futbol
17:00Cambridge United - Tranmere Rovers
futbol
17:00Mansfield Town - Exeter City
futbol
17:00Oldham Athletic - Crawley Town
futbol
17:00Port Vale - Harrogate Town
futbol
17:00Salford City - Forest Green Rovers
futbol
17:00Scunthorpe United - Carlisle United
futbol
17:00Southend United - Morecambe
futbol
17:00Gosport Borough - Farnborough
futbol
17:00Harrow Borough - Salisbury City
futbol
17:00Hendon - Truro City
futbol
17:00Poole Town - Hayes & Yeading United
futbol
17:00Swindon Supermarine - Tiverton Town
futbol
17:00Taunton Town - Walton Casuals
futbol
17:00Weston-super-Mare - Metropolitan Police
futbol
17:00Wimborne Town - Chesham United
futbol
17:00Yate Town - Dorchester Town
futbol
17:00Alvechurch - Royston Town
futbol
17:00Banbury United - Redditch United
futbol
17:00Biggleswade Town - Bromsgrove
futbol
17:00Coalville Town - Leiston
futbol
17:00Kings Langley - Nuneaton Town
futbol
17:00Lowestoft Town - Hednesford Town
futbol
17:00Needham Market - Stratford Town
futbol
17:00Rushall Olympic - Peterborough Sports
futbol
17:00Rushden & Diamonds - Barwell
futbol
17:00Stourbridge - Hitchin Town
futbol
17:00Tamworth - Ives Town
futbol
17:00Burgess Hill Town - Haywards Heath Town
futbol
17:00Faversham Town - Hastings United
futbol
17:00Bishop's Stortford - Hornchurch
futbol
17:00Bowers & Pitsea - Leatherhead
futbol
17:00East Thurrock United - Cray Wanderers
futbol
17:00Folkestone Invicta - Wingate & Finchley
futbol
17:00Haringey Borough - Bognor Regis Town
futbol
17:00Horsham - Cheshunt
futbol
17:00Kingstonian - Worthing
futbol
17:00Lewes - Brightlingsea Regent
futbol
17:00Margate - Carshalton Athletic
futbol
17:00Merstham - Enfield Town
futbol
17:00Potters Bar Town - Corinthian-Casuals
futbol
17:00Clitheroe - Prescot Cables
futbol
17:00Dunston - Colne
futbol
17:00Glossop North - Cleethorpes Town
futbol
17:00Marske United - Brighouse Town
futbol
17:00Mossley - Pickering Town
futbol
17:00Newcastle Town - Frickley Athletic
futbol
17:00Spalding United - Carlton Town
futbol
17:00Stocksbridge Park Steels - Loughborough Dynamo
futbol
17:00Grantham Town - Atherton Collieries
futbol
17:00Hyde United - South Shields
futbol
17:00Lancaster City - Basford United FutbolClub
futbol
17:00Matlock Town - Stafford Rangers
futbol
17:00Mickleover Sports - Morpeth Town
futbol
17:00Nantwich Town - Stalybridge Celtic
futbol
17:00Redcliffe - Witton Albion
futbol
17:00Scarborough Athletic - United of Manchester
futbol
17:00Warrington Town - Gainsborough Trinity
futbol
17:00Whitby Town - Buxton
futbol
17:00Cirencester Town - Paulton Rovers
futbol
17:00Ossett United - Ramsbottom United
futbol
17:00Tadcaster Albion - Marine
futbol
17:00Waltham Abbey - Staines Town
futbol
17:00Shamrock Rovers - University College Dublin
futbol
17:00Cobh Wanderers - Carrigaline United
futbol
17:00Leeds AFC Cork - Mayfield United
futbol
17:00Fagersta Sodra - Stocksund
futbol
17:00Taftea - Ytterhogdals
futbol
17:00Köniz - Rapperswil-Jona
futbol
17:00Zürich - Bavois
futbol
17:00Knattspyrnufélagið Þróttur - Íþróttabandalag Vestmannaeyja
futbol
17:00Leiknir Reykjavík - Ungmennafélagið Afturelding
futbol
17:00Þór Akureyri - Knattspyrnufélagið Fram
futbol
17:00Leiknir Faskrudsfjordur - Ungmennafélagið Víkingur
futbol
17:00Vilnius - VMFD Zalgiris Vilnius
futbol
17:00Asker Fotball - Idrettsforeningen Fram
futbol
17:00Bærum - Bryne
futbol
17:00Eidsvold - Alta
futbol
17:00Flekkerøy - Egersunds
futbol
17:00Florø - Kjelsås Fotball
basketbol
17:00Juventus Utena - Prienai
futbol
17:00Fløya - Hødd
basketbol
17:00Rytas Vilnius - Pieno žvaigždės
futbol
17:00Notodden - Nardo
futbol
17:00Górnik Łęczna - Radomiak Radom
futbol
17:00Flota Świnoujście - Przodkowo
futbol
17:00Foto-Higiena - Ślęza Wrocław
futbol
17:00Gryf Wejherowo - Bałtyk Koszalin
futbol
17:00Energetyk ROW Rybnik - Górnik Zabrze
futbol
17:00Sokół Kleczew - Elana Toruń
futbol
17:00Kotwica Kołobrzeg - Gwardia Koszalin
futbol
17:00Starogard Gdanski - Swit Skolwin
futbol
17:00Wisłoka Dębica - GPTS Avia Świdnik
futbol
17:00Lechia Zielona Gora - Warta Gorzow
futbol
17:00MLKS Znicz Biala Piska - MMKS Concordia Elblag
futbol
17:00Podhale - Jutrzenka Giebultow
futbol
17:00Polonia Nysa - Polonia-Stal
futbol
17:00Pomorzanin Torun - Radunia Stezyca
futbol
17:00Sokół Aleksandrów Łódzki - Legionovia Legionowo
futbol
17:00Unia Skierniewice - Blonianka Blonie
futbol
17:00Porto da Cruz - Camacha
futbol
17:00Amares - Vianense
futbol
17:00Gloria Popesti-Leordeni - Oltenita
futbol
17:00Barnsley - Coventry City
futbol
17:00Știința Miroslava - Ceahlăul Piatra Neamț
futbol
17:00Birmingham City - Rotherham United
futbol
17:00Bradu Borca - Dante Botosani
futbol
17:00Cardiff City - Reading
futbol
17:00Crisul Chisineu-Cris - Fortuna Becicherecu
futbol
17:00Derby County - Blackburn Rovers
futbol
17:00Ocna Mures - Metalurgistul Cugir 1939
futbol
17:00Millwall - Brentford
futbol
17:00Axiopolis - Agricola Borcea
futbol
17:00Preston North - Stoke City
futbol
17:00Focsani - Dacia Unirea Brăila
futbol
17:00Queens Park Rangers - Middlesbrough
futbol
17:00Ghiroda - Progresul Ezeris
futbol
17:00Hamilton Academical - Dundee United
futbol
17:00Mostistea Ulmu - Afumaţi
futbol
17:00Livingston - Johnstone
futbol
17:00Somcuta Mare - Simleu Silvaniei
futbol
17:00Mirren - Kilmarnock
futbol
17:00Somesul - Minaur Baia Mare
futbol
17:00Real Zaragoza - Las Palmas
futbol
17:00Colo-Colo - Deportes Antofagasta
futbol
17:00Unione Venezia - Vicenza Calcio
futbol
17:00Čukarički - Mačva Šabac
futbol
17:00Radnik Surdulica - FK
futbol
17:00Javor Ivanjica - Zlatibor
futbol
17:00Backa Topola - Spartak Zdrepceva
futbol
17:00Bilje - Beltinci
futbol
17:00Dekani - Drava Ptuj
futbol
17:00Radomlje - Brda
futbol
17:00Roltek - Nafta Lendava
futbol
17:00Dravinja - Podvinci
futbol
17:00Derby County - Blackburn (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00Chornomorets Odesa - Veres Rivne
futbol
17:00Crystal Palace - Everton (S SPORT HD)
futbol
17:00Nyva Ternopil - Avanhard Kramatorsk
futbol
17:00Valencia - Huesca (spor SMART HD)
futbol
17:00Kremin Kremenchuk - Obolon Kyiv
futbol
17:00Metalurh Zaporizhya - Tavriya Simferopol
futbol
17:00Rubicon Kyiv - Epicentr Dunaivtsi
futbol
17:00Vorskla Poltava - Mariupol
futbol
17:15Beerschot Wilrijk - Waasland-Beveren
futbol
17:30Zwolle - Sparta Rotterdam
futbol
17:30Marítimo - Tondela
basketbol
17:30Galatasaray Medical Park - Anadolu Efes
futbol
17:30Fastav Zlín - Sigma Olomouc
futbol
17:30Karviná - Mladá Boleslav
futbol
17:30Teplice - Banik Ostrava
futbol
17:30Dudenhofen - Eppelborn
futbol
17:30Oldenburger - Lübeck
futbol
17:30Belshina Bobruisk - Shakhtyor Salihorsk
futbol
17:30Neratovice-Byškovice - Ostrov
futbol
17:30Prostějov - Taborsko
futbol
17:30Fotbal Třinec - Vysočina Jihlava
futbol
17:30Lisen - Graffin Vlašim
futbol
17:30Oulu Akatemia - TP-47
futbol
17:30Crikvenica - Naprijed Hreljin
futbol
17:30Vukovar '91 - Oriolik Oriovac
futbol
17:30Belisce - Granicar
futbol
17:30Grobnican - Buje
futbol
17:30Breda - Eindhoven
basketbol
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Dubrava Zagreb - Vrijednosnice Osijek
basketbol
18:00Sibenka - Sonik-Puntamika
futbol
18:00Saint-Étienne - Stade Rennais
tenis
18:00Rojer/Tecau - Venus/Peers
basketbol
18:00Mistelbach - Salzburg
futbol
18:00Rheindorf Altach - Swarovski Tirol
futbol
18:00Ried - Bull Salzburg
futbol
18:00Pölten - Rapid Wien
futbol
18:00Midtjylland - Randers
futbol
18:00St.Etienne - Rennes (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00Orlando City - England Revolution
futbol
18:00Buchonia Flieden - Dietkirchen
futbol
18:00Wolfenbuttel - Eintracht Northeim
futbol
18:00Lauterach - Hohenems
futbol
18:00St.Margarethen - Deutschkreutz
futbol
18:00Torpedo-BelAZ - Neman Grodno
futbol
18:00Sarajevo - Željezničar Sarajevo
futbol
18:00Vitosha Bistritsa - Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
futbol
18:00KOZAF - ASFB Bobo Dioulasso
futbol
18:00Istra 1961 - Šibenik
futbol
18:00Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv
futbol
18:00Enköpings - Osterakers
futbol
18:00Paradiso - Dietikon
futbol
18:00Zebbug Rangers - Mqabba
futbol
18:00Birkirkara - Mosta
futbol
18:00Gudja United - Lija Athletic
futbol
18:00Chojniczanka Chojnice - Błękitni Stargard Szczeciński
futbol
18:00Berco - Vilaverdense
futbol
