logo
Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
Paylaş:
27 Eylül 2020 Pazar 09:32:31
futbol
09:00Niva Brest - Granitsa BrestCanlı
futbol
09:00Chita - LeningradetsCanlı
futbol
09:00Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk - Znamya NoginskCanlı
basketbol
09:00Sendai Air Joker 3x3 - Kamakura Rize 3х3Canlı
basketbol
08:55Celtics - BullsCanlı
futbol
08:45Fujieda MYFC - Grulla MoriokaCanlı
futbol
08:45Imabari - Gainare TottoriCanlı
tenis
08:30Alexei Doroshenko - Ivan FedotovCanlı
tenis
08:30Artem Kruglov - Jaroslav KrulikovskyCanlı
tenis
08:12Timofey Petrov - Alexander GorichevCanlı
tenis
08:10Anney Laska - Vladimir FilippovichCanlı
tenis
08:00Dmitriy Zaharkin - Kirill ShlenevCanlı
futbol
08:00Gifu - Azul Claro NumazuCanlı
futbol
08:00V-Varen Nagasaki - Avispa FukuokaCanlı
futbol
08:00Kossa - Henderson EelsCanlı
futbol
08:00Aktöbe - EkibastuzetsCanlı
tenis
08:00Ilya Filichev - Maxim MokrousovCanlı
tenis
07:59Sergey Novikov - Pavel GushchinCanlı
futbol
07:45Seongnam Ilhwa Chunma - Incheon UnitedCanlı
tenis
07:36Oleg Migachev - Nikolay ShirokovCanlı
futbol
07:15Ansan Greeners - Daejeon CitizenCanlı
tenis
07:07Nikolay Mishenev - Nikita EgorovCanlı
futbol
09:30Gold Coast United - Eastern Suburbs
futbol
10:00Sagan Tosu - Tokyo
tenis
10:00Vladislav Kebets - Pavel Leonchik
tenis
10:00Gabriel Petit - Antoine Escoffier
futbol
10:00Gyeongnam - Chungnam Asan
futbol
10:00Kitchee - Southern District
futbol
10:00Mito HollyHock - Thespakusatsu Gunma
futbol
10:00Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu
futbol
10:30Shandong Luneng Taishan - Guangzhou R&F
futbol
10:30Shanghai Shenhua - Henan Jianye
futbol
10:30Shenzhen - Jiangsu Sainty
futbol
10:30Kunshan - Xinjiang Tianshan Leopard
futbol
10:30Shaanxi Athletic - Meizhou Hakka
futbol
10:30Daegu - Ulsan Hyundai
futbol
10:30Sangju Sangmu Phoenix - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
11:00Kashima Antlers - Oita Trinita
tenis
11:00Guilherme Clezar - Marcelo Tomas Barrios Vera
tenis
11:00Malek Jaziri - Orlando
tenis
11:00Pedja Krstin - Pedro Sakamoto
tenis
11:00Roman Gumenyuk - Eduard Biaskosty
tenis
11:00Agustin Velotti - Sebastian Baez
tenis
11:00Gianluigi Quinzi - Uladzimir Ignatik
tenis
11:00Georgina Garcia-Perez - Grace
futbol
11:00Acacia Ridge - Albany Creek Excelsior
futbol
11:00Brisbane Olympic United - Gold Coast Knights
futbol
11:00Mongol Zhongyou - Chengdu Better City
futbol
11:00Hang Yuen - Taichung Futuro
futbol
11:00Ming Chuan Üniversitesi - NTUS
futbol
11:00Tainan City - Tayvan Power Company
futbol
11:00Taipei City Tatung - Taipei Red Lions
futbol
11:00Falcons - Athletic 220
futbol
11:00Ulaanbaatar - Khangarid Klub
futbol
11:15Favoritner - Donau
futbol
11:15Sparta Prague - Pribram
futbol
11:15Velké Meziříčí - Dolní Benesov
futbol
11:15Admira Prague - Králův Dvůr
futbol
11:15Mlada Boleslav - Bohemians 1905
futbol
11:15Pardubice - Sokol Brozany
futbol
11:15Sigma Olomouc - Vyskov
futbol
11:15Uničov - ČSK Uherský Brod
futbol
11:15Slavia - Baník Sokolov
futbol
11:15Brumov - Valašské Meziříčí
futbol
11:15Blansko - Viktoria Zizkov
tenis
11:30Alexander Shevchenko - Luca Potenza
tenis
11:30Shalimar Talbi - Yuliya Hatouka
tenis
11:30Thomas Laurent - Jonathan Eysseric
futbol
11:30Brigittenau - Post
futbol
11:30Viktoria Plzeň - Sokol Hostoun
futbol
11:30Boeung - Svay Rieng
futbol
11:30Kirivong Sok Sen Chey - Soltilo Angkor
futbol
11:30Petržalka 1898 - ŠTK 1914 Šamorín
futbol
11:30ŠK Slovan II Bratislava - Partizán Bardejov
futbol
11:30Nitra - Malzenice
futbol
11:30Raca Bratislava - Lokomotiva Devínska Nova
futbol
11:30Slavia TU Kosice - Snina
futbol
11:30Videm - Rogaska
futbol
11:45Hamburg Eimsbutteler - Süderelbe
futbol
12:00Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
tenis
12:00Alexandre Muller - Viktor Galovic
tenis
12:00Andrea Arnaboldi - Bjorn Fratangelo
tenis
12:00Zhan Skindzer - Timofey Basalygo
tenis
12:00Caroline Romeo - Arina Gabriela Vasilescu
basketbol
12:00Goyang Orions - Seoul SK Knights
futbol
12:00FC - Höchst
futbol
12:00Minsk - Smolevichi
futbol
12:00Tensung - Paro
futbol
12:00Teplice - Slovan Liberec
futbol
12:00Trnje - Udarnik Kurilovec
futbol
12:00Kagoshima United - Nagano Parceiro
futbol
12:00Tochigi - Machida Zelvia
futbol
12:00Ferencvárosi - Budapest Honvéd FC
futbol
12:00Fehervar - Bicskei
futbol
12:00Puskás Akadémia - Tatabánya
futbol
12:00Újpest FC - Rakosmenti Kozsegi SK-Rojik
futbol
12:00ISPE - Rakhine United
futbol
12:00Sothern Myanmar - Shan United
futbol
12:00Yangon United - Ayeyawady United
futbol
12:00Legia Warsaw - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
futbol
12:00Pogoń Szczecin - Mieszko Gniezno
futbol
12:00Metaloglobus Bucureşti - Universitatea Cluj
futbol
12:00Ural - Tümen
tenis
12:00Benjamin Bonzi - Emil Ruusuvuori
tenis
12:00Jannik Sinner - David Goffin
tenis
12:00Sebastian Korda - Andreas Seppi
tenis
12:00Ajla Tomljanovic - Maria Sakkari
tenis
12:00Anna Blinkova - Astra Sharma
tenis
12:00Kamilla Rakhimova - Shelby Rogers
tenis
12:00Maddison Inglis - Ekaterina Alexandrova
tenis
12:00Margarita Gasparyan - Elise Mertens
tenis
12:00Marie Bouzkova - Kaia Kanepi
tenis
12:00Victoria Azarenka - Danka Kovinić
futbol
12:15Pelikan Łowicz - Kutno
tenis
12:30Mathias Bourgue - Altuğ Çelikbilek
tenis
12:30Holger Vitus Nodskov Rune - Timofey Skatov
futbol
12:30Ryūkyū - United Ichihara Chiba
basketbol
13:00Afyon Belediye - Royal Halı Gaziantep
futbol
13:00Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos
futbol
13:00Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale
tenis
13:00Ilona Kremen - Hanna Sokal
tenis
13:00Justina Mikulskyte - Estelle Cascino
tenis
13:00Silvia Njiric - Yvonne Cavalle-Reimers
basketbol
13:00Virtus Acea Roma - Fortitudo Pallacanestro Bologna
futbol
13:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
13:00Okjetpes - Kayrat
basketbol
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:00Osasuna - Levante
tenis
13:00Andrey Rublev - Stefanos Tsitsipas
futbol
13:00Raplamaa - Piraaja Tallinn
futbol
13:00Paide Linnameeskond - Tabasalu JK Charma
futbol
13:00Rakvere JK Tarvas - Tallinna Kalev
futbol
13:00Legion Tallinna - Tammeka Tartu
futbol
13:00Pohang Steelers - Gwangju
futbol
13:00Corrib Celtic - Mervue United
futbol
13:00Maree-Oranmore - Loughrea Rams
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Fagiano Okayama
futbol
13:00Korona Kielce - Wolczanka Wolka Pelkinska
futbol
13:00Luki-Energy Velikiye Luki - Kolomna
futbol
13:00Lugo - Almería
futbol
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Krasnodar
futbol
13:15Feyenoord - Haag
futbol
13:15Graafschap - N.E.C.
futbol
13:15Mafra - Benfica
basketbol
13:30Barcelona Bàsquet - Bilbao Basket
basketbol
13:30MoraBanc Andorra - Unicaja Málaga
tenis
13:30Beatriz Haddad Maia - Ingrid Gamarra Martins
futbol
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:30Spezia - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
13:30Barcelona - Bilbao Basket (spor SMART 20. Kanal HD)
futbol
13:30Spezia Calcio - Sassuolo Calcio
futbol
13:30Çaykur Rizespor - Alanyaspor
futbol
13:30Altay - Kyran
futbol
13:30Makhtaaral - Baykonur Kızılorda
tenis
13:30Daniel Evans - Nishikori
tenis
13:30Elliot Benchetrit - John Isner
tenis
13:30Federico Coria - Jason Jung
tenis
13:30Jurij Rodionov - Jeremy Chardy
tenis
13:30Pablo Andujar - Stefano Travaglia
tenis
13:30Tomas Machac - Taylor Harry Fritz
tenis
13:30Anna Karolína Schmiedlová - Venus Williams
futbol
13:40ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
futbol
14:00Motherwell - Rangers
tenis
14:00Alexander Ritschard - Andrea Pellegrino
tenis
14:00Chun Hsin Tseng - Filippo Baldi
tenis
14:00Gennady Urbanovich - Mikhail Dubrouski
tenis
14:00Strong Kirchheimer - Lucas Catarina
basketbol
14:00Warwick Senators - Perry Lakes Hawks
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
futbol
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor
futbol
14:00Sheffield United - Leeds United
futbol
14:00Arsenal Tula - Rostov
futbol
14:00Girondins de Bordeaux - Nice
futbol
14:00Lviv - Zorya Luhansk
futbol
14:00Dynamo Dresden - Waldhof Mannheim
futbol
14:00Hamburger - Heider
futbol
14:00Schwachhausen - Hemelingen
futbol
14:00Heilongjiang Lava - Nantong Zhiyun
futbol
14:00Akademisk Boldklub - Hellerup
futbol
14:00Holstebro - Oure
futbol
14:00Thisted - Aarhus Fremad
futbol
14:00FJK - Tampere
futbol
14:00Bromharitaojkarna - Sollentuna
futbol
14:00Utsiktens - Lindome
futbol
14:00Visakha - Naga World
futbol
14:00JDFS Alberts - Saldus Leevon
futbol
14:00Jelgava - Daugavpils
futbol
14:00İrtiş Omsk - Fakel Voronezh
futbol
14:00Kaluga - Sokol Saratov
futbol
14:00Spartak Moskova - SKA-Khabarovsk
futbol
14:00Nosta Novotroitsk - Volna Kovernino
futbol
14:00Ruvu Shooting - Biashara United Mara
futbol
14:00Phrae United - Nakhon Pathom United
futbol
14:00Udon Thani - Ranong
futbol
14:00Bangkok United - Bangkok Glass
futbol
14:00Nakhon Ratchasima - Sukhothai
tenis
14:00Marco Cecchinato - Alex De Minaur
tenis
14:00Aliaksandra Sasnovich - Anna-Lena Friedsam
tenis
14:00Simona Halep - Sara Sorribes Tormo
futbol
14:30Standard Liège - Zulte Waregem
futbol
14:30Standard Liege - Zulte Waregem (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
14:30Pauli - Heidenheim
futbol
14:30Karlsruher - Bochum
futbol
14:30Nurnberg - Sandhausen
futbol
14:30Lokomotive Leipzig - Energie Cottbus
futbol
14:30Berliner AK 07 - Bischofswerdaer 08
futbol
14:30Berliner FC Dynamo - Optik Rathenow
futbol
14:30Union Furstenwalde - Altglienicke
futbol
14:30Hertha - Chemnitzer
futbol
14:30Køge - Viborg
futbol
14:30Tver - Zvezda Saint Petersburg
futbol
14:35Hangzhou Greentown - Shenyang Urban
futbol
14:35Suzhou Dongwu - Pekin Spor Üniversitesi
futbol
15:00Sisaket - Ayutthaya United
futbol
15:00Prachuap - Samut Prakan City
futbol
15:00Rayong - Chiangrai United
futbol
15:00Guangzhou Evergrande - Dalian
futbol
15:00Aarhus - Odense Boldklub
futbol
15:00SønderjyskE - Fodbold
futbol
15:00Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
tenis
15:00Venus/Peers - Dodig/Pavic
futbol
15:00Eibar - Athletic Bilbao
futbol
15:00Bristol City - Sheffield Wednesday
futbol
15:00Chertanovo Moskova - Torpedo Moskova
futbol
15:00Turkgucu Ataspor - Kaiserslautern
futbol
15:00Borussia Dortmund - Bonner
futbol
15:00Havelse - Jeddeloh
tenis
15:00Benoît Paire - Soon-Woo Kwon
futbol
15:00Barmbek-Uhlenhorst - Concordia von 1907
futbol
15:00Niendorfer - Victoria Hamburg
futbol
15:00Rugenbergen - Hamburger
futbol
15:00Lohbrugge - Dassendorf
futbol
15:00Merseburg - Plauen
futbol
15:00Hansa Rostock - Strausberg
futbol
15:00Hertha 03 Zehlendorf - Rostocker
futbol
15:00Hertha 06 - Stendal
futbol
15:00Victoria Seelow - Tasmania Berlin
futbol
15:00Todesfelde - Eichede
futbol
15:00Velke Mezirici - Chotebor
futbol
15:00Fredericia - Silkeborg
futbol
15:00Kfums Boldklub - Husum
futbol
15:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
15:00Oulun Luistinseura - Kokkola
futbol
15:00RoPS - Vasa
futbol
15:00Akatemia - Pallo-Veikot
futbol
15:00Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat - Nokian Palloseura
futbol
15:00Berga - Gefle