18:00General Velasquez - Deportes Vallenar
basketbol
18:30Future Stars Prague - Turi Svitavy
futbol
18:30Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała
futbol
18:30Emmelshausen - Engers
futbol
18:30SONABEL - ASEC Koudougou
futbol
18:30Rahimo - Étoile Filante
futbol
18:30Gnistan - Akatemia
futbol
18:30Halmstads - Ljungskile
futbol
18:30Brage - Östers
futbol
18:30Vasteras - Jönköpings Södra
futbol
18:301900 - Thun
futbol
18:30Gorica - Aluminij
futbol
18:30Volos - PAOK
basketbol
18:35Stal Ostrow Wielkopoiski - Start Lublin
basketbol
18:45Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa
futbol
18:45Ludogorets 1945 - Beroe Stara Zagora
futbol
18:45Petrolul Ploiești - Dunărea Călărași
futbol
19:00Hanácká Slavia Kroměříž - Slovácko
futbol
19:00Ústí nad Labem - Chrudim
futbol
19:00Levadia Tallinn - Nomme United
futbol
19:00Pärnu Vaprus - Maardu Linnameeskond
futbol
19:00Tammeka Tartu - Parnu
futbol
19:00Helios Voru - Tartu JK Welco Elekter
futbol
19:00Tampere United - Tampereen Pallo-Veikot
futbol
19:00Alencon - Evreux 27
futbol
19:00Bobigny - Belfort
futbol
19:00Bourges - Yzeure
futbol
19:00Chartres - Ruan
futbol
19:00Sedan Ardennes - Beauvais Oise
futbol
19:00Fréjus Saint-Raphaël - Louhans-Cuiseaux FutbolClub
futbol
19:00Nantes - Vendée Les Herbiers
futbol
19:00Lyonnais - Aubagne
futbol
19:00Olympique de Marseille - Rumilly Vallieres
futbol
19:00Poissy - Vannes
futbol
19:00Saint-Malo - Versailles 78
futbol
19:00Pryve St. Hilaire - Granville
futbol
19:00Fleury-Mérogis - Lorient
futbol
19:00Lusitanos Saint-Maur - Entente Sannois Saint-Gratien
futbol
19:00Waterford - Sligo Rovers
futbol
19:00Stade Lausanne-Ouchy - Kriens
futbol
19:00Stade Nyonnais - Bellinzona
futbol
19:00Speranţa Nisporeni - Milsami
futbol
19:00Katowice - Pogon
futbol
19:00Bytovia Bytów - Skra Czestochowa
futbol
19:00Sokol Ostroda - Znicz Pruszków
futbol
19:00Polonia Warszawa - Broń Radom
futbol
19:00Record Bielsko-Biala - Ruch Chorzow
futbol
19:00Mladost Lučani - Crvena Zvezda
futbol
19:00ŽP Šport Podbrezová - Tatran Liptovský Mikuláš
futbol
19:00Senica - Spartak Trnava
futbol
19:00Krka - Krško
futbol
19:00Simba - Gwambina
futbol
19:00Cagliari Calcio - Lazio
futbol
19:00Sampdoria - Benevento Calcio
futbol
19:00Akhisar Belediyespor - Balıkesirspor
futbol
19:00Bursaspor - Giresunspor
futbol
19:00İçel İdman Yurdu - Erbaaspor
futbol
19:00Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
tenis
19:00Vadim Raitsov - Konstantin Tsvetkov
basketbol
19:00Universidad Catolica de Murcia - Iberostar Tenerife Canarias
basketbol
19:00Nord - Basket Flames
basketbol
19:00Mattersburg Rocks - Alligators
basketbol
19:00Worthersee Piraten - Posojilnica Bank Celovec
basketbol
19:00Ahli Manama - Manama
basketbol
19:00Olomoucko - JIP Pardubice
basketbol
19:00Zlatibor - Novi Pazar
basketbol
19:00Levicki Patrioti - Prievidza
basketbol
19:00Inter B Bratislava - Spisska Nova
futbol
19:00Molde - Sandefjord Fotball
futbol
19:00Trabzonspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Bursaspor - Giresunspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Bursaspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Cagliari - Lazio (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Velež Mostar - Radnik Bijeljina
futbol
19:15Keshla - Zirə
futbol
19:15Málaga - Alcorcón
futbol
19:15Sporting de Gijón - Girona
futbol
19:15Logroñés - Castellon
futbol
19:30West Bromwich Albion - Chelsea
futbol
19:30Paris 13 Atletico - Gazélec Ajaccio
futbol
19:30Stade Plabennecois - Sainte Genevieve Sports
futbol
19:30Ringmahon Rangers - UCC
futbol
19:30Deportes Temuco - Barnechea
futbol
19:30Oleksandriya - Dnipro-1
futbol
19:30Schalke 04 - Werder Вremen
futbol
19:30Elche - Real Sociedad
futbol
19:30Mechelen - Sint-Truidense
futbol
19:30WBA - Chelsea (S SPORT HD)
futbol
19:30Elche - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
19:30Schalke 04 - Werder Bremen (S SPORT 2 HD)
futbol
19:45Flint Town United - Barry Town
futbol
19:45Fortuna Sittard - Alkmaar
futbol
19:45Fortuna Sittard - AZ Alkmaar (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:00Lafnitz - Wildon
futbol
20:00BATE Borisov - Dinamo Brest
futbol
20:00Avant de Guingamp - Blois Foot 41
futbol
20:00Deportivo Malacateco - Comunicaciones
futbol
20:00Inter Zapresic - Osijek
futbol
20:00Međimurje - Junak Sinj
futbol
20:00Coyotes de Tlaxcala - Atlante
futbol
20:00Atlético San Luis - Cimarrones de Sonora
futbol
20:00Tevragh-Zeina - JAHE
basketbol
20:00Zabok - Velika Gorica
futbol
20:00Skalica - Púchov
futbol
20:00Nitra - ŠKF Sereď
futbol
20:00ViOn Zlaté Moravce - MŠK Žilina
futbol
20:00Soçi - Krasnodar
futbol
20:00Zemplín Michalovce - Pohronie
futbol
20:00ŠK Slovan Bratislava - Ružomberok
futbol
20:00Brezice - Primorje
basketbol
20:00Zenit Saint-Petersburg - Kalev Cramo
basketbol
20:00Raiffeisen Panthers Fürstenfeld - Raiffeisen Dornbirn Lions
futbol
20:00Slavia Prague - Slovácko
futbol
20:00Ajaccio - Sochaux-Montbéliard
futbol
20:00Amiens - Pau
futbol
20:00Nancy - Havre
futbol
20:00Chambly - Châteauroux
futbol
20:00Chamois Niortais - Paris
futbol
20:00Avant de Guingamp - Grenoble Foot 38
futbol
20:00Rodez Aveyron Football - Dunkerque
futbol
20:00Valenciennes - Stade Malherbe Caen
futbol
20:00Sion - Young Boys
futbol
20:00Zürich - Lugano
futbol
20:05Osijek - Gorica
futbol
20:30Larnaca - Limassol
futbol
20:30Zalaegerszegi - Diósgyőri
futbol
20:30Bałtyk Gdynia - Gornik Konin
futbol
20:30Olympiacos - Panetolikos
futbol
20:30Benfica - Moreirense
tenis
20:30Diana Starovoitova - Iakov Filimonov
basketbol
20:30Metalac Valjevo - Dynamic
basketbol
20:30Kolubara LA 2003 - Napredak Aleksinac
futbol
20:45Rail Club du Kadiogo - Bobo Dioulasso
basketbol
21:00Hapoel Holon - Hapoel Gilboa Galil
futbol
21:00Forward Madison - Chattanooga Red Wolves
futbol
21:00Amstetten - Dornbirn 1913
futbol
21:00Patro Eisden Maasmechelen - Heist
futbol
21:00La Louviere Centre - URSL Vise
futbol
21:00Associação Desportiva Cabofriense - Mirassol Futebol Clube
futbol
21:00Bangu Atlético Clube - Cascavel
futbol
21:00Duque de Caxias Futebol Clube - Goncalense
futbol
21:00Olaria Atlético Clube - Serrano Petropolis
futbol
21:00Paulo - CFRJ Marica
futbol
21:00Sampaio Corrêa Futebol Clube - Nova Iguaçu Futebol Clube
futbol
21:00Nacional Sao Paulo - São Bernardo
futbol
21:00Botev Plovdiv - Levski Sofia
futbol
21:00Exodus - East Central
futbol
21:00Tanta - Ahly Cairo
futbol
21:00Universidad Técnica de Cajamarca - Club Cienciano Cusco
futbol
21:00Bragança - Limianos
futbol
21:00Beira-Mar - Oliveira do Hospital
futbol
21:00Liverpool Montevideo - Club Nacional Montevideo
futbol
21:00Heerenveen - VVV-Venlo
basketbol
21:00Boulazac Basket Dordogne - Monako
basketbol
21:00Élan Chalon - Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
basketbol
21:00Mans Sarthe Basket - Strasbourg
basketbol
21:00Limoges - Nanterre
basketbol
21:00Orléans Loiret Basket - Cholet Basket
basketbol
21:00Blois Basket 41 - Saint-Chamond
basketbol
21:00Ouest Provence Basket - Aix-Maurienne Savoie Basket
basketbol
21:00Vojvodina - Sloboda Uzice
futbol
21:00Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
futbol
21:15Hassania Agadir - Rabat
futbol
21:30Floresta - America Natal
futbol
21:30Patrick's Athletic - Shelbourne
futbol
21:30Rudar Velenje - Triglav Kranj
basketbol
21:30Levallois Metropolitans - Gravelines
basketbol
21:30De' Longhi Treviso Basket - Dolomiti Energia Trentino
futbol
21:30Fuenlabrada - Albacete Balompié
futbol
21:30Strømsgodset - Sarpsborg 08
futbol
21:45Internazionale Milano - Fiorentina
futbol
21:45Molenbeek - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
21:45Pesaro - Legnago Salus
futbol
21:45Cavese - Vibonese Calcio
futbol
21:45Calcio Lecco 1912 - Giana Erminio
basketbol
21:45Estudiantes Madrid - Saski Baskonia
futbol
21:45Inter - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Gent - Leuven (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
21:45Gent - Oud-Heverlee Leuven
futbol
22:00Burnley - Southampton
futbol
22:00Real Betis - Real Madrid
futbol
22:00Olympique de Marseille - Metz
futbol
22:00Associação Atlética Coruripe - Potiguar
futbol
22:00Campinense Clube - Afogados da Ingazeıra
futbol
22:00Operario - Goianésia Esporte Clube
futbol
22:00Clube Nautico Marcilio Dias - Joinville Esporte Clube
futbol
22:00Goiania - Rondonópolis
futbol
22:00Novorizontino - Pelotas
futbol
22:00Palmas - Tupynambás
futbol
22:00River-PI - Bare
futbol
22:00Vilhenense - Ji-Parana
futbol
22:00Batatais - Preto
futbol
22:00Sao Bento - Esporte Clube
futbol
22:00Maceio - Esporte Clube Juventude
futbol
22:00Santa Lucia Cotzumalguapa - Deportivo Iztapa
futbol
22:00Llaneros Fútbol Club - Leones
futbol
22:00Everton de Viña del - Club Deportivo Universidad Católica
futbol
22:00Ajax - Vitesse
tenis
22:00Aleksandr Afanasenko - Ruslan Lavrentiev
futbol
22:00Marsilya - Metz (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:00Ajax - Vitesse (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
22:00Burnley - Southampton (S SPORT HD)
futbol
22:00Real Betis - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
22:15Balzan - Valletta
futbol
22:15Gżira United - Tarxien Rainbows
futbol
22:30Vitoria Salvador - Oeste Futebol Clube
futbol
22:30Nashville - Houston Dynamo
futbol
22:45Mushuc Runa Sporting Club - Guayaquil City
futbol
22:55Nouakchott King's - ASAC Concorde
futbol
23:00Águia Negra - Real Noroeste Capixaba
futbol
23:00Associação Desportiva Bahia de Feira - Villa Nova
futbol
23:00San Luis - Associação Desportiva São Caetano
futbol
23:00Boavista Porto - Porto
futbol
23:00do Gama - Brasiliense Futebol Clube
futbol
23:00Comercial de Ribeirão Preto - Primavera
futbol
23:00Imperatriz - Ferroviário
futbol
23:00Club Deportivo Santa Rita - 9 de Octubre
futbol
23:00Fuerza Amarilla - Santo Domingo
futbol
23:00Barranquilla - Corporación Club Deportivo Tuluá
futbol
23:00Boca Juniors De Cali - Corporación Deportiva Real Cartagena
futbol
23:00Grecia - Santos de Guápiles
futbol
23:00Club Canoneros Marina - Inter Playa del Carmen
futbol
23:00Carlos Stein - Alianza Lima
futbol
23:00Boavista - Porto (S SPORT 2 HD)
futbol
23:30Deportivo Binacional - Carlos Mannucci
futbol
00:00New York Red Bulls - Philadelphia Union
futbol
00:00Ferroviário Atlético Clube - Associação Atlética Portuguesa
futbol
00:00Municipal - Deportivo Sacachispas
futbol
00:00Atlético Bucaramanga - Patriotas
futbol
00:00Puntarenas - Santa Rosa Santa Cruz
futbol
00:30Grêmio Esportivo Brasil - Paraná Clube
futbol
00:30Audax Italiano - Curicó Unido
futbol
01:00Atlético Acreano - Bragantino clube Do Para
futbol
01:00Fast Clube - Branco Sport Club
futbol
01:00Salgueiro - Atlético Cajazeirense de Desportos
futbol
01:00Moto Club São Luís - Sampaio Corrêa Futebol Clube
futbol
01:00Botafogo da Paraíba - Paysandu Sport Club
futbol
01:00Vila Nova - Treze Futebol Clube
futbol
01:00Olmedo - Aucas
futbol
01:00Guadalupe - Municipal Pérez Zeledón
futbol
01:00Clube Atlético Paranaense - Bajai
futbol
01:00Sport Club Internacional - São Paulo
futbol
01:00Guadalajara - Mazatlan
futbol
01:30Associação Atlética Caldense - Alagoinhas
futbol
02:00York City - Cincinnati
futbol
02:00Charlotte Independence - Memphis 901
futbol
02:00Pittsburgh Riverhounds - Hartford Athletic
futbol
02:00Sporting Cristal - Ayacucho
futbol
02:05Envigado Fútbol Club - Junior de Barranquilla
futbol
02:30Birmingham Legion - North Carolina
futbol
02:30Miami - Tampa Bay Rowdies
futbol
03:00Colorado Springs Switchbacks - Real Monarchs
futbol
03:00Saint Louis - Louisville City
futbol
03:00Clube Atlético Mineiro - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
03:00Tulsa Roughnecks - San Antonio Texas
futbol
03:00Club Universidad Nacional - Club Necaxa
basketbol
04:00Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
futbol
04:10Deportes Tolima - América de Cali
futbol
04:30Paso Locomotive - Mexico United
futbol
04:30Reno 1868 - Sacramento Republic
futbol
05:06Monterrey - Tigres de la UANL
futbol
05:30Vegas Lights - Los Angeles Galaxy
futbol
05:30Phoenix Rising - Orange County Blues
futbol
07:00Kamatamare Sanuki - Vanraure Hachinohe
futbol
07:00Sagamihara - Kataller Toyama
futbol
07:00Vegalta Sendai - Cerezo Osaka
futbol
07:30Charlestown City Blues - Weston Workers Bears
futbol
08:00Ipswich Knights Soccer Club - Sunshine Coast
futbol
08:00Rockdale City Suns - APIA Leichhardt Tigers
futbol
08:00Busan IPark - Gangwon
futbol
08:00Seongnam Ilhwa Chunma - Incheon United
futbol
08:00Gifu - Azul Claro Numazu
futbol
08:00Montedio Yamagata - Júbilo Iwata
futbol
08:00V-Varen Nagasaki - Avispa Fukuoka
futbol
09:00Grunge Thistle - Caboolture
futbol
09:00Sunshine Coast Wanderers - Peninsula Power FutbolClub
futbol
09:00Fujieda MYFC - Grulla Morioka
futbol
09:00Imabari - Gainare Tottori
futbol
09:30Gold Coast United - Eastern Suburbs
futbol
10:00Mito HollyHock - Thespakusatsu Gunma
futbol
10:00Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu
futbol
10:00Sagan Tosu - Tokyo
futbol
10:30Daegu - Ulsan Hyundai
futbol
10:30Sangju Sangmu Phoenix - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
11:00Acacia Ridge - Albany Creek Excelsior
futbol
11:00Toowong FutbolClub - Brisbane Knights
futbol
11:00Brisbane Olympic United - Gold Coast Knights
futbol
11:00Kashima Antlers - Oita Trinita
futbol
11:15Favoritner - Donau
futbol
11:15Sparta Prague - Pribram
futbol
11:15Velké Meziříčí - Dolní Benesov
futbol
11:15Admira Prague - Králův Dvůr
futbol
11:15Mlada Boleslav - Bohemians 1905
futbol
11:15Pardubice - Sokol Brozany
futbol
11:15Sigma Olomouc - Vyskov
futbol
11:15Uničov - ČSK Uherský Brod
futbol
11:15Slavia - Baník Sokolov
futbol
11:15Blansko - Viktoria Zizkov
futbol
11:30Brigittenau - Post
futbol
11:30Viktoria Plzeň - Sokol Hostoun
futbol
11:30Petržalka 1898 - ŠTK 1914 Šamorín
futbol
11:30ŠK Slovan II Bratislava - Partizán Bardejov
futbol
11:45Hamburg Eimsbutteler - Süderelbe
tenis
12:00Adrian Mannarino - Albert Ramos
tenis
12:00Alexander Zverev - Dennis Novak
tenis
12:00Aljaz Bedene - Arthur Rinderknech
tenis
12:00Andrej Martin - João Sousa
tenis
12:00Benoît Paire - Soon-Woo Kwon
tenis
12:00Borna Coric - Norbert Gombos
tenis
12:00Casper Ruud - Yuichi Sugita
tenis
12:00Christian Garin - Philipp Kohlschreiber
tenis
12:00Daniel Evans - Nishikori
tenis
12:00Daniil Medvedev - Marton Fucsovics
tenis
12:00Denis Shapovalov - Gilles Simon
tenis
12:00Dominik Koepfer - Antoine Hoang
tenis
12:00Dusan Lajovic - Gianluca Mager
tenis
12:00Egor Gerasimov - Rafael Nadal
tenis
12:00Elliot Benchetrit - John Isner
tenis
12:00Fabio Fognini - Mikhail Kukushkin
tenis
12:00Federico Delbonis - Juan Ignacio Londero
tenis
12:00Gael Monfils - Alexander Bublik
tenis
12:00Gregoire Barrere - Grigor Dimitrov
tenis
12:00Guido Pella - Salvatore Caruso
tenis
12:00Harold Mayot - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
12:00Hugo Dellien - Richard Berankis
tenis
12:00Hugo Gaston - Maxime Janvier
tenis
12:00Jan-Lennard Struff - Frances Tiafoe
tenis
12:00Jannik Sinner - David Goffin
tenis
12:00Jaume Antoni Munar Clar - Stefanos Tsitsipas
tenis
12:00John Millman - Pablo Carreno Busta
tenis
12:00Jordan Thompson - Radu Albot
tenis
12:00Kamil Majchrzak - Karen Khachanov
tenis
12:00Laslo Djere - Kevin Anderson
tenis
12:00Lloyd Harris - Alexei Popyrin
tenis
12:00Marin Cilic - Dominic Thiem
tenis
12:00Miomir Kecmanovic - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
12:00Novak Djokovic - Mikael Ymer
tenis
12:00Pablo Andujar - Stefano Travaglia
tenis
12:00Quentin Halys - Marcos Giron
tenis
12:00Roberto Bautista-Agut - Richard Gasquet
tenis
12:00Querrey - Andrey Rublev
tenis
12:00Stanislas Wawrinka - Andy Murray
tenis
12:00Steve Johnson - Roberto Carballes Baena
tenis
12:00Tennys Sandgren - Hubert Hurkacz
tenis
12:00Thiago Monteiro - Nikoloz Basilashvili
tenis
12:00Tommy Paul - James Duckworth
tenis
12:00Vasek Pospisil - Matteo Berrettini
tenis
12:00Yasutaka Uchiyama - Attila Balázs
tenis
12:00Yoshihito Nishioka - Felix Auger Aliassime
tenis
12:00Ajla Tomljanovic - Maria Sakkari
tenis
12:00Aliaksandra Sasnovich - Anna-Lena Friedsam
tenis
12:00Aliona Bolsova Zadoinova - Jasmine Paolini
tenis
12:00Alison Van Uytvanck - Rebecca Peterson
tenis
12:00Anett Kontaveit - Caroline Garcia
tenis
12:00Angelique Kerber - Kaja Juvan
tenis
12:00Anna Kalinskaya - Eugenie Bouchard
tenis
12:00Anna Karolína Schmiedlová - Venus Williams
tenis
12:00Aryna Sabalenka - Jessica Pegula
tenis
12:00Catherine Cartan Bellis - Bernarda Pera
tenis
12:00Chloe Paquet - Alizé Cornet
tenis
12:00Christina McHale - Karolina Muchova
tenis