futbol
15:00Lunds - Landskrona BoIS
futbol
15:00Oskarshamns - Eskilsminne
futbol
15:00Ventspils - Tukums 2000
futbol
15:00Banga Gargždai - Zalgiris Kaunas
futbol
15:00Kvik Halden - Brattvåg
futbol
15:00Mash’al Mubarek - Termez Surkhon
futbol
15:00Metallurg Lipetsk - Khimik-Arsenal
futbol
15:00Lada Dimitrovgrad - Krylia Sovetov
futbol
15:00Chiangmai - Chai
futbol
15:15Gyirmot Sportegyesulet - Vasas
futbol
15:15Sabah - Melaka United
basketbol
15:15Bahçeşehir Koleji - Tofaş
futbol
15:15Astana - Jetısu
basketbol
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR HD)
futbol
15:30Strogino Moskova - Kvant Obninsk
futbol
15:30Falkenbergs - Hammarby
futbol
15:30Helsingborgs - Östersunds
futbol
15:30Malmö - Häcken
futbol
15:30Sundsvall - Trelleborgs
futbol
15:30Austria Wien - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
15:30Hartberg - Sturm Graz
tenis
15:30Jonathan Eysseric - Maxime Chazal
futbol
15:30Heracles - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
15:30Utrecht - Waalwijk
tenis
15:30Borna Coric - Norbert Gombos
tenis
15:30Dominik Koepfer - Antoine Hoang
tenis
15:30Federico Delbonis - Juan Ignacio Londero
tenis
15:30Jordan Thompson - Radu Albot
tenis
15:30Anett Kontaveit - Caroline Garcia
tenis
15:30Barbora Zahlavova Strycova - Varvara Lepchenko
tenis
15:30Irina-Camelia Begu - Belen Teichmann
tenis
15:30Johanna Konta - Cori Gauff
futbol
16:00Holstein Kiel - Teutonia 05 Ottensen
futbol
16:00Lüneburger SK Hansa - Altonaer FC von 1893
futbol
16:00Lorrach Brombach - Göppingen
futbol
16:00Rielasingen-Arlen - Backnang
futbol
16:00Union 60 Bremen - Geestemunde
futbol
16:00Vatan Sport Bremen - Hastedt
futbol
16:00Union Tornesch - Buchholz 08
futbol
16:00Fernvald - Neuhof 1910
futbol
16:00Rot-Weiss Walldorf - Baunatal
futbol
16:00Zeilsheim - Hanau 93
futbol
16:00Steinbach - Waldgirmes
futbol
16:00Türk Gücü Friedberg - Vilbel
futbol
16:00Borussia Freialdenhoven - Pesch 1956
futbol
16:00Breinig - Alfter
futbol
16:00Viktoria 08 Arnoldsweiler - SpVg Frechen 20
futbol
16:001914 Eilendorf - Hürth
futbol
16:00Viktoria Glesch Paffendorf - Deutz 05
futbol
16:00Mönchengladbach 1894 - Velbert
futbol
16:00Kray - Teutonia St. Tonis
futbol
16:00Meerbusch - SpVgg 04 Ratingen
futbol
16:00Monheim - Niederwenigern
futbol
16:00Schwarz-Weiß Essen - Sportfreunde Baumberg
futbol
16:00Jahn Dinslaken-Hiesfeld - SpVg Schonnebeck
futbol
16:00Eintracht Celle - Spelle-Venhaus
futbol
16:00Heeslinger - Blau-Weiss Lohne
futbol
16:00Gifhorn - Braunschweig
futbol
16:00Göttingen 07 - Lupo Martini Wolfsburg
futbol
16:00Bersenbruck - Kickers Emden
futbol
16:00Oldenburg 1894 - Uphusen
futbol
16:00Speyer - Röchling Völklingen
futbol
16:00Gonsenheim - Salmrohr
futbol
16:00Eckernförder - Bordesholm
futbol
16:00Kaan-Marienborn - Paderborn 07
futbol
16:00Gütersloh 2000 - 09 Dortmund
futbol
16:00Holzwickeder - Victoria Clarholz
futbol
16:00Preussen Munster - Wattenscheid 09
futbol
16:00SpVgg Vreden 1921 - Hammer SpVg
futbol
16:00Sprockhövel - Haltern
futbol
16:00Ennepetal - Sportfreunde Siegen
futbol
16:00Wolfsberger AC - Deutschlandsberger
futbol
16:00Francs Borains - Tienen
futbol
16:00K. Rupel Boom - Liège
futbol
16:00Charleroi-Marchienne - Royal Knokke
futbol
16:00Artsul - Goncalo
futbol
16:00Elephants - Musongati
futbol
16:00Vital'O - Flambeau Centre
futbol
16:00Assyriska Turabdin - Tvååkers
futbol
16:00Haninge - Luleå
futbol
16:00Nykopings - Frej Taby
futbol
16:00Skövde - Linköping City
futbol
16:00Karlstad - Vänersborgs
futbol
16:00Gubbio 1910 - Modena
futbol
16:00Calcio Padova - Imolese Calcio 1919
futbol
16:00FeralpiSalò - Atletico Arezzo
futbol
16:00Triestina Calcio - Matelica
futbol
16:00Calcio Catania - Paganese Calcio 1926
futbol
16:00Teramo - Città di Palermo
futbol
16:00Carrarese Calcio - Aurora Pro Patria 1919
futbol
16:00Olbia Calcio - Città di Pontedera
futbol
16:00Piacenza Calcio 1919 - Grosseto
tenis
16:00Marta Laska - Julia Rusakovich
futbol
16:00AlbinoLeffe - Livorno Calcio
tenis
16:00Ganna Poznikhirenko - Marianna Zakarlyuk
futbol
16:00Pistoiese - Alessandria Calcio 1912
futbol
16:00Delta Porto Tolle - Union Feltre
futbol
16:00Prato - Fiorenzuola 1922
futbol
16:00Mezzolara - Progresso Calcio
futbol
16:00Pineto Calcio - San Nicolò Calcio Teramo
futbol
16:00Caravaggio - Ponte San Pietro Isola
futbol
16:00Carbonia - Sassari Torres 1903
futbol
16:00Cjarlins Muzane - Clodiense
futbol
16:00Brindisi - Gravina
futbol
16:00Folgore Caratese - Borgosesia Calcio
futbol
16:00Foligno - SanGiovanniValdarno
futbol
16:00Gelbison Cilento - Santa Maria Cilento
futbol
16:00Ambrosiana - Trento
futbol
16:00Legnano - Arconatese
futbol
16:00Marignanese - Aglianese
futbol
16:00Montevarchi - Cannara
futbol
16:00Muravera - Lanusei Calcio
futbol
16:00Caronnese - Derthona
futbol
16:00Sorrento Calcio - Nardo
futbol
16:00Trastevere Calcio - Grassina
futbol
16:00Recanatese - Cynthia 1920
futbol
16:00Breno - Sona Calcio
futbol
16:00Academy Pandev - Sileks
futbol
16:00Pelister - Shkëndija
futbol
16:00Renova - Makedonija Gjorče Petrov
futbol
16:00Vardar - Belasica Strumica
futbol
16:00Struga Trim & - Shkupi
futbol
16:00Spartaks Jurmala - Riga
futbol
16:00Kelantan United - Terenganu
futbol
16:00Sfîntul Gheorghe - Zimbru Chișinău
futbol
16:00Lagow - Wisla Pulawy
futbol
16:00Radomsko - Jagiellonia
futbol
16:00Gwarek - Miedz Legnica
futbol
16:00Wiazownica - Orlęta Radzyń Podlaski
futbol
16:00Wisła Sandomierz - Cracovia
futbol
16:00Mashuk-KMV Pyatigorsk - Rostov-on-Don
futbol
16:00Dolgoprudny - Zenit Saint Petersburg
futbol
16:00Torpedo Vladimir - Kazanka
futbol
16:00Smolensk - Znamya Truda
futbol
16:00Zarnovica - Lokomotíva Zvolen
futbol
16:00Mladost Kalsa - Sobrance
futbol
16:00ŠK LR Crystal Lednické Rovne - Marcelova
futbol
16:00Spisske Podhradie - Milenium Bardejovska Nova
futbol
16:00Tatran Krasno nad Kysucou - Pramen Kovacova
futbol
16:00ViOn Zlate Moravce - Nové Zámky
futbol
16:00Mtibwa Sugar - Young Africans
futbol
16:00Mwadui - Ihefu
futbol
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Dnipro Cherkasy - Real Pharma Ovidiopol
futbol
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Hirnyk Kryvyi - Mykolaiv
futbol
16:00Verona - Udinese (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Aris - Giannina
futbol
16:00Napoli - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Tottenham Hotspur - Newcastle United
futbol
16:00Hellas Verona - Udinese Calcio
futbol
16:00Angers - Stade Brestois 29
futbol
16:00Monaco - Strasbourg
futbol
16:00Dijon - Montpellier
futbol
16:00Nîmes Olympique - Lens
futbol
16:00Konyaspor - Beşiktaş
futbol
16:00Sivasspor - Ankaragücü
futbol
16:00Cremonese - Cittadella
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - Akron Tolyatti
futbol
16:00Orenburg - Baltika Kaliningrad
tenis
16:00Camila Giorgi - Martina Trevisan
futbol
16:15Siegburger SV 04 - Hennef 05
futbol
16:15Westfalia Herne - Erndtebrück
futbol
16:30Pardubice - Slovan Liberec
futbol
16:30Jablonec - Opava
futbol
16:30Viktoria Plzen - Zbrojovka Brno
futbol
16:30Ankaraspor A.Ş. - Adana Demirspor
futbol
16:30Bremerhaven - Komet Arsten
futbol
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Fortuna Koln - Duren
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Bocholt - Kleve
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Düsseldorf West - Cronenberger
futbol
16:30Finnentrop-Bamenohl - Eintracht Rheine
futbol
16:30Simm-Bau - Igman Konjic
futbol
16:30Litex Lovech - Minyor Pernik
futbol
16:30Sokol Zápy - Hradec Kralove
futbol
16:30Humpolec - Hodonin
futbol
16:30Jindrichuv Hradec - Senco Doubravka
futbol
16:30Kolin - Polaban Nymburk
futbol
16:30Kopaná Benátky nad Jizerou - Sparta Kutná Hora
futbol
16:30Tatran Vsechovice - Skastice
futbol
16:30Sokol - Hvezda Cheb
futbol
16:30Zdirec nad Doubravou - Start Brno
futbol
16:30Zábřeh - Lipova
futbol
16:30Caernarfon Town - New Saints
futbol
16:30Haverfordwest County - Connah's Quay
futbol
16:30ASIL Lysi - Omonia Aradippou
futbol
16:30Spišská Nová - MŠK Tesla Stropkov
futbol
16:30Hoffenheim - Bayern Munich
futbol
16:30Akhmat - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
16:40Persepolis - Sadd
futbol
16:45Celje - AŠK Bravo Publikum
futbol
17:00Vasco da Gama - Clube Atletico Bragantino
futbol
17:00Anderlecht - Eupen
futbol
17:00Brøndby - Horsens
futbol
17:00Lincoln City - Charlton Athletic
futbol
17:00Dinamo Minsk - Vitebsk
futbol
17:00Luzern - Lausanne-Sport
futbol
17:00Vaduz - Gallen
futbol
17:00Servette - Basel
futbol
17:00Celtic - Hibernian
futbol
17:00Ross County - Aberdeen
tenis
17:00Gleb Baklanov - Semen Sharlay
basketbol
17:00Šiauliai - Dzūkija
basketbol
17:00Žalgiris - Panevezys Lietkabelis
futbol
17:00Atletico Madrid - Granada (spor SMART HD)
futbol
17:00SSVg Velbert - Duisburg
futbol
17:00Wolfurt - Avusturya Lustenau
futbol
17:00Lommel - KMSK Deinze
futbol
17:00Maringa Futebol Clube - Araucaria
futbol
17:00KÍ Klaksvík - Argja Bóltfelag
futbol
17:00NSÍ Runavík - Skála ÍF
futbol
17:00Tvøroyri - Víkingur Gøta
futbol
17:00JBK - Hercules Oulu
futbol
17:00Klubi-04 - Akatemia
futbol
17:00Bijelo Brdo - Cibalia
futbol
17:00Dinamo Zagreb - Dubrava
futbol
17:00Urania - Neretvanac Opuzen
futbol
17:00Sloga Mravince - Jadran Luka Ploče
futbol
17:00Karlslunds - Sandvikens
futbol
17:00Täby - Karlstad
futbol
17:00Kristianstads - Asarums
futbol
17:00Assyriska Föreningen - Eskilstuna
futbol
17:00Chiasso - Grasshopper Club Zürich
futbol
17:00Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Fjölnir
futbol
17:00Íþróttabandalag Akraness - Knattspyrnufélagið Víkingur
futbol
17:00Atletico Madrid - Granada
futbol
17:00Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Fylkir
futbol
17:00Haukar - Vidir
futbol
17:00Íþróttafélagið Völsungur - Íþróttafélag Reykjavíkur
futbol
17:00Thróttur Vogar - Kordrengir
futbol
17:00Ungmennafélag Njarðvíkur - Dalvik Reynir
futbol
17:00Bokelj - Drezga
futbol
17:00Mornar - Jedinstvo Bijelo Polje
futbol
17:00Grbalj - Igalo 1929
futbol
17:00Valmieras - Rīgas Futbola skola
futbol
17:00VMFD Zalgiris Vilnius - Panevezys
futbol
17:00Schifflange - Rumelange
futbol
17:00Racing FC Union Lüksemburg - Etzella Ettelbruck
futbol
17:00Budaörsi - Soroksár
futbol
17:00Szentlorinc - Nyíregyháza Spartacus
futbol
17:00Előre - Sopron
futbol
17:00Mezokovesd-Zsory - Debreceni VSC
futbol
17:00Mosonmagyarovari - Menfocsanak
futbol
17:00Skeid Fotball - Senja
futbol
17:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
futbol
17:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
futbol
17:00Alcains - Vitoria de Sernache
futbol
17:00Alverca - Guadalupe
futbol
17:00Anadia - Condeixa
futbol
17:00Associacao Recreativa Sao Martinho - Pevidem
futbol
17:00Barreirense - Madalena
futbol
17:00Pinhalnovense - Atlético Clube de Portugal
futbol
17:00Trofense - Vila
futbol
17:00Calvao - Carapinheirense
futbol
17:00Camara de Lobos - Leca
futbol
17:00Canelas 2010 - Da
futbol
17:00Gondomar - Meda
futbol
17:00Oriental Dragon - Fayal
futbol
17:00Pero Pinheiro - Praiense
futbol
17:00Shakhtar Donetsk - Olimpik
futbol
17:00Coimbrões - Valadares Gaia Futebol Clube
futbol
17:00Sertanense - Sport Benfica e Castelo Branco