12:00Darya Kasatkina - Harmony
tenis
12:00Dayana Yastremskaya - Daria Gavrilova
tenis
12:00Diane Parry - Polona Hercog
tenis
12:00Elena Rybakina - Sorana Cirstea
tenis
12:00Elina Svitolina - Varvara Gracheva
tenis
12:00Fiona Ferro - Heather Watson
tenis
12:00Swiatek - Marketa Vondrousova
tenis
12:00Irina-Camelia Begu - Belen Teichmann
tenis
12:00Jelena Ostapenko - Madison Brengle
tenis
12:00Johanna Konta - Cori Gauff
tenis
12:00Julia Goerges - Alison Riske
tenis
12:00Katarina Zavatska - Kiki Bertens
tenis
12:00Katerina Siniakova - Lauren Davis
tenis
12:00Kateryna Kozlova - Paula Badosa Gibert
tenis
12:00Kirsten Flipkens - Yulia Putintseva
tenis
12:00Kristie - Serena Williams
tenis
12:00Laura Siegemund - Kristina Mladenovic
tenis
12:00Leylah Annie Fernandez - Magda Linette
tenis
12:00Ludmilla Samsonova - Sofia Kenin
tenis
12:00Maddison Inglis - Ekaterina Alexandrova
tenis
12:00Margarita Gasparyan - Elise Mertens
tenis
12:00Marie Bouzkova - Kaia Kanepi
tenis
12:00Nina Stojanovic - Barbora Krejcikova
tenis
12:00Pauline Parmentier - Veronika Kudermetova
tenis
12:00Petra Kvitova - Oceane Dodin
tenis
12:00Petra Martic - Misaki
tenis
12:00Shuai Zhang - Madison Keys
tenis
12:00Simona Halep - Sara Sorribes Tormo
tenis
12:00Sloane Stephens - Vitalia Diatchenko
tenis
12:00Stefanie Voegele - Patricia Maria
tenis
12:00Svetlana Kuznetsova - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
12:00Tamara Korpatsch - Amanda Anisimova
tenis
12:00Tamara Zidansek - Garbine Muguruza
tenis
12:00Timea Babos - Bogdan
tenis
12:00Tsvetana Pironkova - Andrea Petkovic
tenis
12:00Victoria Azarenka - Danka Kovinić
tenis
12:00Viktoria Kuzmova - Kristyna Pliskova
tenis
12:00Zarina Diyas - Jabeur
futbol
12:00FC - Höchst
futbol
12:00Teplice - Slovan Liberec
futbol
12:00Kagoshima United - Nagano Parceiro
futbol
12:00Tochigi - Machida Zelvia
futbol
12:00Legia Warsaw - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
futbol
12:00Pogoń Szczecin - Mieszko Gniezno
futbol
12:00Metaloglobus Bucureşti - Universitatea Cluj
futbol
12:00Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
futbol
12:15Pelikan Łowicz - Kutno
futbol
12:30Ryūkyū - United Ichihara Chiba
basketbol
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:00Osasuna - Levante
futbol
13:00Legion Tallinna - Tammeka Tartu
futbol
13:00Pohang Steelers - Gwangju
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Fagiano Okayama
futbol
13:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
13:00Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos
futbol
13:00Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale
futbol
13:00Lugo - Almería
futbol
13:00Okjetpes - Kayrat
futbol
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Krasnodar
futbol
13:15Feyenoord - Haag
futbol
13:15Graafschap - N.E.C.
futbol
13:15Mafra - Benfica
futbol
13:15Feyenoord - ADO Den Haag (tivibu SPOR 3 HD)
basketbol
13:30Barcelona - Bilbao Basket (spor SMART 20. Kanal HD)
futbol
13:30Spezia Calcio - Sassuolo Calcio
futbol
13:30Çaykur Rizespor - Alanyaspor
futbol
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:30Spezia - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:40ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor
futbol
14:00Girondins de Bordeaux - Nice
futbol
14:00Sheffield United - Leeds United
futbol
14:00Arsenal Tula - Rostov
futbol
14:00Dynamo Dresden - Waldhof Mannheim
futbol
14:00Hamburger - Heider
futbol
14:00Schwachhausen - Hemelingen
futbol
14:00Maladzechna-DYUSSH-4 - Kronon Stolbtsy
futbol
14:00Akademisk Boldklub - Hellerup
futbol
14:00Holstebro - Oure
futbol
14:00Thisted - Aarhus Fremad
futbol
14:00Bromharitaojkarna - Sollentuna
futbol
14:00Utsiktens - Lindome
futbol
14:00Jelgava - Daugavpils
futbol
14:00Phrae United - Nakhon Pathom United
futbol
14:00Udon Thani - Ranong
futbol
14:00Bangkok United - Bangkok Glass
futbol
14:00Nakhon Ratchasima - Sukhothai
futbol
14:00Lviv - Zorya Luhansk
futbol
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Motherwell - Rangers
futbol
14:00İrtiş Omsk - Fakel Voronezh
futbol
14:00Spartak Moskova - SKA-Khabarovsk
futbol
14:30Lokomotive Leipzig - Energie Cottbus
futbol
14:30Berliner AK 07 - Bischofswerdaer 08
futbol
14:30Berliner FC Dynamo - Optik Rathenow
futbol
14:30Union Furstenwalde - Altglienicke
futbol
14:30Hertha - Chemnitzer
futbol
14:30Køge - Viborg
futbol
14:30Standard Liege - Zulte Waregem (tivibu SPOR HD)
futbol
14:30Pauli - Heidenheim
futbol
14:30Karlsruher - Bochum
futbol
14:30Nurnberg - Sandhausen
futbol
14:30Standard Liège - Zulte Waregem
futbol
15:00Eibar - Athletic Bilbao
futbol
15:00Turkgucu Ataspor - Kaiserslautern
futbol
15:00Borussia Dortmund - Bonner
futbol
15:00Havelse - Jeddeloh
futbol
15:00Barmbek-Uhlenhorst - Concordia von 1907
futbol
15:00Rugenbergen - Hamburger
futbol
15:00Lohbrugge - Dassendorf
futbol
15:00Merseburg - Plauen
futbol
15:00Hansa Rostock - Strausberg
futbol
15:00Hertha 03 Zehlendorf - Rostocker
futbol
15:00Hertha 06 - Stendal
futbol
15:00Victoria Seelow - Tasmania Berlin
futbol
15:00Todesfelde - Eichede
futbol
15:00Belshina Bobruisk - Shakhtyor Soligorsk
futbol
15:00Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
15:00Fredericia - Silkeborg
futbol
15:00Levadia Tallinn - Flora Tallinn
futbol
15:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
15:00Oulun Luistinseura - Kokkola
futbol
15:00RoPS - Vasa
futbol
15:00Berga - Gefle
futbol
15:00Aarhus - Odense Boldklub
futbol
15:00Lunds - Landskrona BoIS
futbol
15:00SønderjyskE - Fodbold
futbol
15:00Oskarshamns - Eskilsminne
futbol
15:00Bristol City - Sheffield Wednesday
futbol
15:00Ventspils - Tukums 2000
futbol
15:00Chertanovo Moskova - Torpedo Moskova
futbol
15:00Kvik Halden - Brattvåg
futbol
15:00Chiangmai - Chai
futbol
15:00Sisaket - Ayutthaya United
futbol
15:00Prachuap - Samut Prakan City
futbol
15:00Rayong - Chiangrai United
basketbol
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
15:15Astana - Jetısu
futbol
15:30Utrecht - Waalwijk
futbol
15:30Heracles - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
15:30Austria Wien - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
15:30Hartberg - Sturm Graz
futbol
15:30Falkenbergs - Hammarby
futbol
15:30Helsingborgs - Östersunds
futbol
15:30Sundsvall - Trelleborgs
futbol
15:30Malmö - Häcken
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - Akron Tolyatti
futbol
16:00Lorrach Brombach - Göppingen
futbol
16:00Orenburg - Baltika Kaliningrad
futbol
16:00Rielasingen-Arlen - Backnang
futbol
16:00Union 60 Bremen - Geestemunde
futbol
16:00Vatan Sport Bremen - Hastedt
futbol
16:00Union Tornesch - Buchholz 08
futbol
16:00Fernvald - Neuhof 1910
futbol
16:00Rot-Weiss Walldorf - Baunatal
futbol
16:00Zeilsheim - Hanau 93
futbol
16:00Steinbach - Waldgirmes
futbol
16:00Eintracht Celle - Spelle-Venhaus
futbol
16:00Heeslinger - Blau-Weiss Lohne
futbol
16:00Gifhorn - Braunschweig
futbol
16:00Göttingen 07 - Lupo Martini Wolfsburg
futbol
16:00Bersenbruck - Kickers Emden
futbol
16:00Oldenburg 1894 - Uphusen
futbol
16:00Gonsenheim - Salmrohr
futbol
16:00Kaan-Marienborn - Paderborn 07
futbol
16:00Gütersloh 2000 - 09 Dortmund
futbol
16:00Holzwickeder - Victoria Clarholz
futbol
16:00Preussen Munster - Wattenscheid 09
futbol
16:00SpVgg Vreden 1921 - Hammer SpVg
futbol
16:00Sprockhövel - Haltern
futbol
16:00Ennepetal - Sportfreunde Siegen
futbol
16:00Assyriska Turabdin - Tvååkers
futbol
16:00Haninge - Luleå
futbol
16:00Nykopings - Frej Taby
futbol
16:00Skövde - Linköping City
futbol
16:00Karlstad - Vänersborgs
futbol
16:00Gubbio 1910 - Modena
futbol
16:00Calcio Padova - Imolese Calcio 1919
futbol
16:00FeralpiSalò - Atletico Arezzo
futbol
16:00Triestina Calcio - Matelica
futbol
16:00Calcio Catania - Paganese Calcio 1926
futbol
16:00Teramo - Città di Palermo
futbol
16:00Carrarese Calcio - Aurora Pro Patria 1919
futbol
16:00Olbia Calcio - Città di Pontedera
futbol
16:00Piacenza Calcio 1919 - Grosseto
futbol
16:00AlbinoLeffe - Livorno Calcio
futbol
16:00Pistoiese - Alessandria Calcio 1912
futbol
16:00Academy Pandev - Sileks
futbol
16:00Pelister - Shkëndija
futbol
16:00Renova - Makedonija Gjorče Petrov
futbol
16:00Vardar - Belasica Strumica
futbol
16:00Struga Trim & - Shkupi
futbol
16:00Spartaks Jurmala - Riga
futbol
16:00Radomsko - Jagiellonia
futbol
16:00Gwarek - Miedz Legnica