futbol
17:00Sport Grupo Sacavenense - Sintrense
futbol
17:00Paredes - Castro Daire
futbol
17:00Uniao de Tomar - Portomosense
futbol
17:00Dynamo Stavropol - Biolog-Novokubansk Progress
futbol
17:00Forte Taganrog - Druzhba Maykop
futbol
17:00Inter Cherkessk - Krasnodar
futbol
17:00Deportes Puerto Montt - Cobreloa
futbol
17:00Mallorca - Sabadell
futbol
17:00Dinamo Vranje - Jagodina
futbol
17:00radnicki Pirot - Zarkovo
futbol
17:00Radnicki Sremska Mitrovica - Loznica
futbol
17:00Sloga Kraljevo - Kolubara Lazarevac
futbol
17:00Fraficar Beograd - Zemun
futbol
17:00Novi Boegrad - Borac Čačak
futbol
17:00Kabel Novi - Radnički 1923
futbol
17:00Zeleznicar Pancevo - Buducnost Dobanovci
futbol
17:00Napredak Kruševac - Metalac Gornji Milanovac
futbol
17:00Proleter Novi - Novi Pazar
futbol
17:00Šmartno 1928 - КНК Fužinar
futbol
17:00Alania Vladikavkaz - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00Fama Vipava - Ilirija Ljubljana
futbol
17:00Dynamo Bryansk - Volgar Astrakhan
futbol
17:00Sampinon - Cirkulane
tenis
17:00Alexander Zverev - Dennis Novak
tenis
17:00Corentin Moutet - Lorenzo Giustino
tenis
17:00Miomir Kecmanovic - Diego Sebastian Schwartzman
tenis
17:00Stanislas Wawrinka - Andy Murray
tenis
17:00Nina Stojanovic - Barbora Krejcikova
tenis
17:30Kirsten Flipkens - Yulia Putintseva
basketbol
17:30Büyükçekmece - Socar Petkimspor
basketbol
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
17:30Farense - Nacional da Madeira
futbol
17:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Leobendorf
futbol
17:30Varnsdorf - Dukla Prague
futbol
17:30SavU - PeKa
futbol
17:30Çepin - Nask Nasice
futbol
17:30Bedem Ivankovo - Vuteks Sloga Vukovar
futbol
17:30Fredrikstad - Tromsdalen
futbol
17:30Casa Pia - Vizela
futbol
17:30Arouca - Académico de Viseu
tenis
17:30Anna Kalinskaya - Eugenie Bouchard
tenis
17:30Dayana Yastremskaya - Daria Gavrilova
tenis
17:30Greet Minnen - Nadia Podoroska
futbol
17:45Emmen - Willem
futbol
17:45Heracles Almelo - Eindhoven
basketbol
18:00Delteco - Burgos
basketbol
18:00Obradoiro - Real Betis
futbol
18:00LASK Linz - Wolfsberger
basketbol
18:00OpenjobMetis Varese - Brescia
tenis
18:00Vladislav Kebets - Piotr Paliukhovich
tenis
18:00Nick Chappell - Djurabek Karimov
tenis
18:00Alycia Parks - Tricia
basketbol
18:00Split - Alkar
futbol
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00Lorient - Lyon
futbol
18:00Vicente - Portimonense
futbol
18:00Bournemouth - Norwich City
futbol
18:00Chaika Peschanokopskoye - Veles Moskova
futbol
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Krylia Sovetov
futbol
18:00Vichttal - Blau-Weiss Friesdorf
futbol
18:00Neftchi Baku - Gabala
futbol
18:00Opatija - Orijent
futbol
18:00Värnamo - Trollhättan
futbol
18:00Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica
futbol
18:00Békéscsaba 1912 Előre - Kazincbarcikai
futbol
18:00Siófok - Kaposvári Rákóczi
futbol
18:00Szeged 2011 - DEAC
futbol
18:00Szolnoki MÁV - Ajka
futbol
18:00Szombathelyi Haladás - Dorogi
futbol
18:00Tiszakecske - Ceglédi
futbol
18:00Qormi - Naxxar Lions
futbol
18:00Santa Lucía - Ħamrun Spartans
futbol
18:00Ideal - Vale Formoso
futbol
18:00Club de Deportes Valdivia - Deportes Magallanes
futbol
18:00Crete - Atromitos
basketbol
18:10Reggio Emilia - Olimpia Milano
futbol
18:30Honka - Haka
futbol
18:30Ilves - Turun Palloseura
futbol
18:30Mariehamn - Kuopion Palloseura
futbol
18:30Djurgårdens - Norrköping
futbol
18:30Elfsborg - Göteborg
basketbol
18:30Pallacanestro Trieste - Guerino Vanoli Basket
basketbol
18:30Pogon Prudnik - Pruszkow
futbol
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:30Manchester City - Leicester City
futbol
18:30Town - Bahrain
futbol
18:30Sitra Club - Al-Budaiya
futbol
18:30Perugia Calcio - Alma Juventus Fano 1906
futbol
18:30Fermana - Mantova
futbol
18:30Ravenna - Südtirol
futbol
18:30Virtusvecomp Verona - Cesena
futbol
18:30Avellino 1912 - Turris Neapolis 1944
futbol
18:30Potenza - Catanzaro 1929
futbol
18:30Juve Stabia - Monopoli
futbol
18:30Ternana Calcio - Viterbese Castrense
futbol
18:30Virtus Francavilla - Bari
futbol
18:30Renate - Calcio Como
futbol
18:30Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
futbol
18:30Lucchese - Pergolettese 1932
basketbol
18:35Rosa Radom - Polski Cukier SIDEn Toruń
futbol
18:45Cherno More Varna - Arda Kardzhali
futbol
19:00Renaissance Zemamra - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
19:00Selfoss - Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
futbol
19:00Dečić - Sutjeska
futbol
19:00Iskra Danilovgrad - Petrovac
futbol
19:00Kom Podgorica - Arsenal Tivat
basketbol
19:00FIATC Joventut Badalona - Real Madrid Baloncesto
futbol
19:00Sūduva Marijampolė - Riteriai
futbol
19:00Budapest Honvéd - Újpest
futbol
19:00Cruz Azul Hidalgo - Ciervos
futbol
19:00Porto - Penafiel
futbol
19:00Cluj - Chindia Targoviste
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
futbol
19:00Koper - Mura 05
basketbol
19:00Bourg-en-Bresse - Chorale Roanne Basket
futbol
19:00Finn Harps - Cork City
futbol
19:00Příbram - Sparta Prague
futbol
19:00Vejle Boldklub - Copenhagen
futbol
19:00Rukh Brest - Slutsk
futbol
19:00Aalesunds - Rosenborg
futbol
19:00Haugesund - Grenland
futbol
19:00Kristiansund - Brann
futbol
19:00Mjøndalen - Viking
futbol
19:00Stabæk Fotball - Start
tenis
19:00Karina Silkina - Aleksander Vasilevski
basketbol
19:00Raiders Tirol - Jennersdorf
basketbol
19:00Sluneta Usti nad Labem - Kralovsti Sokoli
basketbol
19:00Lucenec - Iskra Svit
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Crotone - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Freiburg - Wolfsburg
futbol
19:00Krotone - Milan
futbol
19:00Napoli - Genoa
futbol
19:00Rotor Volgograd - Rubin Kazan
futbol
19:00CSKA Moskova - Lokomotiv Moskova
futbol
19:00Galatasaray - Fenerbahçe
futbol
19:00Tuzla City - Sloboda Tuzla
futbol
19:15Íþróttafélagið Grótta - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
19:15Club Brugge - Cercle Brugge
futbol
19:15Tenerife - Mirandés
futbol
19:15Real Oviedo - Espanyol
futbol
19:15Ponferradina - Rayo Vallecano
futbol
19:30Melipilla - Ñublense
futbol
19:30San Luis de Quillota - Unión San Felipe
basketbol
19:30Consultinvest VL Libertas Pesaro - Banco di Sardegna Sassari
tenis
19:30Raymond Sarmiento - Omni Kumar
futbol
19:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
19:30Joventut Badalona - Real Madrid (spor SMART 20. Kanal HD)
futbol
19:30Cádiz - Sevilla
futbol
19:30Real Valladolid - Celta de Vigo
futbol
19:30Desna Chernihiv - Rukh Vinnyky
futbol
19:30Kolos Kovalevka - Inhulets Petrove
basketbol
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Belediye
futbol
20:00Antigua - Club Xelajú
futbol
20:00Zeta - Podgorica
futbol
20:00Cartaginés - Deportivo Saprissa
futbol
20:00Universidad de Guadalajara - Pumas Tabasco
futbol
20:00Trarza - Tidjikja
futbol
20:00Chaves - Cova da Piedade
futbol
20:00Vilafranquense - Oliveirense
futbol
20:00Monastir - Espérance de Tunis
basketbol
20:00Virtus Granarolo Bologna - Pallacanestro Cantù
tenis
20:00Mikhail Dubrouski - Roman Gumenyuk
basketbol
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:05Hajduk Split - Varaždin
futbol
20:30APOEL - Doxa Katokopias
futbol
20:30Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta
futbol
20:30Athens - Lamia
futbol
20:30Paços de Ferreira - Sporting Lisbon
futbol
20:45Nassr - Al-Taawon
basketbol
21:00Basket Zaragoza 2002 - Gran Canaria
basketbol
21:00Bruixa Dor Manresa - Valencia
futbol
21:00Lierse Kempenzonen - Seraing United
futbol
21:00Široki Brijeg - Mladost Doboj Kakanj
futbol
21:00Caxias - Tubarao
futbol
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - Nova Cidade
futbol
21:00Goytacaz - Angra dos Reis Esporte Clube
futbol
21:00Volta Redonda - Brusque Futebol Clube
futbol
21:00Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia
futbol
21:00Dublanc - Portsmouth Bombers
futbol
21:00Volendam - Ahead Eagles
futbol
21:00Zamalek - Gouna
tenis
21:00Daria Shauga - Hanna Sokal
tenis
21:00Shahin Khaledan - Alexander Sarkissian
tenis
21:00Jwany Sherif - Anastasia Nefedova
basketbol
21:00Evreux Basket - Rouen Basket
basketbol
21:00Slask Wroclaw - Ksiezak Lowicz
futbol
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
futbol
21:00West Ham United - Wolverhampton
futbol
21:15Central Sport Club - Associação Olímpica de Itabaiana
futbol
21:15Raja Beni Mellal - Renaissance Sportive de Berkane
futbol
21:15Raja Casablanca - Rapide Oued
futbol
21:15Olimpija Ljubljana - Domžale
futbol
21:30Leganés - Cartagena
futbol
21:30Bodø-Glimt - Vålerenga Fotball
futbol
21:30Apucarana - Andraus
futbol
21:30Ypiranga Futebol Clube - Ituano Futebol Clube
futbol
21:30Dundalk - Shamrock Rovers
basketbol
21:45Reyer Venezia Mestre - Enel Basket Brindisi
futbol
21:45Roma - Juventus (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Roma - Juventus
futbol
21:45Royal Mouscron-Péruwelz - R. Charleroi
futbol
21:45Politehnica Iasi - Steaua București
tenis
22:00Artem Avsievich - Anney Laska
futbol
22:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Flamengo
futbol
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Barcelona - Villarreal
futbol
22:00Reggiana 1919 - Pisa 1909
futbol
22:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
futbol
22:00Futebol Clube - Jacyoba
futbol
22:00Frei Paulistano - Vitória da Conquista
futbol
22:00Tombense - Londrina Esporte Clube
futbol
22:00Deportivo Sanarate - Achuapa
futbol
22:00Boyacá Chicó - Cúcuta Deportivo
futbol
22:00Tigres Futbol Club - Atletico Cali
futbol
22:00Unión Española - Club Universidad de Şili
futbol
22:15Kópavogur - Stjarnan
futbol
22:15Valur FutbolClub - Breiðablik
futbol
22:15Kári Akranes - Fjardabyggd
futbol
22:15Hibernians - Floriana
tenis
22:30Dusty Boyer - Nick Chappell
futbol
22:55Sahel Mauritania - Kaedi
tenis
23:00Gennady Urbanovich - Timofey Basalygo
tenis
23:00Elena Bairasheuskaya - Ekaterina Dzehalevich
basketbol
23:00Stjarnan - Ungmennafélag Grindavíkur
futbol
23:00Ave - Vitoria Guimaraes
futbol
23:00Bath Estate - Belfast Estate
futbol
23:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Sporting San Jose
futbol
23:30Tacoma Defiance - Portland Timbers
futbol
23:30Delfin - Universidad Católica del Ecuador
futbol
23:30Moghreb Tétouan - Wydad Casablanca
futbol
23:30Valledupar - Atlético Huila
tenis
00:00Pavel Leonchik - Mark Pashukevich
futbol
00:00Oakland Roots - Michigan Stars
futbol
00:00Clube do Remo - Manaus
futbol
00:00Deportivo Guastatoya - Cobán Imperial
futbol
00:00Deportivo Cali - Alianza Petrolera
futbol
00:00Limón - San Carlos
futbol
00:00Sportivo Luqueno - Club Nacional Asuncion
futbol
00:15Atlético Clube Goianiense - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
00:15Ceará Sporting Club - Goiás Esporte Clube
futbol
00:15Chinandega - Diriangén
tenis
01:00Piotr Paliukhovich - Vladislav Strugach
tenis
01:00Kseniya Savenkava - Elizaveta Artemenko
futbol
01:00Atlético San Luis - Club León
futbol
01:00Oklahoma City Energy - Austin Bold
tenis
02:00Zhan Skindzer - Gleb Baklanov
futbol
02:00United - İngiltere Revolution
futbol
02:00York Red Bulls - Montreal Impact