futbol
16:00Aris - Giannina
futbol
16:00Angers - Stade Brestois 29
futbol
16:00Monaco - Strasbourg
futbol
16:00Dijon - Montpellier
futbol
16:00Nîmes Olympique - Lens
futbol
16:00Tottenham Hotspur - Newcastle United
futbol
16:00Hellas Verona - Udinese Calcio
futbol
16:00Napoli - Genoa
futbol
16:00Konyaspor - Beşiktaş
futbol
16:00Sivasspor - Ankaragücü
futbol
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Verona - Udinese (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Napoli - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Holstein Kiel - Teutonia 05 Ottensen
futbol
16:00Cremonese - Cittadella
futbol
16:00Lüneburger SK Hansa - Altonaer FC von 1893
futbol
16:15Westfalia Herne - Erndtebrück
futbol
16:30Pardubice - Slovan Liberec
futbol
16:30Jablonec - Opava
futbol
16:30Viktoria Plzen - Zbrojovka Brno
futbol
16:30Bremerhaven - Komet Arsten
futbol
16:30Finnentrop-Bamenohl - Eintracht Rheine
futbol
16:30Simm-Bau - Igman Konjic
futbol
16:30Sokol Zápy - Hradec Kralove
futbol
16:30Caernarfon Town - New Saints
futbol
16:30Haverfordwest County - Connah's Quay
futbol
16:30Ankaraspor A.Ş. - Adana Demirspor
futbol
16:30Hoffenheim - Bayern Munich
futbol
16:30Akhmat - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:45Várda - Fehervar
futbol
16:45Celje - AŠK Bravo Publikum
futbol
17:00Anderlecht - Eupen
futbol
17:00Brøndby - Horsens
futbol
17:00Celtic - Hibernian
futbol
17:00Ross County - Aberdeen
futbol
17:00Mallorca - Sabadell
futbol
17:00Luzern - Lausanne-Sport
futbol
17:00Vaduz - Gallen
futbol
17:00Servette - Basel
futbol
17:00Alania Vladikavkaz - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00Dynamo Bryansk - Volgar Astrakhan
futbol
17:00Dinamo Minsk - Vitebsk
futbol
17:00Lommel - KMSK Deinze
futbol
17:00JBK - Hercules Oulu
futbol
17:00Klubi-04 - Akatemia
futbol
17:00Lincoln City - Charlton Athletic
futbol
17:00Karlslunds - Sandvikens
futbol
17:00Täby - Karlstad
futbol
17:00Kristianstads - Asarums
futbol
17:00Chiasso - Grasshopper Club Zürich
futbol
17:00Valmieras - Rīgas Futbola skola
futbol
17:00Skeid Fotball - Senja
futbol
17:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
futbol
17:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
futbol
17:00Napredak Kruševac - Metalac Gornji Milanovac
futbol
17:00Proleter Novi - Novi Pazar
futbol
17:00Šmartno 1928 - КНК Fužinar
futbol
17:00Shakhtar Donetsk - Olimpik
futbol
17:00Atletico Madrid - Granada
futbol
17:00Vasco da Gama - Clube Atletico Bragantino
futbol
17:00Atletico Madrid - Granada (spor SMART HD)
basketbol
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
futbol
17:30Varnsdorf - Dukla Prague
futbol
17:30Fredrikstad - Tromsdalen
futbol
17:30Casa Pia - Vizela
futbol
17:30Arouca - Académico de Viseu
futbol
17:30Farense - Nacional da Madeira
futbol
17:45Emmen - Willem
futbol
17:45Heracles Almelo - Eindhoven
futbol
18:00LASK Linz - Wolfsberger
futbol
18:00Bournemouth - Norwich City
futbol
18:00Chaika Peschanokopskoye - Veles Moskova
futbol
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Krylia Sovetov
futbol
18:00Värnamo - Trollhättan
futbol
18:00Qormi - Naxxar Lions
futbol
18:00Santa Lucía - Ħamrun Spartans
futbol
18:00Crete - Atromitos
futbol
18:00Lorient - Lyon
futbol
18:00Vicente - Portimonense
futbol
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:30Djurgårdens - Norrköping
futbol
18:30Elfsborg - Göteborg
futbol
18:30Legia Warsaw - Śląsk Wrocław
futbol
18:30Honka - Haka
futbol
18:30Ilves - Turun Palloseura
futbol
18:30Mariehamn - Kuopion Palloseura
futbol
18:30Perugia Calcio - Alma Juventus Fano 1906
futbol
18:30Fermana - Mantova
futbol
18:30Manchester City - Leicester City
futbol
18:30Ravenna - Südtirol
futbol
18:30Virtusvecomp Verona - Cesena
futbol
18:30Avellino 1912 - Turris Neapolis 1944
futbol
18:30Potenza - Catanzaro 1929
futbol
18:30Juve Stabia - Monopoli
futbol
18:30Ternana Calcio - Viterbese Castrense
futbol
18:30Virtus Francavilla - Bari
futbol
18:30Renate - Calcio Como
futbol
18:30Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
futbol
18:30Lucchese - Pergolettese 1932
futbol
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:45Cherno More Varna - Arda Kardzhali
futbol
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Příbram - Sparta Prague
futbol
19:00Vejle Boldklub - Copenhagen
futbol
19:00Aalesunds - Rosenborg
futbol
19:00Haugesund - Grenland
futbol
19:00Kristiansund - Brann
futbol
19:00Mjøndalen - Viking
futbol
19:00Stabæk Fotball - Start
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor
futbol
19:00Freiburg - Wolfsburg
futbol
19:00Krotone - Milan
futbol
19:00Rotor Volgograd - Rubin Kazan
futbol
19:00CSKA Moskova - Lokomotiv Moskova
futbol
19:00Rukh Brest - Slutsk
futbol
19:00Tuzla City - Sloboda Tuzla
futbol
19:00Finn Harps - Cork City
futbol
19:00Budapest Honvéd - Újpest
futbol
19:00Porto - Penafiel
futbol
19:00Cluj - Chindia Targoviste
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
futbol
19:00Koper - Mura 05
futbol
19:00Galatasaray - Fenerbahçe
basketbol
19:00Bourg-en-Bresse - Chorale Roanne Basket
futbol
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Crotone - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:15Club Brugge - Cercle Brugge (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
19:15Club Brugge - Cercle Brugge
futbol
19:15Tenerife - Mirandés
futbol
19:15Real Oviedo - Espanyol
futbol
19:15Ponferradina - Rayo Vallecano
futbol
19:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART 20. Kanal HD)
basketbol
19:30Joventut Badalona - Real Madrid (spor SMART 20. Kanal HD)
futbol
19:30Cádiz - Sevilla
futbol
19:30Real Valladolid - Celta de Vigo
futbol
19:30Desna Chernihiv - Rukh Vinnyky
futbol
19:30Kolos Kovalevka - Inhulets Petrove
basketbol
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
20:00Chaves - Cova da Piedade
futbol
20:00Vilafranquense - Oliveirense
futbol
20:05Hajduk Split - Varaždin
futbol
20:30APOEL - Doxa Katokopias
futbol
20:30Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta
futbol
20:30Athens - Lamia
futbol
20:30Paços de Ferreira - Sporting Lisbon
futbol
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
futbol
21:00West Ham United - Wolverhampton
futbol
21:00Lierse Kempenzonen - Seraing United
futbol
21:00Široki Brijeg - Mladost Doboj Kakanj
futbol
21:00Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia
futbol
21:00Volendam - Ahead Eagles
futbol
21:15Olimpija Ljubljana - Domžale
futbol
21:30Leganés - Cartagena
futbol
21:30Bodø-Glimt - Vålerenga Fotball
futbol
21:30Dundalk - Shamrock Rovers
futbol
21:45Roma - Juventus (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Royal Mouscron-Péruwelz - R. Charleroi
futbol
21:45Roma - Juventus
futbol
21:45Politehnica Iasi - Steaua București
futbol
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Reggiana 1919 - Pisa 1909
futbol
22:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
futbol
22:00Barcelona - Villarreal
futbol
22:00Boyacá Chicó - Cúcuta Deportivo
futbol
22:00Tigres Futbol Club - Atletico Cali
futbol
22:00Unión Española - Club Universidad de Şili
futbol
22:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Flamengo
futbol
22:15Hibernians - Floriana
futbol
23:00Ave - Vitoria Guimaraes
futbol
23:30Tacoma Defiance - Portland Timbers
futbol
23:30Valledupar - Atlético Huila
futbol
00:00Deportivo Cali - Alianza Petrolera
futbol
00:15Atlético Clube Goianiense - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
00:15Ceará Sporting Club - Goiás Esporte Clube
futbol
01:00Atlético San Luis - Club León
futbol
01:00Oklahoma City Energy - Austin Bold
futbol
02:00United - İngiltere Revolution
futbol
02:00York Red Bulls - Montreal Impact
futbol
02:05Independiente Medellín - Deportivo Pereira
futbol
02:30Chicago Fire Soccer Club - Atlanta United
futbol
02:30Philadelphia Union - Inter Miami
futbol
02:30Toronto - Columbus Crew
futbol
02:30Associação Atlética Ponte Preta - Confianca
futbol
02:30Santos - Fortaleza
futbol
03:00Minnesota United - Real Salt Lake
futbol
03:30Dallas - Orlando City Soccer Club
futbol
04:00Colorado Rapids - Sporting Kansas City
futbol
04:10Club Independiente Santa - Millonarios Fútbol Club
futbol
04:45Cruz Azul - Club América
futbol
05:00Vancouver Whitecaps - Portland Timbers
futbol