futbol
02:00Club Sport Emelec - Deportivo Cuenca
futbol
02:05Independiente Medellín - Deportivo Pereira
basketbol
02:30Miami Heat - Boston Celtics
futbol
02:30Chicago Fire Soccer Club - Atlanta United
futbol
02:30Philadelphia Union - Inter Miami
futbol
02:30Toronto - Columbus Crew
futbol
02:30Santos - Fortaleza
futbol
02:30Associação Atlética Ponte Preta - Confianca
futbol
02:30Club General Díaz - Club Guaraní
basketbol
02:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
tenis
03:00Yuriy Maksimenko - Igor Yanushkevich
tenis
03:00Anastasia Rafalskaya - Karina Silkina
futbol
03:00Minnesota United - Real Salt Lake
futbol
03:30Dallas - Orlando City Soccer Club
tenis
04:00Vladimir Filippovich - Roman Gumenyuk
futbol
04:00Colorado Rapids - Sporting Kansas City
futbol
04:00Juventus FC Managua - Municipal Jalapa
futbol
04:10Club Independiente Santa - Millonarios Fútbol Club
futbol
04:45Cruz Azul - Club América
tenis
05:00Hursan - Evgeniy Predushchenko
tenis
05:00Anastasiya Abramovich - Ekaterina Pavlenko
futbol
05:00Vancouver Whitecaps - Portland Timbers
futbol
05:30Los Angeles - San Jose Earthquakes
futbol
05:30Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders
tenis
10:00Juan Pablo Patino-Samudio - Carlos Alcaraz Garfia
tenis
10:00Lukas Lacko - Filip Horansky
futbol
11:00Kızıljar - Kaysar
tenis
12:00Adrian Mannarino - Albert Ramos
tenis
12:00Aljaz Bedene - Arthur Rinderknech
tenis
12:00Andrej Martin - João Sousa
tenis
12:00Casper Ruud - Yuichi Sugita
tenis
12:00Christian Garin - Philipp Kohlschreiber
tenis
12:00Daniel Altmaier - Feliciano Lopez
tenis
12:00Daniel Elahi Galan Riveros - Cameron Norrie
tenis
12:00Daniil Medvedev - Marton Fucsovics
tenis
12:00Denis Shapovalov - Gilles Simon
tenis
12:00Dusan Lajovic - Gianluca Mager
tenis
12:00Egor Gerasimov - Rafael Nadal
tenis
12:00Emilio Gomez - Lorenzo Sonego
tenis
12:00Fabio Fognini - Mikhail Kukushkin
tenis
12:00Filip Krajinović - Nikola Milojevic
tenis
12:00Gael Monfils - Alexander Bublik
tenis
12:00Gregoire Barrere - Grigor Dimitrov
tenis
12:00Guido Pella - Salvatore Caruso
tenis
12:00Harold Mayot - Alejandro Davidovich Fokina
tenis
12:00Henri Laaksonen - Pablo Cuevas
tenis
12:00Hugo Dellien - Richard Berankis
tenis
12:00Hugo Gaston - Maxime Janvier
tenis
12:00Jan-Lennard Struff - Frances Tiafoe
tenis
12:00Jaume Antoni Munar Clar - Stefanos Tsitsipas
tenis
12:00Jiri Vesely - Liam Broady
tenis
12:00John Millman - Pablo Carreno Busta
tenis
12:00Kamil Majchrzak - Karen Khachanov
tenis
12:00Laslo Djere - Kevin Anderson
tenis
12:00Lloyd Harris - Alexei Popyrin
tenis
12:00Marin Cilic - Dominic Thiem
tenis
12:00Michael Mmoh - Pierre-Hugues Herbert
tenis
12:00Novak Djokovic - Mikael Ymer
tenis
12:00Pedro Martinez Portero - Aleksandar Vukic
tenis
12:00Quentin Halys - Marcos Giron
tenis
12:00Reilly Opelka - Jack Sock
tenis
12:00Roberto Bautista-Agut - Richard Gasquet
tenis
12:00Querrey - Andrey Rublev
tenis
12:00Steve Johnson - Roberto Carballes Baena
tenis
12:00Steven Diez - Mackenzie Mcdonald
tenis
12:00Tennys Sandgren - Hubert Hurkacz
tenis
12:00Thiago Monteiro - Nikoloz Basilashvili
tenis
12:00Tommy Paul - James Duckworth
tenis
12:00Humbert - Marc Polmans
tenis
12:00Vasek Pospisil - Matteo Berrettini
tenis
12:00Yasutaka Uchiyama - Attila Balázs
tenis
12:00Yoshihito Nishioka - Felix Auger Aliassime
tenis
12:00Aliona Bolsova Zadoinova - Jasmine Paolini
tenis
12:00Alison Van Uytvanck - Rebecca Peterson
tenis
12:00Angelique Kerber - Kaja Juvan
tenis
12:00Aryna Sabalenka - Jessica Pegula
tenis
12:00Barbara Haas - Su-Wei Hsieh
tenis
12:00Catherine Cartan Bellis - Bernarda Pera
tenis
12:00Chloe Paquet - Alizé Cornet
tenis
12:00Christina McHale - Karolina Muchova
tenis
12:00Darya Kasatkina - Harmony
tenis
12:00Diane Parry - Polona Hercog
tenis
12:00Donna Vekić - Irina Maria Bara
tenis
12:00Elena Rybakina - Sorana Cirstea
tenis
12:00Elina Svitolina - Varvara Gracheva
tenis
12:00Fiona Ferro - Heather Watson
tenis
12:00Swiatek - Marketa Vondrousova
tenis
12:00Jelena Ostapenko - Madison Brengle
tenis
12:00Jennifer Brady - Clara Tauson
tenis
12:00Julia Goerges - Alison Riske
tenis
12:00Katarina Zavatska - Kiki Bertens
tenis
12:00Katerina Siniakova - Lauren Davis
tenis
12:00Kateryna Kozlova - Paula Badosa Gibert
tenis
12:00Kristie - Serena Williams
tenis
12:00Laura Siegemund - Kristina Mladenovic
tenis
12:00Leylah Annie Fernandez - Magda Linette
tenis
12:00Ludmilla Samsonova - Sofia Kenin
tenis
12:00Mayar Sherif - Karolina Pliskova
tenis
12:00Monica Niculescu - Danielle Rose Collins
tenis
12:00Mónica Puig - Sara Errani
tenis
12:00Hibino - Marta Kostyuk
tenis
12:00Pauline Parmentier - Veronika Kudermetova
tenis
12:00Petra Kvitova - Oceane Dodin
tenis
12:00Petra Martic - Misaki
tenis
12:00Renata Zarazua - Elsa Jacquemot
tenis
12:00Shuai Zhang - Madison Keys
tenis
12:00Sloane Stephens - Vitalia Diatchenko
tenis
12:00Stefanie Voegele - Patricia Maria
tenis
12:00Svetlana Kuznetsova - Anastasia Pavlyuchenkova
tenis
12:00Tamara Korpatsch - Amanda Anisimova
tenis
12:00Tamara Zidansek - Garbine Muguruza
tenis
12:00Timea Babos - Bogdan
tenis
12:00Tsvetana Pironkova - Andrea Petkovic
tenis
12:00Viktoria Kuzmova - Kristyna Pliskova
tenis
12:00Zarina Diyas - Jabeur
futbol
13:00Jeonnam Dragons - Jeju United
futbol
14:00Şahter Karağandı - Kaspiy
basketbol
15:30Enisey - Khimki
futbol
16:00Minsk - Smolevichi
futbol
16:00Coastal Union - Ruvu Stars
futbol
17:00Krupa na Vrbasu - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
17:00Åsane Fotball - Raufoss
futbol
17:00Inđija - Vojvodina
futbol
17:30Grorud - Oygarden
futbol
18:00Hermannstadt - Botoșani
futbol
18:30Inter Turku - Lahti
futbol
18:30HJK - RoPS
futbol
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - HIFK
futbol
19:00Khimki - Dynamo Moskova
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Stal Mielec - Piast Gliwice
futbol
19:00Boluspor - Altınordu
futbol
19:00Menemen Belediyespor - Tuzlaspor
futbol
19:00Honka - Reipas Lahti
futbol
19:00Olympiakos Nicosia - Paphos
futbol
19:00Partizan Belgrade - Bačka Palanka
futbol
19:30Larissa - Panathinaikos
futbol
19:45Fulham - Aston Villa
futbol
19:45Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
19:45Ajax - Excelsior
futbol
20:00Cusco - Deportivo Llacuabamba
futbol
20:00Antalyaspor - Denizlispor
futbol
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Nordsjælland - Lyngby Boldklub
futbol
20:00Fotboll - Mjällby
futbol
20:00Kalmar - Varbergs BoIS
futbol
20:00Uerdingen 05 - Meppen
futbol
20:00Örgryte - GAIS
futbol
20:30Slavia Sofia - Tsarsko Selo Sofia
futbol
21:00Debreceni - Pécsi
futbol
21:00Dinamo București - Batrana Doamna
futbol
21:30Paderborn 07 - Hamburger
futbol
21:45Estoril Praia - Leixões
futbol
21:45Bologna 1909 - Parma
futbol
21:45Belenenses - Famalicão
futbol
21:45Bologna - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Genk - Oostende
futbol
21:45Troyes - Clermont Foot
futbol
22:00Telstar - Den Bosch
futbol
22:00Liverpool - Arsenal
futbol
22:00Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
23:30Orsomarso - Real Santander
futbol
23:30Melgar - Alianza Universidad
futbol
02:00Unión Magdalena - Fortaleza Zipaquira
futbol
02:00Fluminense FutbolClub - Coritiba Foot Ball Club
futbol
02:15Portoviejo - Club Social y Deportivo Macará
futbol
04:05Deportes Quindío - Bogotá
tenis
11:00Denis Istomin - Illya Marchenko
tenis
11:00Guillermo Garcia-Lopez - Juan Pablo Ficovich
tenis
11:00Matteo Viola - Federico Gaio
tenis
11:00Maxime Cressy - Prajnesh Gunneswaran
tenis
11:00Paolo Lorenzi - Stefano Napolitano
tenis
11:00Ramkumar Ramanathan - Christopher O'Connell
tenis
11:00Remy Bertola - Tommy Robredo
tenis
11:00Roberto Cid Subervi - Facundo Bagnis
tenis
11:00Sumit Nagal - Blaz Kavcic
tenis
11:00Thiago Seyboth Wild - Blaz Rola
basketbol
18:30Arka Gdynia - Gliwice
futbol
19:00U Craiova 1948 - Slatina
futbol
19:30Blau-Weiß Linz - Amstetten
futbol
19:30Avusturya Wien - Horn
futbol
19:30Juniors - Liefering Salzburg
futbol
19:30Lafnitz - Grazer
futbol
19:45Eindhoven - Roda JC Kerkrade
futbol
20:00Real Sociedad - Valencia
basketbol
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Buducnost - Basket Brescia (S SPORT 2 HD)
basketbol
21:00Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański
futbol
21:25Wacker Innsbruck - Avusturya Lustenau
futbol
21:45Salford City - Morecambe
futbol
21:45Monza Brianza 1912 - Triestina Calcio
futbol
21:45Tottenham Hotspur - Chelsea
futbol
22:00Académica de Coimbra - Feirense
futbol
22:00Omonia - Olympiacos
futbol
22:00Dynamo Kyiv - Gent
futbol
22:00Ferencvárosi - Molde
futbol
22:30Getafe - Real Betis
futbol
22:30Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
03:30Boca Juniors - Libertad (S SPORT 2 HD)
futbol
03:40Rionegro Aguilas - Deportivo Pasto
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Tochigi
futbol
13:00Machida Zelvia - Giravanz Kitakyushu
futbol
13:00Ryūkyū - Albirex Niigata
futbol
13:00Fagiano Okayama - Ehime
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Kyoto Sanga
futbol
13:00Matsumoto Yamaga - Zweigen Kanazawa
futbol
13:00Omiya Ardija - Mito HollyHock
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Júbilo Iwata
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Montedio Yamagata
futbol
13:00Ventforet Kofu - Tokyo Verdy
futbol
13:00V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis
futbol
13:00Zenit Irkutsk - Nizhniy Novgorod
futbol
13:00Rodina Moskova - Yenisey Krasnoyarsk
futbol
13:00Vissel Kobe - Nagoya Grampus
futbol
13:00Yokohama F. Marinos - Sagan Tosu
futbol
13:30Urawa Red Diamonds - Tokyo
futbol
14:00Stirling Lions - Subiaco FutbolClub
tenis
14:00Brkic/Troicki - Krolo/Jakic
tenis
14:00Delic/Krstin - Lammons/Huey
tenis
14:00Goransson/Reese - Krueger/Menezes
tenis
14:00Klahn/Polansky - Dzumhur/Petrovic
tenis
14:00Klizan/Kolar - Martinez/Reyes-Varela
futbol
16:00Mashuk-KMV Pyatigorsk - Dynamo Bryansk
futbol
16:00Volga Ulyanovsk - Veles Moskova
futbol
17:00Salyut Belgorod - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00Zvezda Perm - Orenburg
basketbol
18:30Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Nomme Kalju - Viljandi Tulevik
futbol
19:00Chernomorets Novorossiysk - SKA-Khabarovsk
futbol
19:00Dynamo Stavropol - Krylia Sovetov
futbol
19:00Benevento Calcio - Internazionale Milano
futbol
19:00Udinese Calcio - Spezia Calcio
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
futbol
19:30Dornbirn 1913 - Rapid Wien
futbol
19:30Newport County - Newcastle United
futbol
20:00Westerlo - KMSK Deinze
futbol
20:00Huesca - Atletico Madrid
futbol
20:00Villarreal - Deportivo Alavés
futbol
20:00Villarreal - Alaves (spor SMART HD)
futbol
21:00Real Monarchs - Mexico United
futbol
21:00Burnley - Manchester City
futbol
21:25Vorwarts Steyr - Austria Klagenfurt
futbol
21:30Borussia Dortmund - Bayern Munich
basketbol
21:30Türk Telekom - JDA Dijon (tivibu SPOR HD)
futbol
21:30Bayern Münih - B.Dortmund (Kanal D HD)
futbol
21:45Lazio - Atalanta
futbol
21:45Brighton & Hove Albion - Manchester United
futbol
21:45Everton - West Ham United
futbol
22:00Midtjylland - Slavia Prague