05:30Los Angeles - San Jose Earthquakes
futbol
05:30Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders
futbol
11:00Kızıljar - Kaysar
futbol
14:00Şahter Karağandı - Kaspiy
basketbol
15:30Enisey - Khimki
futbol
16:00Minsk - Smolevichi
futbol
17:00Krupa na Vrbasu - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
17:00Inđija - Vojvodina
futbol
18:00Hermannstadt - Botoșani
futbol
18:30Inter Turku - Lahti
futbol
18:30HJK - RoPS
futbol
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - HIFK
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Stal Mielec - Piast Gliwice
futbol
19:00Boluspor - Altınordu
futbol
19:00Menemen Belediyespor - Tuzlaspor
futbol
19:00Khimki - Dynamo Moskova
futbol
19:00Olympiakos Nicosia - Paphos
futbol
19:00Partizan Belgrade - Bačka Palanka
futbol
19:30Larissa - Panathinaikos
futbol
19:45Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
19:45Fulham - Aston Villa
futbol
19:45Ajax - Excelsior
futbol
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Nordsjælland - Lyngby Boldklub
futbol
20:00Fotboll - Mjällby
futbol
20:00Kalmar - Varbergs BoIS
futbol
20:00Uerdingen 05 - Meppen
futbol
20:00Antalyaspor - Denizlispor
futbol
20:00Örgryte - GAIS
futbol
20:00Cusco - Deportivo Llacuabamba
futbol
20:30Slavia Sofia - Tsarsko Selo Sofia
futbol
21:00Dinamo București - Batrana Doamna
futbol
21:30Paderborn 07 - Hamburger
futbol
21:45Bologna - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Genk - Oostende
futbol
21:45Troyes - Clermont Foot
futbol
21:45Bologna 1909 - Parma
futbol
21:45Belenenses - Famalicão
futbol
21:45Estoril Praia - Leixões
futbol
22:00Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
22:00Liverpool - Arsenal
futbol
22:00Telstar - Den Bosch
futbol
23:30Orsomarso - Real Santander
futbol
23:30Melgar - Alianza Universidad
futbol
02:00Unión Magdalena - Fortaleza Zipaquira
futbol
02:00Fluminense FutbolClub - Coritiba Foot Ball Club
futbol
04:05Deportes Quindío - Bogotá
tenis
12:00Daniel Altmaier - Feliciano Lopez
tenis
12:00Daniel Elahi Galan Riveros - Cameron Norrie
tenis
12:00Filip Krajinović - Nikola Milojevic
tenis
12:00Jiri Vesely - Liam Broady
futbol
19:00U Craiova 1948 - Slatina
futbol
19:30Blau-Weiß Linz - Amstetten
futbol
19:30Avusturya Wien - Horn
futbol
19:30Juniors - Liefering Salzburg
futbol
19:30Lafnitz - Grazer
futbol
19:45Eindhoven - Roda JC Kerkrade
basketbol
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
futbol
20:00Real Sociedad - Valencia
futbol
21:25Wacker Innsbruck - Avusturya Lustenau
futbol
21:45Tottenham Hotspur - Chelsea
futbol
22:00Omonia - Olympiacos
futbol
22:00Dynamo Kyiv - Gent
futbol
22:00Ferencvárosi - Molde
futbol
22:00Académica de Coimbra - Feirense
futbol
22:30Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
22:30Getafe - Real Betis
basketbol
18:30Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
futbol
20:00Villarreal - Alaves (spor SMART HD)
basketbol
21:30Türk Telekom - JDA Dijon (tivibu SPOR HD)
futbol
21:30Bayern Münih - B.Dortmund (Kanal D HD)
futbol
22:30Eibar - Elche (spor SMART HD)
basketbol
18:30Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
futbol
20:00Athletic Bilbao - Cadiz (spor SMART HD)
futbol
20:00Sevilla - Levante (spor SMART 20. Kanal HD)
futbol
20:00Glasgow Rangers - Galatasaray (spor SMART HD)
basketbol
21:30Zaragoza - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
futbol
22:30Celta Vigo - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
22:30Granada - Osasuna (spor SMART 20. Kanal HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Avaz HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:30Chelsea - Crystal Palace (S SPORT HD)
basketbol
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Mersin BB - Botaş (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Everton - Brighton (S SPORT HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:30Leeds United - Manchester City (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
futbol
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Newcastle - Burnley (S SPORT HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00Arsenal - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
16:00Fenerbahçe - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Avaz HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Manchester Utd - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
futbol
21:15Aston Villa - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Adana Basket - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Galatasaray - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Tofaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Darüşşafaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Fethiye Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Anadolu Efes (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Mersin BB - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Gaziantep Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Fenerbahçe - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Bahçeşehir Klj - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
futbol
21:45Rusya - Türkiye (TRT 1 HD)
basketbol
01:25Timberwolves - HornetsCanlı
basketbol
03:30Boston Celtics - Miami Heat
basketbol
03:30Leones Alcaldia de Managua - Real Esteli
basketbol
03:30Lagomar - Verdirrojo Montevideo
basketbol
03:30Boston Celtics - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
04:00Chinandega - Brumas Jinotega
basketbol
08:00Goyang Orions - Egis
basketbol
12:00Gold Coast Rollers - Northside Wizards
basketbol
12:00Logan Thunder - Toowoomba Mountaineers
basketbol
12:00Anyang - Seoul SK Knights
basketbol
12:30North Gold Coast Seahawks - Ipswich Force
basketbol
13:00Fenerbahçe - Ormanspor
basketbol
13:00CSKA Moskova - Parma Perm
basketbol
13:00RedCity Roar - South Western Metro Pirates
basketbol
13:00Southern Districts Spartans - Sunshine Coast Phoenix
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Bursaspor - Beşiktaş
basketbol
15:15Bursaspor - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
16:00Lokomotiv Kuban - Basket Zielona Góra
basketbol
16:00Alvik - Trelleborg
basketbol
17:00Juventus Utena - Prienai
basketbol
17:00Rytas Vilnius - Pieno žvaigždės
basketbol
17:30Galatasaray Medical Park - Anadolu Efes
basketbol
17:30Galatasaray - Anadolu Efes (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Dubrava Zagreb - Vrijednosnice Osijek
basketbol
18:00Sibenka - Sonik-Puntamika
basketbol
18:00Mistelbach - Salzburg
basketbol
18:30Future Stars Prague - Turi Svitavy
basketbol
18:35Stal Ostrow Wielkopoiski - Start Lublin
basketbol
18:45Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa
basketbol
19:00Universidad Catolica de Murcia - Iberostar Tenerife Canarias
basketbol
19:00Nord - Basket Flames
basketbol
19:00Mattersburg Rocks - Alligators
basketbol
19:00Worthersee Piraten - Posojilnica Bank Celovec
basketbol
19:00Ahli Manama - Manama
basketbol
19:00Olomoucko - JIP Pardubice
basketbol
19:00Zlatibor - Novi Pazar
basketbol
19:00Levicki Patrioti - Prievidza
basketbol
19:00Inter B Bratislava - Spisska Nova
basketbol
20:00Zabok - Velika Gorica
basketbol
20:00Zenit Saint-Petersburg - Kalev Cramo
basketbol
20:00Raiffeisen Panthers Fürstenfeld - Raiffeisen Dornbirn Lions
basketbol
20:30Metalac Valjevo - Dynamic
basketbol
20:30Kolubara LA 2003 - Napredak Aleksinac
basketbol
21:00Hapoel Holon - Hapoel Gilboa Galil
basketbol
21:00Boulazac Basket Dordogne - Monako
basketbol
21:00Élan Chalon - Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez
basketbol
21:00Mans Sarthe Basket - Strasbourg
basketbol
21:00Limoges - Nanterre
basketbol
21:00Orléans Loiret Basket - Cholet Basket
basketbol
21:00Blois Basket 41 - Saint-Chamond
basketbol
21:00Ouest Provence Basket - Aix-Maurienne Savoie Basket
basketbol
21:00Vojvodina - Sloboda Uzice
basketbol
21:30Levallois Metropolitans - Gravelines
basketbol
21:30De' Longhi Treviso Basket - Dolomiti Energia Trentino
basketbol
21:45Estudiantes Madrid - Saski Baskonia
basketbol
04:00Los Angeles Lakers - Denver Nuggets
basketbol
04:00LA Lakers - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:30Barcelona - Bilbao Basket (spor SMART 20. Kanal HD)
basketbol
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Bourg-en-Bresse - Chorale Roanne Basket