futbol
22:00PAOK - Krasnodar
futbol
22:00Bull Salzburg - Maccabi Tel Aviv
futbol
22:30Real Madrid - Real Valladolid
futbol
22:30Eibar - Elche
futbol
22:30Eibar - Elche (spor SMART HD)
futbol
03:00Club Tijuana - Juarez
futbol
03:30River Plate - Sao Paulo (S SPORT 2 HD)
futbol
03:30Club Atlético River Plate - São Paulo
futbol
04:10Club Atlético Nacional - Deportes Tolima
basketbol
18:30Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
futbol
20:00Glasgow Rangers - Galatasaray (spor SMART HD)
futbol
20:00Sevilla - Levante (spor SMART 20. Kanal HD)
futbol
20:00Athletic Bilbao - Cadiz (spor SMART HD)
basketbol
21:30Zaragoza - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
futbol
22:30Celta Vigo - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
22:30Granada - Osasuna (spor SMART 20. Kanal HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Bochum - Osnabruck (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Union Berlin - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Avaz HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:30Chelsea - Crystal Palace (S SPORT HD)
basketbol
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Mersin BB - Botaş (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Everton - Brighton (S SPORT HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Leeds United - Manchester City (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
futbol
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Newcastle - Burnley (S SPORT HD)
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
14:00Fenerbahçe - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Arsenal - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Avaz HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Manchester Utd - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
futbol
21:15Aston Villa - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
basketbol
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Adana Basket - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Galatasaray - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Tofaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Darüşşafaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Fethiye Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Anadolu Efes (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Gaziantep Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Fenerbahçe - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Bahçeşehir Klj - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
futbol
21:45Rusya - Türkiye (TRT 1 HD)
basketbol
09:00Sendai Air Joker 3x3 - Kamakura Rize 3х3Canlı
basketbol
08:55Celtics - BullsCanlı
basketbol
12:00Goyang Orions - Seoul SK Knights
basketbol
13:00Afyon Belediye - Royal Halı Gaziantep
basketbol
13:00Virtus Acea Roma - Fortitudo Pallacanestro Bologna
basketbol
13:00Afyon Bld. - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
13:30Barcelona Bàsquet - Bilbao Basket
basketbol
13:30MoraBanc Andorra - Unicaja Málaga
basketbol
13:30Barcelona - Bilbao Basket (spor SMART 20. Kanal HD)
basketbol
14:00Warwick Senators - Perry Lakes Hawks
basketbol
15:15Bahçeşehir Koleji - Tofaş
basketbol
15:15Bahçeşehir Klj - Tofaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:00Šiauliai - Dzūkija
basketbol
17:00Žalgiris - Panevezys Lietkabelis
basketbol
17:30Büyükçekmece - Socar Petkimspor
basketbol
17:30Büyükçekmece - Petkimspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
18:00Delteco - Burgos
basketbol
18:00Obradoiro - Real Betis
basketbol
18:00OpenjobMetis Varese - Brescia
basketbol
18:00Split - Alkar
basketbol
18:10Reggio Emilia - Olimpia Milano
basketbol
18:30Pallacanestro Trieste - Guerino Vanoli Basket
basketbol
18:30Pogon Prudnik - Pruszkow
basketbol
18:35Rosa Radom - Polski Cukier SIDEn Toruń
basketbol
19:00FIATC Joventut Badalona - Real Madrid Baloncesto
basketbol
19:00Bourg-en-Bresse - Chorale Roanne Basket
basketbol
19:00Raiders Tirol - Jennersdorf
basketbol
19:00Sluneta Usti nad Labem - Kralovsti Sokoli
basketbol
19:00Lucenec - Iskra Svit
basketbol
19:30Consultinvest VL Libertas Pesaro - Banco di Sardegna Sassari
basketbol
19:30Joventut Badalona - Real Madrid (spor SMART 20. Kanal HD)
basketbol
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Belediye
basketbol
20:00Virtus Granarolo Bologna - Pallacanestro Cantù
basketbol
20:00Pınar Karşıyaka - Fethiye Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
21:00Basket Zaragoza 2002 - Gran Canaria
basketbol
21:00Bruixa Dor Manresa - Valencia
basketbol
21:00Evreux Basket - Rouen Basket
basketbol
21:00Slask Wroclaw - Ksiezak Lowicz
basketbol
21:45Reyer Venezia Mestre - Enel Basket Brindisi
basketbol
23:00Stjarnan - Ungmennafélag Grindavíkur
basketbol
02:30Miami Heat - Boston Celtics
basketbol
02:30Miami Heat - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
15:30Enisey - Khimki
basketbol
18:30Arka Gdynia - Gliwice
basketbol
20:00Bursaspor - Energia Trento (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Buducnost - Basket Brescia (S SPORT 2 HD)
basketbol
21:00Śląsk Wrocław - Polpharma Starogard Gdański
basketbol
18:30Hapoel Jerusalem - SP Burgos (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Bahçeşehir Klj - JL Bourg (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:30Türk Telekom - JDA Dijon (tivibu SPOR HD)
basketbol
18:30Nymburk - AEK Athens (tivibu SPOR HD)
basketbol
21:30Zaragoza - Iberostar Tenerife (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00OGM Orman - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Fethiye Bld. - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Mersin BB - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Darüşşafaka - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Tofaş - Büyükçekmece (tivibu SPOR HD)
basketbol
14:00Fenerbahçe - Galatasaray (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Petkimspor - Afyon Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Beşiktaş - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:00Unics Kazan - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Adana Basket - Fenerbahçe (tivibu SPOR HD)
basketbol
19:30Cedevita Olimpija - Bursaspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Galatasaray - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Tofaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Galatasaray - Beşiktaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Pınar Karşıyaka - Petkimspor (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Darüşşafaka (tivibu SPOR HD)
basketbol
13:00Fenerbahçe Beko - Fethiye Bld. (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15OGM Orman - Anadolu Efes (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Gaziantep Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Fenerbahçe - Nesibe Aydın (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Bahçeşehir Klj - Türk Telekom (tivibu SPOR HD)
futbol
09:00Niva Brest - Granitsa BrestCanlı
futbol
09:00Chita - LeningradetsCanlı
futbol
09:00Sakhalin Yuzhno-Sakhalinsk - Znamya NoginskCanlı
futbol
08:45Fujieda MYFC - Grulla MoriokaCanlı
futbol
08:45Imabari - Gainare TottoriCanlı
futbol
08:00Gifu - Azul Claro NumazuCanlı
futbol
08:00V-Varen Nagasaki - Avispa FukuokaCanlı
futbol
08:00Kossa - Henderson EelsCanlı
futbol
08:00Aktöbe - EkibastuzetsCanlı
futbol
07:45Seongnam Ilhwa Chunma - Incheon UnitedCanlı
futbol
07:15Ansan Greeners - Daejeon CitizenCanlı
futbol
09:30Gold Coast United - Eastern Suburbs
futbol
10:00Sagan Tosu - Tokyo
futbol
10:00Gyeongnam - Chungnam Asan
futbol
10:00Kitchee - Southern District
futbol
10:00Mito HollyHock - Thespakusatsu Gunma
futbol
10:00Tokyo Verdy - Giravanz Kitakyushu
futbol
10:30Shandong Luneng Taishan - Guangzhou R&F
futbol
10:30Shanghai Shenhua - Henan Jianye
futbol
10:30Shenzhen - Jiangsu Sainty
futbol
10:30Kunshan - Xinjiang Tianshan Leopard
futbol
10:30Shaanxi Athletic - Meizhou Hakka
futbol
10:30Daegu - Ulsan Hyundai
futbol
10:30Sangju Sangmu Phoenix - Jeonbuk Hyundai Motors
futbol
11:00Kashima Antlers - Oita Trinita
futbol
11:00Acacia Ridge - Albany Creek Excelsior
futbol
11:00Brisbane Olympic United - Gold Coast Knights
futbol
11:00Mongol Zhongyou - Chengdu Better City
futbol
11:00Hang Yuen - Taichung Futuro
futbol
11:00Ming Chuan Üniversitesi - NTUS
futbol
11:00Tainan City - Tayvan Power Company
futbol
11:00Taipei City Tatung - Taipei Red Lions
futbol
11:00Falcons - Athletic 220
futbol
11:00Ulaanbaatar - Khangarid Klub
futbol
11:15Favoritner - Donau
futbol
11:15Sparta Prague - Pribram
futbol
11:15Velké Meziříčí - Dolní Benesov
futbol
11:15Admira Prague - Králův Dvůr
futbol
11:15Mlada Boleslav - Bohemians 1905
futbol
11:15Pardubice - Sokol Brozany
futbol
11:15Sigma Olomouc - Vyskov
futbol
11:15Uničov - ČSK Uherský Brod
futbol
11:15Slavia - Baník Sokolov
futbol
11:15Brumov - Valašské Meziříčí
futbol
11:15Blansko - Viktoria Zizkov
futbol
11:30Brigittenau - Post
futbol
11:30Viktoria Plzeň - Sokol Hostoun
futbol
11:30Boeung - Svay Rieng
futbol
11:30Kirivong Sok Sen Chey - Soltilo Angkor
futbol
11:30Petržalka 1898 - ŠTK 1914 Šamorín
futbol
11:30ŠK Slovan II Bratislava - Partizán Bardejov
futbol
11:30Nitra - Malzenice
futbol
11:30Raca Bratislava - Lokomotiva Devínska Nova
futbol
11:30Slavia TU Kosice - Snina
futbol
11:30Videm - Rogaska
futbol
11:45Hamburg Eimsbutteler - Süderelbe
futbol
12:00Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka
futbol
12:00FC - Höchst
futbol
12:00Minsk - Smolevichi
futbol
12:00Tensung - Paro
futbol
12:00Teplice - Slovan Liberec
futbol
12:00Trnje - Udarnik Kurilovec
futbol
12:00Kagoshima United - Nagano Parceiro
futbol
12:00Tochigi - Machida Zelvia
futbol
12:00Ferencvárosi - Budapest Honvéd FC
futbol
12:00Fehervar - Bicskei
futbol
12:00Puskás Akadémia - Tatabánya
futbol
12:00Újpest FC - Rakosmenti Kozsegi SK-Rojik
futbol
12:00ISPE - Rakhine United
futbol
12:00Sothern Myanmar - Shan United
futbol
12:00Yangon United - Ayeyawady United
futbol
12:00Legia Warsaw - Świt Nowy Dwór Mazowiecki
futbol
12:00Pogoń Szczecin - Mieszko Gniezno
futbol
12:00Metaloglobus Bucureşti - Universitatea Cluj
futbol
12:00Ural - Tümen
futbol
12:15Pelikan Łowicz - Kutno
futbol
12:30Ryūkyū - United Ichihara Chiba
futbol
13:00Kashiwa Reysol - Yokohama F. Marinos
futbol
13:00Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale
futbol
13:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
13:00Okjetpes - Kayrat
futbol
13:00Osasuna - Levante
futbol
13:00Raplamaa - Piraaja Tallinn
futbol
13:00Paide Linnameeskond - Tabasalu JK Charma
futbol
13:00Rakvere JK Tarvas - Tallinna Kalev
futbol
13:00Legion Tallinna - Tammeka Tartu
futbol
13:00Pohang Steelers - Gwangju
futbol
13:00Corrib Celtic - Mervue United
futbol
13:00Maree-Oranmore - Loughrea Rams
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Fagiano Okayama
futbol
13:00Korona Kielce - Wolczanka Wolka Pelkinska
futbol
13:00Luki-Energy Velikiye Luki - Kolomna
futbol
13:00Lugo - Almería
futbol
13:00Yenisey Krasnoyarsk - Krasnodar
futbol
13:15Feyenoord - Haag
futbol
13:15Graafschap - N.E.C.