basketbol
19:30Joventut Badalona - Real Madrid (spor SMART 20. Kanal HD)
basketbol
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 3 HD)
basketbol
15:30Enisey - Khimki
basketbol
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
basketbol
18:30Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:30Türk Telekom - JDA Dijon (tivibu SPOR HD)
basketbol
18:30Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:30Zaragoza - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Mersin BB - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Gaziantep Basket - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
16:00Fenerbahçe - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Adana Basket - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Galatasaray - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Tofaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Darüşşafaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Fethiye Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Anadolu Efes (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Mersin BB - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Gaziantep Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Fenerbahçe - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Bahçeşehir Klj - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
futbol
01:00Associação Chapecoense de Futebol - América Futebol Clube Minas GeraisCanlı
futbol
01:00Botafogo FC Ribeirao Preto - MaceioCanlı
futbol
00:45Guairena - 12 de Octubre FutbolClubCanlı
futbol
00:15Huachipato - Deportes La SerenaCanlı
futbol
00:15Club Deportivo El Nacional - Orense Sporting ClubCanlı
futbol
23:45Chattanooga - York CosmosCanlı
futbol
23:45Pioneros de Cancun - ZitacuaroCanlı
futbol
02:00Greenville Triumph - North Texas
futbol
02:00Criciúma Esporte Clube - Sao Jose Porto Alegre
futbol
02:00Jaguares de Córdoba Fútbol Club - Equidad
futbol
02:00Sport Boys Warnes - Club Centro Deportivo Municipal
futbol
03:00Logrones - Azul
futbol
03:00Rebels - Bafana United
futbol
03:00California United Strikers - Los Angeles Force
futbol
03:30Puebla - Querétaro
futbol
03:30Cruzeiro Esporte Clube - Avaí Futebol Clube
futbol
04:05Once Caldas - Club Atlético Nacional
futbol
04:45South Hobart - Tazmanya Üniversitesi
futbol
05:00Indios Denver - Olimpia Colorado
futbol
05:30Juarez - Atlas
futbol
05:30Waterside Karori - North Wellington
futbol
05:45Weston Molonglo - Brindabella Blues
futbol
06:00Honiara City - Central Coast Honiara
futbol
06:45Wellington Olympic - Petone
futbol
07:00South Hobart - Hobart Olympia Warriors
futbol
07:15Devonport City Strikers - Kingborough Lions United Soccer Club
futbol
07:15Launceston City - Burnie United
futbol
07:15Taroona - Olympia Warriors
futbol
07:30Lambton Jaffas - Lake Maquarie
futbol
07:30Clarence United - Riverside Olympic
futbol
08:00Nagoya Grampus - Shimizu S-Pulse
futbol
08:00ANU - O'Connor Knights
futbol
08:00Suwon Samsung Bluewings - Seoul
futbol
08:00Fukushima United - Blaublitz Akita
futbol
08:00Albirex Niigata - Ventforet Kofu
futbol
08:00Aldariin Daichid - DMU
futbol
08:00Solomon Warriors - Laugu United
futbol
08:30Yoogali - Canberra White Eagles
futbol
08:30Adelaide Victory - Sturt Lions
futbol
08:30Fulham United - Playford City Patriots
futbol
08:30South Adelaide Panthers - Western Strikers
futbol
08:30White City FutbolClub - Adelaide Vipers
futbol
08:30Adelaide City - Modbury Jets
futbol
08:30Adelaide Comets - Adelaide Raiders
futbol
08:30Cumberland United - Adelaide Olympic
futbol
08:30North Eastern MetroStars - Croydon Kings
futbol
08:30Para Hills Knights - Campbelltown City
futbol
08:30Maitland - Edgeworth Eagles
futbol
09:00Nerang Soccer Club - Broadbeach United
futbol
09:00Surfers Paradise Australian FutbolClub - Palm Beach Sharks
futbol
09:00Marconi Stallions - Manly United
futbol
09:00Metro Claremont - Glenorchy Knights FC
futbol
09:30Darwin Hearts - Casuarina
futbol
09:30Adamstown Rosebud - Valentine Phoenix
futbol
09:30Launceston City - Glenorchy Knights
futbol
09:30Clarence Zebras - Town Eagles
futbol
09:30Devonport City Strikers - Ulverstone
futbol
10:00Armadale - Sorrento
futbol
10:00Bayswater City - Perth FutbolClub
futbol
10:00Cockburn City - Joondalup
futbol
10:00Gwelup Croatia - Floreat Athena
futbol
10:00Rockingham City - Inglewood United
futbol
10:00Forrestfield United - Western Knights
futbol
10:00Joondalup United - Mandurah City
futbol
10:00Olympic Kingsway Sports Club - Fremantle City
futbol
10:00Quinns - Stirling Lions
futbol
10:00Swan United - Ashfield
futbol
10:00University of Western Australia-Nedlands - Subiaco FutbolClub
futbol
10:00Taringa Rovers Soccer FutbolClub - Bayside United
futbol
10:00Gap - Sent-George Willawong
futbol
10:00Anyang - Bucheon FC 1995
futbol
10:15Capalaba FutbolClub - Redlands United FutbolClub
futbol
10:30Brisbane City - Brisbane Strikers
futbol
11:00Hırvatistan Canberra - Gungahlin United
futbol
11:00Centenary Stormers - North Star
futbol
11:00Mitchelton FutbolClub - Rochedale Rovers FutbolClub
futbol
11:00South United - South West Queensland Thunder
futbol
11:00Taizhou Yuanda - Guizhou Renhe
futbol
11:00Haukiputaan Pallo - RoPo
futbol
11:00Deren - Khovd
futbol
11:00ACSF Vointa Turnu Magurele - Concordia Chiajna
futbol
11:00Poli Timisoara - Ripensia Timisoara
futbol
11:00Aerostar Bacau - Csikszereda Miercurea Ciuc
futbol
11:00Gloria Buzău - Resita
futbol
11:00Unirea Slobozia - Farul Constanța
futbol
11:00Pandurii Targu - Mioveni
futbol
11:15Viktoria Otrokovice - Vrchovina
futbol
11:15Zbuzany 1953 - Jablonec
futbol
11:15Aritma Prag - Cesky Brod
futbol
11:15Loko Vltavín - Jiskra Domažlice
futbol
11:15Frýdek-Místek - Slovan Rosice
futbol
11:15Odra Petrkovice - Fastav Zlín
futbol
11:15Rakovnik - Benešov
futbol
11:30Burleigh Heads - Robina City
futbol
11:30Povltavska akademy - Motorlet Praha
futbol
11:30Prepere - Slovan Velvary
futbol
11:30Dynamo - Tatran Sedlcany
futbol
11:30Břeclav - Sokol Lanzhot
futbol
11:30Ballerup-Skovlunde Fodbold - Frederikssund
futbol
11:30Police Commissariat - Electricite du Cambodge
futbol
11:45FC - Penang
futbol
12:00Southside Eagles - Logan Lightning
futbol
12:00Western Pride - Holland Park Hawks FutbolClub
futbol
12:00Sydney Olympic - North Shore Mariners
futbol
12:00Blacktown Spartans - Hills Brumbies
futbol
12:00Northem Tigers - Hakoah Sydney City East
futbol
12:00George Saints - Spirit
futbol
12:00Hantharwady United - Magwe
futbol
12:00Sagaing United - Yadanarbon
futbol
12:00Urawa Red Diamonds - Yokohama
futbol
12:30Adelaide Hills Hawks - Seaford Rangers
futbol
12:30Suwon - Seoul E-Land
futbol
12:30Kyoto Sanga - Omiya Ardija
futbol
12:30Comuna Recea - Rapid București
futbol
13:00Eilenburg - Martinroda
futbol
13:00Avedøre - Boldklubben Union
futbol
13:00Vändra Vaprus - Kohtla-Järve JK Järve
futbol
13:00Läänemaa JK Haapsalu - Viimsi MRJK
futbol
13:00Nomme Kalju - Keila
futbol
13:00Viljandi Tulevik - Kuressaare
futbol
13:00Ehime - Zweigen Kanazawa
futbol
13:00Tokushima Vortis - Matsumoto Yamaga
futbol
13:00Lietava - Šiauliai
futbol
13:00Hegelmann Litauen - Dziugas Telsiai
futbol
13:00Hetman Zamość - Ostrowiec Swietokrzyski
futbol
13:00Covilhã - Varzim
futbol
13:00Orenburg - Volga Ulyanovsk
futbol
13:00Chi Minh City - Dinh
futbol
13:00Quang Nam - Hanoi T&T
futbol
13:00Nang - Vicem Hai Phong
futbol
13:00Song Lam Nghe An - Hoang Anh Gia Lai
futbol
13:00Than Quảng Ninh - Becamex Binh Duong
futbol
13:00Thanh Hoa - Hong Linh Ha Tinh
futbol
13:00Viettel - Sai
futbol
13:00Vissel Kobe - Consadole Sapporo
futbol
13:00Taraz - Tobol Kostanay
futbol
13:30Hellenic Athletic - University Azzurri
futbol
13:30Kayserispor - Erzurumspor
futbol
13:30Kayserispor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:40Miedz Legnica - Korona Kielce
futbol
13:45Lampang - KhonKaen
futbol
13:45Muangthong United - Ratchaburi
futbol
14:00Deportivo Alavés - Getafe
futbol
14:00Tambov - Spartak Moskova
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor
futbol
14:00Hannover 96 - Oberneuland
futbol
14:00Phonix Lubeck - ETSV Weiche
futbol
14:00Wolfsburg - Oldenburg
futbol
14:00Werder Bremen - Leher Turnerschaft
futbol
14:00Blau-Weiss Zorbau - International Leipzig
futbol
14:00Blau-Weiss 90 Berlin - Eintracht 1949
futbol
14:00Energetik-BGU - Isloch
futbol
14:00Dinamo Minsk - Vitebsk
futbol
14:00Sydvest 05 - Jammerbugt
futbol
14:00Vanløse - Avarta
futbol
14:00B-1913 - Tarup-Paarup
futbol
14:00Allerød - Gentofte-Vangede
futbol
14:00Skjold Birkerød - Vordingborg
futbol
14:00Karlslunde - Fremad Valby
futbol
14:00Ledøje-Smørum Fodbold - Roskilde Boldklub af 1906
futbol
14:00OKS - Horsens
futbol
14:00Otterup B&IK - Greve Fodbold
futbol
14:00Vejlby-Risskov Idrætsklub - Vejgaard Boldspilklub
futbol
14:00Viby IF Fodbold - Ringkøbing
futbol
14:00Barca - LehPa
futbol
14:00Örebro Syrianska - Vasalunds
futbol
14:00Rosengard - Prespa Birlik
futbol
14:00Vinbergs - Halmia
futbol
14:00Ahlafors - Amal
futbol
14:00Norrby - Degerfors
futbol
14:00National Defense Ministry - Phnom Penh Crown
futbol
14:00Lech Poznań - Gornik Polkowice
futbol
14:00Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród
futbol
14:00Polisi Tanzania - Dodoma
futbol
14:00Samut Sakhon - Nong Bua Pitchaya
futbol
14:00Police Tero - Chonburi
futbol
14:00Minaj - Dynamo Kyiv
futbol
14:00Eintracht Braunschweig - Holstein Kiel
futbol
14:00Fortuna Düsseldorf - Würzburger Kickers
futbol
14:00Darmstadt 98 - Jahn Regensburg
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Ümraniyespor - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Alaves - Getafe (spor SMART HD)
futbol
14:00F. Düsseldorf - Wurzburger Kickers (S SPORT 2 HD)
futbol
14:15Blumenthaler - Borgfeld
futbol
14:15Lyseng - Kjellerup
futbol
14:30Brighton & Hove Albion - Manchester United
futbol
14:30Viktoria 1889 - Chemie Leipzig
futbol
14:30Carl Zeiss Jena - 63 Luckenwalde
futbol
14:30Babelsberg 03 - Tennis Borussia Berlin
futbol
14:30Auerbach - Meuselwitz
futbol
14:30Germania Halberstadt - Lichtenberg 47
futbol
14:30Weiche Flensburg - Kronshagen
futbol
14:30Atletico Academy - Inter Star
futbol
14:302000 - Slagelse B&I
futbol
14:30Aarhus - Holbæk B&I
futbol
14:30EsPa - Finnkurd
futbol
14:30Savedalens - Stenungsunds
futbol
14:30Watford - Luton Town
futbol
14:30Wycombe Wanderers - Swansea City
futbol
14:30Wycombe - Swansea (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Brighton - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
14:35Jiangxi Liansheng - Guizhou Zhicheng
futbol
14:45Academica Clinceni - Gaz Metan Mediaș
futbol
15:00Belediye Vanspor - Kırklarelispor
futbol
15:00Gümüşhanespor - İnegölspor
futbol
15:00Saarbrucken - Hansa Rostock
futbol
15:00Viktoria Köln - Wehen Wiesbaden
futbol
15:00Hallescher - Ingolstadt 04
futbol
15:00Duisburg - Zwickau
futbol
15:00Verl - Bayern Munich
futbol
15:001860 München - Magdeburg
futbol
15:00Borussia Mönchengladbach - Wuppertaler
futbol
15:00Schalke 04 - Straelen
futbol
15:00Fortuna Düsseldorf - Sportfreunde Lotte
futbol
15:00Weiss Ahlen - Wiedenbrück 2000
futbol
15:00Rot-Weiß Oberhausen - Homberg
futbol
15:00Fortuna Köln - 1 FC Cologne
futbol
15:00Lippstadt 08 - Rot-Weiss Essen
futbol
15:00Bayern Alzenau - Mainz 05
futbol
15:00Hessen Kassel - 08 Homburg
futbol
15:00Eintracht Stadtallendorf - Elversberg
futbol
15:00Stuttgart - Frankfurt
futbol
15:00Werder Bremen - Borussia Hildesheim
futbol
15:00Freiburger - Astoria Walldorf
futbol
15:00Ravensburg - Pforzheim
futbol
15:00Sandhausen - Nöttingen
futbol
15:00Dorfmerkingen - 08 Villingen
futbol
15:00Freiberg - Linx
futbol
15:00Stuttgarter Kickers - Neckarsulmer Sport-Union
futbol
15:00Ilshofen - Bruchsal
futbol
15:00Brinkumer - Habenhauser
futbol
15:00Aumund-Vegesack - Bremer TS Neustadt
futbol
15:00Grimma - Union Sandersdorf
futbol
15:00Ludwigsfelder - Einheit Rudolstadt
futbol
15:001921 Krieschow - Oberlausitz Neugersdorf
futbol
15:00Staaken - Torgelower SV Greif
futbol
15:00Eintracht Trier 05 - Hassia Bingen
futbol
15:00Flensburg - Husumer
futbol
15:00Avusturya Lustenau - Juniors
futbol
15:00Sport Union Mauer - Avusturya XIII
futbol
15:00Sichuan Jiuniu - Changchun Yatai
futbol
15:00Skive - Fremad Amager
futbol
15:00Dalum - Boldklubben Frem
futbol
15:00Middelfart G&BK - Næsby
futbol
15:00Herlev - Taastrup Fodbold Club
futbol
15:00Kfums Boldklub - Husum
futbol
15:00Odder - Varde
futbol
15:00Atlantis Helsinki - Jazz
futbol
15:00Espoo - Kaarinan Pojat
futbol
15:00Kiisto - Kemi City
futbol
15:00Vaajakoski - JIPPO
futbol
15:00Viikingit - MiPK
futbol
15:00JaPS - EPS
futbol
15:00Pallo-Iirot - Grankulla
futbol
15:00PK-35 Helsinki - Pallokerho Keski-Uusimaa
futbol
15:00SalPa - Parainen
futbol
15:00LaPa - Edustus
futbol
15:00Liry - Ri-Pa
futbol
15:00Union Plaani - HAPK
futbol
15:00Brescia Calcio - Ascoli Calcio 1898
futbol
15:00KPV - Vaasan Palloseura
futbol
15:00Cosenza Calcio - Virtus Entella
futbol
15:00GVVV Veenendaal - Spakenburg
futbol
15:00Delfino Pescara 1936 - ChievoVerona
futbol
15:00Karlshamn - Dalstorps
futbol
15:00Frosinone Calcio - Empoli
futbol
15:00Nosaby - Tord
futbol
15:00Lecce - Pordenone Calcio
futbol
15:00Olympic - Ängelholms
futbol
15:00Salernitana 1919 - Reggina Calcio
futbol
15:00Eslovs - Västra Frölunda
futbol
15:00Malmö - Assyriska
futbol
15:00Ullareds - Limhamn Bunkeflo
futbol
15:00Grebbestad - Oddevold
futbol
15:00Tidaholm - Gauthiod
futbol
15:00Vargarda - Lidköpings
futbol
15:00Enskede - Fanna
futbol
15:00Karlbergs - Stockholm Internazionale
futbol
15:00Kungsangens - Lidingö
futbol
15:00Friska Viljor - Sandviks
futbol
15:00Skellefteå - Östersund
futbol
15:00Dinamo Riga - Rēzekne
futbol
15:00Panevezys - Dainava Alytus
futbol
15:00Huragan Morag - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
futbol
15:00Khon Kaen United - Customs United
futbol
15:00Uthai Thani - Chiangmai United
futbol
15:00Trat - Port
futbol
15:00Krystal Kherson - Metallist 1925
futbol
15:00Polissya Zhytomyr - Prykarpatye
futbol
15:30BAKspor - Turgutluspor
futbol
15:30Hacettepe - Ergene Velimeşe Spor
futbol
15:30Kırşehirspor - Etimesgut Belediye Spor Kulubu
futbol
15:30Zonguldak Kömürspor - Niğde Belediyespor
futbol
15:30Donau Klagenfurt - Sele Zell
futbol
15:30Hardenberg Heemse Combinatie - Amsterdamsche
futbol
15:45Heerenveen - Haag
futbol
15:45Paksi - Budapest
futbol
16:00Tatran Prešov - Pokrok SEZ Krompachy
futbol
16:00Nove Mesto nad Vahom - Slovan Duslo Šaľa
futbol
16:00Fomat Martin - MŠK Rimavská Sobota
futbol
16:00Tanzania Prisons - Azam
futbol
16:00Kasetsart Üniversitesi - Siam Navy
futbol
16:00Buriram United - Suphanburi
futbol
16:00Agrobiznes Volochisk - Alliance Lipova Dolina
futbol
16:00VPK-Agro Magdalinovka - Hirnyk-Sport Komsomolsk
futbol
16:00Torino - Atalanta
futbol
16:00Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Kastamonuspor
futbol
16:00Manisa - Kocaelispor
futbol
16:00Sakaryaspor - Eyüpspor
futbol
16:00Sarıyer - Afjet Afyonspor
futbol
16:00Utaş Uşakspor - Ankara Demirspor
futbol
16:00Göztepe - Gaziantep
futbol
16:00Hatayspor - Kasımpaşa
futbol
16:00Toulouse - Auxerre
futbol
16:00Örebro - Sirius Fotboll
futbol
16:00Cracovia - Raków Częstochowa
futbol
16:00Hatayspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Torino - Atalanta (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Göztepe - Gaziantep FK (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Bremerhaven - Bremer
futbol
16:00Hessen Dreieich - 1931 Eddersheim
futbol
16:00Viktoria Griesheim - Erlensee
futbol
16:00Rot-Weiß Hadamar - Hunfelder
futbol
16:00Lehnerz - Ginsheim
futbol
16:00Dornbreite Lübeck - Union Neumünster
futbol
16:0013 - First Vienna
futbol
16:00Pershiy Regien - Dynamo II Brest
futbol
16:00Gorodeya - Slavia-Mozyr
futbol
16:00Royal de Muramvya - Bujumbura
futbol
16:00B.93 Copenhagen - Brabrand
futbol
16:00Nykøbing - Brønshøj
futbol
16:00Skovshoved - Tårnby
futbol
16:00Djursland - Skjold Sæby
futbol
16:00Norresundby - Tjørring
futbol
16:00Paide Linnameeskond - Tallinna Kalev
futbol
16:00Nurmijärven Jalkapalloseura - Kultsu
futbol
16:00Korsnäs - Saaripotku
futbol
16:00IJsselmeervogels - Volendam
futbol
16:00Roda JC Kerkrade - Excelsior
futbol
16:00Karlskrona - Qviding
futbol
16:00Torns - Motala
futbol
16:00Vänersborgs - Nordvärmland
futbol
16:00Kvarnsvedens - Gamla Upsala
futbol
16:00Skiljebo - Hudiksvalls
futbol
16:00Notvikens - Gottne
futbol
16:00Stode - Morön
futbol
16:00Dalkurd - Akropolis
futbol
16:00Black Stars Basel - Sportclub Cham 1910
futbol
16:00Borec - Rabotnički
futbol
16:00Lokomotiv Daugavpils - Smiltene BJSS
futbol
16:00Super Nova - Auda Riga
futbol
16:00Vilniaus Vytis - Nevėžis