futbol
13:15Mafra - Benfica
futbol
13:30Ç.Rizespor - Alanyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
13:30Spezia - Sassuolo (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30Spezia Calcio - Sassuolo Calcio
futbol
13:30Çaykur Rizespor - Alanyaspor
futbol
13:30Altay - Kyran
futbol
13:30Makhtaaral - Baykonur Kızılorda
futbol
13:40ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
futbol
14:00Motherwell - Rangers
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Sheffield Utd - Leeds United (S SPORT HD)
futbol
14:00Bordeaux - Nice (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:00Bandırmaspor - Samsunspor
futbol
14:00Sheffield United - Leeds United
futbol
14:00Arsenal Tula - Rostov
futbol
14:00Girondins de Bordeaux - Nice
futbol
14:00Lviv - Zorya Luhansk
futbol
14:00Dynamo Dresden - Waldhof Mannheim
futbol
14:00Hamburger - Heider
futbol
14:00Schwachhausen - Hemelingen
futbol
14:00Heilongjiang Lava - Nantong Zhiyun
futbol
14:00Akademisk Boldklub - Hellerup
futbol
14:00Holstebro - Oure
futbol
14:00Thisted - Aarhus Fremad
futbol
14:00FJK - Tampere
futbol
14:00Bromharitaojkarna - Sollentuna
futbol
14:00Utsiktens - Lindome
futbol
14:00Visakha - Naga World
futbol
14:00JDFS Alberts - Saldus Leevon
futbol
14:00Jelgava - Daugavpils
futbol
14:00İrtiş Omsk - Fakel Voronezh
futbol
14:00Kaluga - Sokol Saratov
futbol
14:00Spartak Moskova - SKA-Khabarovsk
futbol
14:00Nosta Novotroitsk - Volna Kovernino
futbol
14:00Ruvu Shooting - Biashara United Mara
futbol
14:00Phrae United - Nakhon Pathom United
futbol
14:00Udon Thani - Ranong
futbol
14:00Bangkok United - Bangkok Glass
futbol
14:00Nakhon Ratchasima - Sukhothai
futbol
14:30Standard Liège - Zulte Waregem
futbol
14:30Standard Liege - Zulte Waregem (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
14:30Pauli - Heidenheim
futbol
14:30Karlsruher - Bochum
futbol
14:30Nurnberg - Sandhausen
futbol
14:30Lokomotive Leipzig - Energie Cottbus
futbol
14:30Berliner AK 07 - Bischofswerdaer 08
futbol
14:30Berliner FC Dynamo - Optik Rathenow
futbol
14:30Union Furstenwalde - Altglienicke
futbol
14:30Hertha - Chemnitzer
futbol
14:30Køge - Viborg
futbol
14:30Tver - Zvezda Saint Petersburg
futbol
14:35Hangzhou Greentown - Shenyang Urban
futbol
14:35Suzhou Dongwu - Pekin Spor Üniversitesi
futbol
15:00Sisaket - Ayutthaya United
futbol
15:00Prachuap - Samut Prakan City
futbol
15:00Rayong - Chiangrai United
futbol
15:00Guangzhou Evergrande - Dalian
futbol
15:00Aarhus - Odense Boldklub
futbol
15:00SønderjyskE - Fodbold
futbol
15:00Eibar - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
15:00Eibar - Athletic Bilbao
futbol
15:00Bristol City - Sheffield Wednesday
futbol
15:00Chertanovo Moskova - Torpedo Moskova
futbol
15:00Turkgucu Ataspor - Kaiserslautern
futbol
15:00Borussia Dortmund - Bonner
futbol
15:00Havelse - Jeddeloh
futbol
15:00Barmbek-Uhlenhorst - Concordia von 1907
futbol
15:00Niendorfer - Victoria Hamburg
futbol
15:00Rugenbergen - Hamburger
futbol
15:00Lohbrugge - Dassendorf
futbol
15:00Merseburg - Plauen
futbol
15:00Hansa Rostock - Strausberg
futbol
15:00Hertha 03 Zehlendorf - Rostocker
futbol
15:00Hertha 06 - Stendal
futbol
15:00Victoria Seelow - Tasmania Berlin
futbol
15:00Todesfelde - Eichede
futbol
15:00Velke Mezirici - Chotebor
futbol
15:00Fredericia - Silkeborg
futbol
15:00Kfums Boldklub - Husum
futbol
15:00Nomme Kalju - Narva Trans
futbol
15:00Oulun Luistinseura - Kokkola
futbol
15:00RoPS - Vasa
futbol
15:00Akatemia - Pallo-Veikot
futbol
15:00Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat - Nokian Palloseura
futbol
15:00Berga - Gefle
futbol
15:00Lunds - Landskrona BoIS
futbol
15:00Oskarshamns - Eskilsminne
futbol
15:00Ventspils - Tukums 2000
futbol
15:00Banga Gargždai - Zalgiris Kaunas
futbol
15:00Kvik Halden - Brattvåg
futbol
15:00Mash’al Mubarek - Termez Surkhon
futbol
15:00Metallurg Lipetsk - Khimik-Arsenal
futbol
15:00Lada Dimitrovgrad - Krylia Sovetov
futbol
15:00Chiangmai - Chai
futbol
15:15Gyirmot Sportegyesulet - Vasas
futbol
15:15Sabah - Melaka United
futbol
15:15Astana - Jetısu
futbol
15:30Strogino Moskova - Kvant Obninsk
futbol
15:30Falkenbergs - Hammarby
futbol
15:30Helsingborgs - Östersunds
futbol
15:30Malmö - Häcken
futbol
15:30Sundsvall - Trelleborgs
futbol
15:30Austria Wien - Trenkwalder Admira Wacker Mödling
futbol
15:30Hartberg - Sturm Graz
futbol
15:30Heracles - PSV (tivibu SPOR 3 HD)
futbol
15:30Utrecht - Waalwijk
futbol
16:00Holstein Kiel - Teutonia 05 Ottensen
futbol
16:00Lüneburger SK Hansa - Altonaer FC von 1893
futbol
16:00Lorrach Brombach - Göppingen
futbol
16:00Rielasingen-Arlen - Backnang
futbol
16:00Union 60 Bremen - Geestemunde
futbol
16:00Vatan Sport Bremen - Hastedt
futbol
16:00Union Tornesch - Buchholz 08
futbol
16:00Fernvald - Neuhof 1910
futbol
16:00Rot-Weiss Walldorf - Baunatal
futbol
16:00Zeilsheim - Hanau 93
futbol
16:00Steinbach - Waldgirmes
futbol
16:00Türk Gücü Friedberg - Vilbel
futbol
16:00Borussia Freialdenhoven - Pesch 1956
futbol
16:00Breinig - Alfter
futbol
16:00Viktoria 08 Arnoldsweiler - SpVg Frechen 20
futbol
16:001914 Eilendorf - Hürth
futbol
16:00Viktoria Glesch Paffendorf - Deutz 05
futbol
16:00Mönchengladbach 1894 - Velbert
futbol
16:00Kray - Teutonia St. Tonis
futbol
16:00Meerbusch - SpVgg 04 Ratingen
futbol
16:00Monheim - Niederwenigern
futbol
16:00Schwarz-Weiß Essen - Sportfreunde Baumberg
futbol
16:00Jahn Dinslaken-Hiesfeld - SpVg Schonnebeck
futbol
16:00Eintracht Celle - Spelle-Venhaus
futbol
16:00Heeslinger - Blau-Weiss Lohne
futbol
16:00Gifhorn - Braunschweig
futbol
16:00Göttingen 07 - Lupo Martini Wolfsburg
futbol
16:00Bersenbruck - Kickers Emden
futbol
16:00Oldenburg 1894 - Uphusen
futbol
16:00Speyer - Röchling Völklingen
futbol
16:00Gonsenheim - Salmrohr
futbol
16:00Eckernförder - Bordesholm
futbol
16:00Kaan-Marienborn - Paderborn 07
futbol
16:00Gütersloh 2000 - 09 Dortmund
futbol
16:00Holzwickeder - Victoria Clarholz
futbol
16:00Preussen Munster - Wattenscheid 09
futbol
16:00SpVgg Vreden 1921 - Hammer SpVg
futbol
16:00Sprockhövel - Haltern
futbol
16:00Ennepetal - Sportfreunde Siegen
futbol
16:00Wolfsberger AC - Deutschlandsberger
futbol
16:00Francs Borains - Tienen
futbol
16:00K. Rupel Boom - Liège
futbol
16:00Charleroi-Marchienne - Royal Knokke
futbol
16:00Artsul - Goncalo
futbol
16:00Elephants - Musongati
futbol
16:00Vital'O - Flambeau Centre
futbol
16:00Assyriska Turabdin - Tvååkers
futbol
16:00Haninge - Luleå
futbol
16:00Nykopings - Frej Taby
futbol
16:00Skövde - Linköping City
futbol
16:00Karlstad - Vänersborgs
futbol
16:00Gubbio 1910 - Modena
futbol
16:00Calcio Padova - Imolese Calcio 1919
futbol
16:00FeralpiSalò - Atletico Arezzo
futbol
16:00Triestina Calcio - Matelica
futbol
16:00Calcio Catania - Paganese Calcio 1926
futbol
16:00Teramo - Città di Palermo
futbol
16:00Carrarese Calcio - Aurora Pro Patria 1919
futbol
16:00Olbia Calcio - Città di Pontedera
futbol
16:00Piacenza Calcio 1919 - Grosseto
futbol
16:00AlbinoLeffe - Livorno Calcio
futbol
16:00Pistoiese - Alessandria Calcio 1912
futbol
16:00Delta Porto Tolle - Union Feltre
futbol
16:00Prato - Fiorenzuola 1922
futbol
16:00Mezzolara - Progresso Calcio
futbol
16:00Pineto Calcio - San Nicolò Calcio Teramo
futbol
16:00Caravaggio - Ponte San Pietro Isola
futbol
16:00Carbonia - Sassari Torres 1903
futbol
16:00Cjarlins Muzane - Clodiense
futbol
16:00Brindisi - Gravina
futbol
16:00Folgore Caratese - Borgosesia Calcio
futbol
16:00Foligno - SanGiovanniValdarno
futbol
16:00Gelbison Cilento - Santa Maria Cilento
futbol
16:00Ambrosiana - Trento
futbol
16:00Legnano - Arconatese
futbol
16:00Marignanese - Aglianese
futbol
16:00Montevarchi - Cannara
futbol
16:00Muravera - Lanusei Calcio
futbol
16:00Caronnese - Derthona
futbol
16:00Sorrento Calcio - Nardo
futbol
16:00Trastevere Calcio - Grassina
futbol
16:00Recanatese - Cynthia 1920
futbol
16:00Breno - Sona Calcio
futbol
16:00Academy Pandev - Sileks
futbol
16:00Pelister - Shkëndija
futbol
16:00Renova - Makedonija Gjorče Petrov
futbol
16:00Vardar - Belasica Strumica
futbol
16:00Struga Trim & - Shkupi
futbol
16:00Spartaks Jurmala - Riga
futbol
16:00Kelantan United - Terenganu
futbol
16:00Sfîntul Gheorghe - Zimbru Chișinău
futbol
16:00Lagow - Wisla Pulawy
futbol
16:00Radomsko - Jagiellonia
futbol
16:00Gwarek - Miedz Legnica
futbol
16:00Wiazownica - Orlęta Radzyń Podlaski
futbol
16:00Wisła Sandomierz - Cracovia
futbol
16:00Mashuk-KMV Pyatigorsk - Rostov-on-Don
futbol
16:00Dolgoprudny - Zenit Saint Petersburg
futbol
16:00Torpedo Vladimir - Kazanka
futbol
16:00Smolensk - Znamya Truda
futbol
16:00Zarnovica - Lokomotíva Zvolen
futbol
16:00Mladost Kalsa - Sobrance
futbol
16:00ŠK LR Crystal Lednické Rovne - Marcelova
futbol
16:00Spisske Podhradie - Milenium Bardejovska Nova
futbol
16:00Tatran Krasno nad Kysucou - Pramen Kovacova
futbol
16:00ViOn Zlate Moravce - Nové Zámky
futbol
16:00Mtibwa Sugar - Young Africans
futbol
16:00Mwadui - Ihefu
futbol
16:00Konyaspor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Dnipro Cherkasy - Real Pharma Ovidiopol
futbol
16:00Sivasspor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Hirnyk Kryvyi - Mykolaiv
futbol
16:00Verona - Udinese (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Aris - Giannina
futbol
16:00Napoli - Genoa (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Tottenham - Newcastle (S SPORT HD)
futbol
16:00Monaco - Strasbourg (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Tottenham Hotspur - Newcastle United
futbol
16:00Hellas Verona - Udinese Calcio
futbol
16:00Angers - Stade Brestois 29
futbol
16:00Monaco - Strasbourg
futbol
16:00Dijon - Montpellier
futbol
16:00Nîmes Olympique - Lens
futbol
16:00Konyaspor - Beşiktaş
futbol
16:00Sivasspor - Ankaragücü
futbol
16:00Cremonese - Cittadella
futbol
16:00Nizhniy Novgorod - Akron Tolyatti
futbol
16:00Orenburg - Baltika Kaliningrad
futbol
16:15Siegburger SV 04 - Hennef 05
futbol
16:15Westfalia Herne - Erndtebrück
futbol
16:30Pardubice - Slovan Liberec
futbol
16:30Jablonec - Opava
futbol
16:30Viktoria Plzen - Zbrojovka Brno
futbol
16:30Ankaraspor A.Ş. - Adana Demirspor
futbol
16:30Bremerhaven - Komet Arsten
futbol
16:30Hoffenheim - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
16:30Fortuna Koln - Duren
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Bocholt - Kleve
futbol
16:30Ankaraspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Düsseldorf West - Cronenberger
futbol
16:30Finnentrop-Bamenohl - Eintracht Rheine
futbol
16:30Simm-Bau - Igman Konjic
futbol
16:30Litex Lovech - Minyor Pernik
futbol
16:30Sokol Zápy - Hradec Kralove
futbol
16:30Humpolec - Hodonin
futbol
16:30Jindrichuv Hradec - Senco Doubravka
futbol
16:30Kolin - Polaban Nymburk
futbol
16:30Kopaná Benátky nad Jizerou - Sparta Kutná Hora
futbol
16:30Tatran Vsechovice - Skastice
futbol
16:30Sokol - Hvezda Cheb
futbol
16:30Zdirec nad Doubravou - Start Brno
futbol
16:30Zábřeh - Lipova
futbol
16:30Caernarfon Town - New Saints
futbol
16:30Haverfordwest County - Connah's Quay
futbol
16:30ASIL Lysi - Omonia Aradippou
futbol
16:30Spišská Nová - MŠK Tesla Stropkov
futbol
16:30Hoffenheim - Bayern Munich
futbol
16:30Akhmat - Ural Sverdlovsk Bölgesi
futbol
16:40Persepolis - Sadd
futbol
16:45Celje - AŠK Bravo Publikum
futbol
17:00Vasco da Gama - Clube Atletico Bragantino
futbol
17:00Anderlecht - Eupen
futbol
17:00Brøndby - Horsens
futbol
17:00Lincoln City - Charlton Athletic
futbol
17:00Dinamo Minsk - Vitebsk
futbol
17:00Luzern - Lausanne-Sport
futbol
17:00Vaduz - Gallen
futbol
17:00Servette - Basel
futbol
17:00Celtic - Hibernian
futbol
17:00Ross County - Aberdeen
futbol
17:00Atletico Madrid - Granada (spor SMART HD)
futbol
17:00SSVg Velbert - Duisburg
futbol
17:00Wolfurt - Avusturya Lustenau
futbol
17:00Lommel - KMSK Deinze
futbol
17:00Maringa Futebol Clube - Araucaria
futbol
17:00KÍ Klaksvík - Argja Bóltfelag
futbol
17:00NSÍ Runavík - Skála ÍF
futbol
17:00Tvøroyri - Víkingur Gøta
futbol
17:00JBK - Hercules Oulu
futbol
17:00Klubi-04 - Akatemia
futbol
17:00Bijelo Brdo - Cibalia
futbol
17:00Dinamo Zagreb - Dubrava
futbol
17:00Urania - Neretvanac Opuzen
futbol
17:00Sloga Mravince - Jadran Luka Ploče
futbol
17:00Karlslunds - Sandvikens
futbol
17:00Täby - Karlstad
futbol
17:00Kristianstads - Asarums
futbol
17:00Assyriska Föreningen - Eskilstuna
futbol
17:00Chiasso - Grasshopper Club Zürich
futbol
17:00Fimleikafélag Hafnarfjarðar - Fjölnir
futbol
17:00Íþróttabandalag Akraness - Knattspyrnufélagið Víkingur
futbol
17:00Atletico Madrid - Granada
futbol
17:00Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Fylkir
futbol
17:00Haukar - Vidir
futbol
17:00Íþróttafélagið Völsungur - Íþróttafélag Reykjavíkur
futbol
17:00Thróttur Vogar - Kordrengir
futbol
17:00Ungmennafélag Njarðvíkur - Dalvik Reynir
futbol
17:00Bokelj - Drezga
futbol
17:00Mornar - Jedinstvo Bijelo Polje
futbol
17:00Grbalj - Igalo 1929
futbol
17:00Valmieras - Rīgas Futbola skola
futbol
17:00VMFD Zalgiris Vilnius - Panevezys
futbol
17:00Schifflange - Rumelange
futbol
17:00Racing FC Union Lüksemburg - Etzella Ettelbruck
futbol
17:00Budaörsi - Soroksár
futbol
17:00Szentlorinc - Nyíregyháza Spartacus
futbol
17:00Előre - Sopron
futbol
17:00Mezokovesd-Zsory - Debreceni VSC
futbol
17:00Mosonmagyarovari - Menfocsanak
futbol
17:00Skeid Fotball - Senja
futbol
17:00Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
futbol
17:00Ruch Wysokie Mazowieckie - Lechia Tomaszów Mazowiecki
futbol
17:00Alcains - Vitoria de Sernache
futbol
17:00Alverca - Guadalupe
futbol
17:00Anadia - Condeixa
futbol
17:00Associacao Recreativa Sao Martinho - Pevidem
futbol
17:00Barreirense - Madalena
futbol
17:00Pinhalnovense - Atlético Clube de Portugal
futbol
17:00Trofense - Vila
futbol
17:00Calvao - Carapinheirense
futbol
17:00Camara de Lobos - Leca
futbol
17:00Canelas 2010 - Da
futbol
17:00Gondomar - Meda
futbol
17:00Oriental Dragon - Fayal
futbol
17:00Pero Pinheiro - Praiense
futbol
17:00Shakhtar Donetsk - Olimpik
futbol
17:00Coimbrões - Valadares Gaia Futebol Clube
futbol
17:00Sertanense - Sport Benfica e Castelo Branco
futbol
17:00Sport Grupo Sacavenense - Sintrense
futbol
17:00Paredes - Castro Daire
futbol
17:00Uniao de Tomar - Portomosense
futbol
17:00Dynamo Stavropol - Biolog-Novokubansk Progress
futbol
17:00Forte Taganrog - Druzhba Maykop
futbol
17:00Inter Cherkessk - Krasnodar
futbol
17:00Deportes Puerto Montt - Cobreloa
futbol
17:00Mallorca - Sabadell
futbol
17:00Dinamo Vranje - Jagodina
futbol
17:00radnicki Pirot - Zarkovo
futbol
17:00Radnicki Sremska Mitrovica - Loznica
futbol
17:00Sloga Kraljevo - Kolubara Lazarevac
futbol
17:00Fraficar Beograd - Zemun
futbol
17:00Novi Boegrad - Borac Čačak
futbol
17:00Kabel Novi - Radnički 1923
futbol
17:00Zeleznicar Pancevo - Buducnost Dobanovci
futbol
17:00Napredak Kruševac - Metalac Gornji Milanovac
futbol
17:00Proleter Novi - Novi Pazar
futbol
17:00Šmartno 1928 - КНК Fužinar
futbol
17:00Alania Vladikavkaz - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00Fama Vipava - Ilirija Ljubljana
futbol
17:00Dynamo Bryansk - Volgar Astrakhan
futbol
17:00Sampinon - Cirkulane
futbol
17:30Farense - Nacional da Madeira
futbol
17:30Trenkwalder Admira Wacker Mödling - Leobendorf
futbol
17:30Varnsdorf - Dukla Prague
futbol
17:30SavU - PeKa
futbol
17:30Çepin - Nask Nasice
futbol
17:30Bedem Ivankovo - Vuteks Sloga Vukovar
futbol
17:30Fredrikstad - Tromsdalen
futbol
17:30Casa Pia - Vizela
futbol
17:30Arouca - Académico de Viseu
futbol
17:45Emmen - Willem
futbol
17:45Heracles Almelo - Eindhoven
futbol
18:00LASK Linz - Wolfsberger
futbol
18:00Lorient - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
futbol
18:00Lorient - Lyon
futbol
18:00Vicente - Portimonense
futbol
18:00Bournemouth - Norwich City
futbol
18:00Chaika Peschanokopskoye - Veles Moskova
futbol
18:00Neftekhimik Nizhnekamsk - Krylia Sovetov
futbol
18:00Vichttal - Blau-Weiss Friesdorf
futbol
18:00Neftchi Baku - Gabala
futbol
18:00Opatija - Orijent
futbol
18:00Värnamo - Trollhättan
futbol
18:00Rudar Pljevlja - Buducnost Podgorica
futbol
18:00Békéscsaba 1912 Előre - Kazincbarcikai
futbol
18:00Siófok - Kaposvári Rákóczi
futbol
18:00Szeged 2011 - DEAC
futbol
18:00Szolnoki MÁV - Ajka
futbol
18:00Szombathelyi Haladás - Dorogi
futbol
18:00Tiszakecske - Ceglédi
futbol
18:00Qormi - Naxxar Lions
futbol
18:00Santa Lucía - Ħamrun Spartans
futbol
18:00Ideal - Vale Formoso
futbol
18:00Club de Deportes Valdivia - Deportes Magallanes
futbol
18:00Crete - Atromitos
futbol
18:30Honka - Haka
futbol
18:30Ilves - Turun Palloseura
futbol
18:30Mariehamn - Kuopion Palloseura
futbol
18:30Djurgårdens - Norrköping
futbol
18:30Elfsborg - Göteborg
futbol
18:30Manchester City - Leicester (S SPORT HD)
futbol
18:30Manchester City - Leicester City
futbol
18:30Town - Bahrain
futbol
18:30Sitra Club - Al-Budaiya
futbol
18:30Perugia Calcio - Alma Juventus Fano 1906
futbol
18:30Fermana - Mantova
futbol
18:30Ravenna - Südtirol
futbol
18:30Virtusvecomp Verona - Cesena
futbol
18:30Avellino 1912 - Turris Neapolis 1944
futbol
18:30Potenza - Catanzaro 1929
futbol
18:30Juve Stabia - Monopoli
futbol
18:30Ternana Calcio - Viterbese Castrense
futbol
18:30Virtus Francavilla - Bari
futbol
18:30Renate - Calcio Como
futbol
18:30Pro Vercelli 1892 - Novara Calcio
futbol
18:30Lucchese - Pergolettese 1932
futbol
18:45Cherno More Varna - Arda Kardzhali
futbol
19:00Renaissance Zemamra - Mouloudia Club d'Oujda
futbol
19:00Selfoss - Knattspyrnufélag Fjallabyggðar
futbol
19:00Dečić - Sutjeska
futbol
19:00Iskra Danilovgrad - Petrovac
futbol
19:00Kom Podgorica - Arsenal Tivat
futbol
19:00Sūduva Marijampolė - Riteriai
futbol
19:00Budapest Honvéd - Újpest
futbol
19:00Cruz Azul Hidalgo - Ciervos
futbol
19:00Porto - Penafiel
futbol
19:00Cluj - Chindia Targoviste
futbol
19:00DAC 1904 Dunajská Streda - AS Trenčín
futbol
19:00Koper - Mura 05
futbol
19:00Finn Harps - Cork City
futbol
19:00Příbram - Sparta Prague
futbol
19:00Vejle Boldklub - Copenhagen
futbol
19:00Rukh Brest - Slutsk
futbol
19:00Aalesunds - Rosenborg
futbol
19:00Haugesund - Grenland
futbol
19:00Kristiansund - Brann
futbol
19:00Mjøndalen - Viking
futbol
19:00Stabæk Fotball - Start
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altay - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Freiburg - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
19:00Crotone - Milan (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Freiburg - Wolfsburg
futbol
19:00Krotone - Milan
futbol
19:00Napoli - Genoa
futbol
19:00Rotor Volgograd - Rubin Kazan
futbol
19:00CSKA Moskova - Lokomotiv Moskova
futbol
19:00Galatasaray - Fenerbahçe
futbol
19:00Tuzla City - Sloboda Tuzla
futbol
19:15Íþróttafélagið Grótta - Knattspyrnufélag Akureyrar
futbol
19:15Club Brugge - Cercle Brugge
futbol
19:15Tenerife - Mirandés
futbol
19:15Real Oviedo - Espanyol
futbol
19:15Ponferradina - Rayo Vallecano
futbol
19:30Melipilla - Ñublense
futbol
19:30San Luis de Quillota - Unión San Felipe
futbol
19:30Valladolid - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
19:30Cádiz - Sevilla
futbol
19:30Real Valladolid - Celta de Vigo
futbol
19:30Desna Chernihiv - Rukh Vinnyky
futbol
19:30Kolos Kovalevka - Inhulets Petrove
futbol
20:00Antigua - Club Xelajú
futbol
20:00Zeta - Podgorica
futbol
20:00Cartaginés - Deportivo Saprissa
futbol
20:00Universidad de Guadalajara - Pumas Tabasco
futbol
20:00Trarza - Tidjikja
futbol
20:00Chaves - Cova da Piedade
futbol
20:00Vilafranquense - Oliveirense
futbol
20:00Monastir - Espérance de Tunis
futbol
20:05Hajduk Split - Varaždin
futbol
20:30APOEL - Doxa Katokopias
futbol
20:30Ethnikos Achna - Anorthosis Famagusta
futbol
20:30Athens - Lamia
futbol
20:30Paços de Ferreira - Sporting Lisbon
futbol
20:45Nassr - Al-Taawon
futbol
21:00Lierse Kempenzonen - Seraing United
futbol
21:00Široki Brijeg - Mladost Doboj Kakanj
futbol
21:00Caxias - Tubarao
futbol
21:00Audax Rio de Janeiro Esporte Clube - Nova Cidade
futbol
21:00Goytacaz - Angra dos Reis Esporte Clube
futbol
21:00Volta Redonda - Brusque Futebol Clube
futbol
21:00Lokomotiv Plovdiv - CSKA Sofia
futbol
21:00Dublanc - Portsmouth Bombers
futbol
21:00Volendam - Ahead Eagles
futbol
21:00Zamalek - Gouna
futbol
21:00West Ham - Wolves (S SPORT HD)
futbol
21:00West Ham United - Wolverhampton
futbol
21:15Central Sport Club - Associação Olímpica de Itabaiana
futbol
21:15Raja Beni Mellal - Renaissance Sportive de Berkane
futbol
21:15Raja Casablanca - Rapide Oued
futbol
21:15Olimpija Ljubljana - Domžale
futbol
21:30Leganés - Cartagena
futbol
21:30Bodø-Glimt - Vålerenga Fotball
futbol
21:30Apucarana - Andraus
futbol
21:30Ypiranga Futebol Clube - Ituano Futebol Clube
futbol
21:30Dundalk - Shamrock Rovers
futbol
21:45Roma - Juventus (beIN SPORTS HD 4)
futbol
21:45Roma - Juventus
futbol
21:45Royal Mouscron-Péruwelz - R. Charleroi
futbol
21:45Politehnica Iasi - Steaua București
futbol
22:00Sociedade Esportiva Palmeiras - Flamengo
futbol
22:00Reims - PSG (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Barcelona - Villarreal
futbol
22:00Reggiana 1919 - Pisa 1909
futbol
22:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
futbol
22:00Futebol Clube - Jacyoba
futbol
22:00Frei Paulistano - Vitória da Conquista
futbol
22:00Tombense - Londrina Esporte Clube
futbol
22:00Deportivo Sanarate - Achuapa
futbol
22:00Boyacá Chicó - Cúcuta Deportivo
futbol
22:00Tigres Futbol Club - Atletico Cali
futbol
22:00Unión Española - Club Universidad de Şili
futbol
22:15Kópavogur - Stjarnan
futbol
22:15Valur FutbolClub - Breiðablik
futbol
22:15Kári Akranes - Fjardabyggd
futbol
22:15Hibernians - Floriana
futbol
22:55Sahel Mauritania - Kaedi
futbol
23:00Ave - Vitoria Guimaraes
futbol
23:00Bath Estate - Belfast Estate
futbol
23:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Sporting San Jose
futbol
23:30Tacoma Defiance - Portland Timbers
futbol
23:30Delfin - Universidad Católica del Ecuador
futbol
23:30Moghreb Tétouan - Wydad Casablanca
futbol
23:30Valledupar - Atlético Huila
futbol
00:00Oakland Roots - Michigan Stars
futbol
00:00Clube do Remo - Manaus
futbol
00:00Deportivo Guastatoya - Cobán Imperial
futbol
00:00Deportivo Cali - Alianza Petrolera
futbol
00:00Limón - San Carlos
futbol
00:00Sportivo Luqueno - Club Nacional Asuncion
futbol
00:15Atlético Clube Goianiense - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
00:15Ceará Sporting Club - Goiás Esporte Clube
futbol
00:15Chinandega - Diriangén
futbol
01:00Atlético San Luis - Club León
futbol
01:00Oklahoma City Energy - Austin Bold
futbol
02:00United - İngiltere Revolution
futbol
02:00York Red Bulls - Montreal Impact
futbol
02:00Club Sport Emelec - Deportivo Cuenca
futbol
02:05Independiente Medellín - Deportivo Pereira
futbol
02:30Chicago Fire Soccer Club - Atlanta United
futbol
02:30Philadelphia Union - Inter Miami
futbol
02:30Toronto - Columbus Crew
futbol
02:30Santos - Fortaleza
futbol
02:30Associação Atlética Ponte Preta - Confianca
futbol
02:30Club General Díaz - Club Guaraní
futbol
03:00Minnesota United - Real Salt Lake
futbol
03:30Dallas - Orlando City Soccer Club
futbol
04:00Colorado Rapids - Sporting Kansas City
futbol
04:00Juventus FC Managua - Municipal Jalapa
futbol
04:10Club Independiente Santa - Millonarios Fútbol Club
futbol
04:45Cruz Azul - Club América
futbol
05:00Vancouver Whitecaps - Portland Timbers
futbol
05:30Los Angeles - San Jose Earthquakes
futbol
05:30Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders
futbol
11:00Kızıljar - Kaysar
futbol
13:00Jeonnam Dragons - Jeju United
futbol
14:00Şahter Karağandı - Kaspiy
futbol
16:00Minsk - Smolevichi
futbol
16:00Coastal Union - Ruvu Stars
futbol
17:00Krupa na Vrbasu - HŠK Zrinjski Mostar
futbol
17:00Åsane Fotball - Raufoss
futbol
17:00Inđija - Vojvodina
futbol
17:30Grorud - Oygarden
futbol
18:00Hermannstadt - Botoșani
futbol
18:30Inter Turku - Lahti
futbol
18:30HJK - RoPS
futbol
18:30Seinajoen Jalkapallokerho - HIFK
futbol
19:00Khimki - Dynamo Moskova
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (TRT Avaz HD)
futbol
19:00Menemenspor - Tuzlaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (TRT Spor HD)
futbol
19:00Boluspor - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Stal Mielec - Piast Gliwice
futbol
19:00Boluspor - Altınordu
futbol
19:00Menemen Belediyespor - Tuzlaspor
futbol
19:00Honka - Reipas Lahti
futbol
19:00Olympiakos Nicosia - Paphos
futbol
19:00Partizan Belgrade - Bačka Palanka
futbol
19:30Larissa - Panathinaikos
futbol
19:45Fulham - Aston Villa
futbol
19:45Fulham - Aston Villa (S SPORT HD)
futbol
19:45Ajax - Excelsior
futbol
20:00Cusco - Deportivo Llacuabamba
futbol
20:00Antalyaspor - Denizlispor
futbol
20:00Antalyaspor - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Nordsjælland - Lyngby Boldklub
futbol
20:00Fotboll - Mjällby
futbol
20:00Kalmar - Varbergs BoIS
futbol
20:00Uerdingen 05 - Meppen
futbol
20:00Örgryte - GAIS
futbol
20:30Slavia Sofia - Tsarsko Selo Sofia
futbol
21:00Debreceni - Pécsi
futbol
21:00Dinamo București - Batrana Doamna
futbol
21:30Paderborn 07 - Hamburger
futbol
21:45Estoril Praia - Leixões
futbol
21:45Bologna 1909 - Parma
futbol
21:45Belenenses - Famalicão
futbol
21:45Bologna - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Genk - Oostende
futbol
21:45Troyes - Clermont Foot
futbol
22:00Telstar - Den Bosch
futbol
22:00Liverpool - Arsenal
futbol
22:00Liverpool - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
23:30Orsomarso - Real Santander
futbol
23:30Melgar - Alianza Universidad
futbol
02:00Unión Magdalena - Fortaleza Zipaquira
futbol
02:00Fluminense FutbolClub - Coritiba Foot Ball Club
futbol
02:15Portoviejo - Club Social y Deportivo Macará
futbol
04:05Deportes Quindío - Bogotá
futbol
19:00U Craiova 1948 - Slatina
futbol
19:30Blau-Weiß Linz - Amstetten
futbol
19:30Avusturya Wien - Horn
futbol
19:30Juniors - Liefering Salzburg
futbol
19:30Lafnitz - Grazer
futbol
19:45Eindhoven - Roda JC Kerkrade
futbol
20:00Real Sociedad - Valencia
futbol
21:25Wacker Innsbruck - Avusturya Lustenau
futbol
21:45Salford City - Morecambe
futbol
21:45Monza Brianza 1912 - Triestina Calcio
futbol
21:45Tottenham Hotspur - Chelsea
futbol
22:00Académica de Coimbra - Feirense
futbol
22:00Omonia - Olympiacos
futbol
22:00Dynamo Kyiv - Gent
futbol
22:00Ferencvárosi - Molde
futbol
22:30Getafe - Real Betis
futbol
22:30Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
03:30Boca Juniors - Libertad (S SPORT 2 HD)
futbol
03:40Rionegro Aguilas - Deportivo Pasto
futbol
13:00Avispa Fukuoka - Tochigi
futbol
13:00Machida Zelvia - Giravanz Kitakyushu
futbol
13:00Ryūkyū - Albirex Niigata
futbol
13:00Fagiano Okayama - Ehime
futbol
13:00United Ichihara Chiba - Kyoto Sanga
futbol
13:00Matsumoto Yamaga - Zweigen Kanazawa
futbol
13:00Omiya Ardija - Mito HollyHock
futbol
13:00Renofa Yamaguchi - Júbilo Iwata
futbol
13:00Thespakusatsu Gunma - Montedio Yamagata
futbol
13:00Ventforet Kofu - Tokyo Verdy
futbol
13:00V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis
futbol
13:00Zenit Irkutsk - Nizhniy Novgorod
futbol
13:00Rodina Moskova - Yenisey Krasnoyarsk
futbol
13:00Vissel Kobe - Nagoya Grampus
futbol
13:00Yokohama F. Marinos - Sagan Tosu
futbol
13:30Urawa Red Diamonds - Tokyo
futbol
14:00Stirling Lions - Subiaco FutbolClub
futbol
16:00Mashuk-KMV Pyatigorsk - Dynamo Bryansk
futbol
16:00Volga Ulyanovsk - Veles Moskova
futbol
17:00Salyut Belgorod - Tekstilshchik Ivanovo
futbol
17:00Zvezda Perm - Orenburg
futbol
19:00Nomme Kalju - Viljandi Tulevik
futbol
19:00Chernomorets Novorossiysk - SKA-Khabarovsk
futbol
19:00Dynamo Stavropol - Krylia Sovetov
futbol
19:00Benevento Calcio - Internazionale Milano
futbol
19:00Udinese Calcio - Spezia Calcio
futbol
19:30Dornbirn 1913 - Rapid Wien
futbol
19:30Newport County - Newcastle United
futbol
20:00Westerlo - KMSK Deinze
futbol
20:00Huesca - Atletico Madrid
futbol
20:00Villarreal - Deportivo Alavés
futbol
20:00Villarreal - Alaves (spor SMART HD)
futbol
21:00Real Monarchs - Mexico United
futbol
21:00Burnley - Manchester City
futbol
21:25Vorwarts Steyr - Austria Klagenfurt
futbol
21:30Borussia Dortmund - Bayern Munich
futbol
21:30Bayern Münih - B.Dortmund (Kanal D HD)
futbol
21:45Lazio - Atalanta
futbol
21:45Brighton & Hove Albion - Manchester United
futbol
21:45Everton - West Ham United
futbol
22:00Midtjylland - Slavia Prague
futbol
22:00PAOK - Krasnodar
futbol
22:00Bull Salzburg - Maccabi Tel Aviv
futbol
22:30Real Madrid - Real Valladolid
futbol
22:30Eibar - Elche
futbol
22:30Eibar - Elche (spor SMART HD)
futbol
03:00Club Tijuana - Juarez
futbol
03:30River Plate - Sao Paulo (S SPORT 2 HD)
futbol
03:30Club Atlético River Plate - São Paulo
futbol
04:10Club Atlético Nacional - Deportes Tolima
futbol
20:00Glasgow Rangers - Galatasaray (spor SMART HD)
futbol
20:00Sevilla - Levante (spor SMART 20. Kanal HD)
futbol
20:00Athletic Bilbao - Cadiz (spor SMART HD)
futbol
22:30Celta Vigo - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
22:30Granada - Osasuna (spor SMART 20. Kanal HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Bandırmaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Bochum - Osnabruck (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Gaziantep FK - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Ankaragücü - Kayserispor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
21:30Union Berlin - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
22:00PSG - Angers (beIN SPORTS HD 3)
futbol
13:30Y.Malatyaspor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (TRT Spor HD)
futbol
14:00Keçiörengücü - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (TRT Avaz HD)
futbol
14:00Tuzlaspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:30Chelsea - Crystal Palace (S SPORT HD)
futbol
16:00BB Erzurumspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00M.Başakşehir - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Giresunspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Everton - Brighton (S SPORT HD)
futbol
18:00Lens - St.Etienne (beIN SPORTS HD 3)
futbol
19:00Fenerbahçe - Karagümrük (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Altınordu - Ankaraspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:30Leeds United - Manchester City (S SPORT HD)
futbol
22:00Nice - Nantes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:00Newcastle - Burnley (S SPORT HD)
futbol
13:30Denizlispor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Montpellier - Nimes (beIN SPORTS HD 3)
futbol
14:00Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (TRT Spor HD)
futbol
14:00Eskişehirspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Brest - Monaco (beIN SPORTS HD 3)
futbol
16:00Strasbourg - Lille (beIN SPORTS HD 4)
futbol
16:00Arsenal - Sheffield Utd (S SPORT HD)
futbol
16:00Alanyaspor - Hatayspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Beşiktaş - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (TRT Avaz HD)
futbol
16:30Samsunspor - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (TRT Spor HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
18:00Rennes - Reims (beIN SPORTS HD 3)
futbol
18:30Manchester Utd - Tottenham (S SPORT HD)
futbol
19:00Kasımpaşa - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (TRT Spor HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
21:15Aston Villa - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
22:00Lyon - Marsilya (beIN SPORTS HD 3)
futbol
21:45Rusya - Türkiye (TRT 1 HD)
tenis
08:30Alexei Doroshenko - Ivan FedotovCanlı
tenis
08:30Artem Kruglov - Jaroslav KrulikovskyCanlı
tenis
08:12Timofey Petrov - Alexander GorichevCanlı
tenis
08:10Anney Laska - Vladimir FilippovichCanlı
tenis
08:00Dmitriy Zaharkin - Kirill ShlenevCanlı
tenis
08:00Ilya Filichev - Maxim MokrousovCanlı
tenis
07:59Sergey Novikov - Pavel GushchinCanlı
tenis
07:36Oleg Migachev - Nikolay ShirokovCanlı
tenis
07:07Nikolay Mishenev - Nikita EgorovCanlı
tenis
10:00Vladislav Kebets - Pavel Leonchik
tenis
10:00Gabriel Petit - Antoine Escoffier
tenis
11:00Guilherme Clezar - Marcelo Tomas Barrios Vera
tenis
11:00Malek Jaziri - Orlando
tenis
11:00Pedja Krstin - Pedro Sakamoto
tenis
11:00Roman Gumenyuk - Eduard Biaskosty
tenis
11:00Agustin Velotti - Sebastian Baez
tenis
11:00Gianluigi Quinzi - Uladzimir Ignatik
tenis
11:00Georgina Garcia-Perez - Grace
tenis
11:30Alexander Shevchenko - Luca Potenza
tenis
11:30Shalimar Talbi - Yuliya Hatouka
tenis
11:30Thomas Laurent - Jonathan Eysseric
tenis
12:00Alexandre Muller - Viktor Galovic
tenis
12:00Andrea Arnaboldi - Bjorn Fratangelo
tenis
12:00Zhan Skindzer - Timofey Basalygo
tenis
12:00Caroline Romeo - Arina Gabriela Vasilescu
tenis
12:00Benjamin Bonzi - Emil Ruusuvuori
tenis
12:00Jannik Sinner - David Goffin
tenis
12:00Sebastian Korda - Andreas Seppi
tenis
12:00Ajla Tomljanovic - Maria Sakkari
tenis
12:00Anna Blinkova - Astra Sharma
tenis
12:00Kamilla Rakhimova - Shelby Rogers
tenis
12:00Maddison Inglis - Ekaterina Alexandrova
tenis
12:00Margarita Gasparyan - Elise Mertens
tenis
12:00Marie Bouzkova - Kaia Kanepi
tenis
12:00Victoria Azarenka - Danka Kovinić
tenis
12:30Mathias Bourgue - Altuğ Çelikbilek
tenis
12:30Holger Vitus Nodskov Rune - Timofey Skatov
tenis
13:00Ilona Kremen - Hanna Sokal
tenis
13:00Justina Mikulskyte - Estelle Cascino
tenis
13:00Silvia Njiric - Yvonne Cavalle-Reimers
tenis
13:00Andrey Rublev - Stefanos Tsitsipas
tenis
13:30Beatriz Haddad Maia - Ingrid Gamarra Martins
tenis
13:30Daniel Evans - Nishikori
tenis
13:30Elliot Benchetrit - John Isner
tenis
13:30Federico Coria - Jason Jung
tenis
13:30Jurij Rodionov - Jeremy Chardy
tenis
13:30Pablo Andujar - Stefano Travaglia
tenis
13:30Tomas Machac - Taylor Harry Fritz
tenis
13:30Anna Karolína Schmiedlová - Venus Williams